۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۰ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

نمونه طرح توجیهی فنی، مالی و اقتصادی جهت ارائه به اداره جهاد کشاورزی و سازمان صنعت معدن تجارت برای بررسی توجیه پذیری و هزینه های احداث و راه اندازی سردخانه بالای صفر تحت اتمسفر کنترل شده 3000 تنی، 2000 تنی و 5000 تن آمادۀ دریافت میباشد.

۰ نظر ۳۰ آذر ۹۵ ، ۱۱:۱۲
مهندس‌تـألّـهی

خرید طرح توجیهی ساخت کشتی و شناور تفریحی کف شیشه ای(اداره بنادر)

شاید یکی از بهترین و خاص‌ترین لحظه‌های گشت و گذار و حضور در کنار دریا آن زمانی باشد که بدون هیچ برنامۀ قبلی، با یکی از میلیون‌ها جاندار دریایی از نزدیک مواجه می‌شویم و دنیای حیرت‌انگیز زیرآب بخشی از شگفت یهایش را برایمان رو می‌کند.

۰ نظر ۲۹ آذر ۹۵ ، ۲۳:۱۲
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی لوازم و تجهیزات یکبار مصرف پزشکی پلاستیکی(پلیمری گرید مدیکال)

تجهیزات پزشکی شامل هرگونه وسایل، تجهیزات، ابزار، لوازم، ماشین‌آلات، وسایل کاشتنی، مواد و معرف‌هایی است که برای هریک از اهداف تشخیص، پایش، درمان یا کاهش بیماری استفاده می‌شود. در ایران صنعت تولید تجهیزات پزشکی بسیار جوان است، ولی می‌توان گفت در سال‌های اخیر گرایش به این صنعت در میان صنعتگران کشور شدت گرفته است.

۰ نظر ۲۸ آذر ۹۵ ، ۲۳:۴۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ترمینال و پایانه مسافربری(حمل بار و کالا-بار انداز)

پایانه های مسافربری همانگونه که از ماهیت آنها مشخص است، جهت حمل و نقل مسافران(درون شهری یا برون شهری) تأسیس شده و کارایی دیگری ندارند.

۰ نظر ۲۷ آذر ۹۵ ، ۲۳:۵۷
مهندس‌تـألّـهی

نمونه امکان سنجی(طرح توجیهی) احداث منطقه نمونه گردشگری

احداث مرکز خرید، سالن(بیلیارد، بولینگ، شطرنج و فوتبال دستی)، رستوران ملل، سالن بازی کودکان، سوئیت، کافی نت و استخر و پارک آبی از جمله خدمات این طرح می‌باشند.

۰ نظر ۲۶ آذر ۹۵ ، ۲۱:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی سال 95 کارخانه لبنیات(شیر،دوغ،پنیر،ماست)

طرح توجیهی جدید و بسیار کامل برای راه اندازی کارخانۀ تولید انواع لبنیات شامل انواع دوغ پاستوریزه و طعم دار، انواع پنیر، شیر پاستوریزه و ماست ساده و طعمدار، آمادۀ دریافت می‌باشد. یکی از شیوه‌های مهم رشد سرانه مصرف لبنیات، تنوع محصولات لبنی مخصوصاً پنیر، نوع و شکل بسته بندی می‌باشد، که با توجه به کامل شدن محصولات تولیدی و تولید انواع پنیرهای سخت و نیمه سخت، سفید، خامه ای، و انواع پنیر نرم و نیمه نرم و پروسس، این برنامه محقق خواهد شد.

۰ نظر ۲۵ آذر ۹۵ ، ۲۲:۰۶
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع تفریحی ساحلی

بدون شک امروزه صنعت توریسم به عنوان مهمترین صنعت جهان، رشد سریعی در توسعه اقتصادی جهان داشته که در نتیجه افزایش نرخ رشد سالانه در تولید ناخالص ملی در سطح جهان، صادرات، تجارت جهانی و خدمات، سهم گردشگران بین‌المللی در فعالیت اقتصادی جهان نیز به طور مداوم بالا رفته است.

۰ نظر ۲۴ آذر ۹۵ ، ۰۱:۱۶
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بهره برداری از چشمه و احداث مجموعه آب درمانی و بوفه

در محل این معدن آب ترش و سرد و گازداری از اعماق زمین بصورت خارج می‌شود که در مسیر جاری شدن خود لایه‌های زیبایی از رسوبات آهن دار قرمز و لیموئی را ایجاد نموده است.

۰ نظر ۲۳ آذر ۹۵ ، ۲۱:۴۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ایجاد منطقه نمونه گردشگری(سازمان گردشگری)

احداث مجموعه اقامتی، پیست موتور سواری، سالن تفریحی، رستوران، سفره خانه، ماهیگیری و زمین ورزشی با هدف ارائه خدمات اقامتی، رستوران دریایی و ماهیگیری از استخر و...

۰ نظر ۲۲ آذر ۹۵ ، ۲۱:۴۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع خدماتی گردشگری اقامتی،ویلاهای ساحلی

گردشگری دریایی و مجتمع های اقامتی تفریحی خدماتی ساحلی از جمله ایجاد شناگاه‌ها و مجتمع‌های تفریحات دریایی از موضوع‌های مغفول مانده استان و نیازمند برنامه ریزی اصولی و ایجاد زیرساخت‌های استاندارد است. با وجود مزیت‌های بسیار در بخش تفریحات دریایی فقر زیرساختی در شناگاه‌های ایجاد شده تحت عنوان طرحهای سالمسازی مشهود است.

۰ نظر ۲۱ آذر ۹۵ ، ۲۱:۳۹
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع باغ ویلایی(اجاره دادن ویلا و استفاده از بوفه و رستوران)

مجموعه ای از ویلاهایی با امکانات کامل و مبله و همچنین رستوران و تعدادی بوفه که آماده پذیرایی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد در این مجموعه به گردشگران و بازدید کنندگان ارائه خدمت خواهند کرد.

۰ نظر ۲۰ آذر ۹۵ ، ۰۱:۵۳
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید خاک رنگبر،تونسیل،خاک رنگ بر چینی،خاک رس فعال

این نوع خاک اکتیو جهت تصفیه، رنگبری و بوزدایی از انواع تولیدات شیمیایی و غذایی و روغن های صنعتی مانند چربی‌ها، اسیدهای چرب، روغن‌های صنعتی، حلالهای صنعتی و نیز به عنوان پرکن در برخی صنایع کاربرد زیادی دارد.

۱ نظر ۱۹ آذر ۹۵ ، ۰۷:۲۱
مهندس‌تـألّـهی