طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۳۰ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

نمونه طرح توجیهی فنی، مالی و اقتصادی جهت ارائه به اداره جهاد کشاورزی و سازمان صنعت معدن تجارت برای بررسی توجیه پذیری و هزینه های احداث و راه اندازی سردخانه بالای صفر تحت اتمسفر کنترل شده 3000 تنی، 2000 تنی و 5000 تن آمادۀ دریافت میباشد.

۰ نظر ۳۰ آذر ۹۵ ، ۱۱:۱۲
مهندس تـألّـهی

خرید طرح توجیهی ساخت کشتی و شناور تفریحی کف شیشه ای(اداره بنادر)

شاید یکی از بهترین و خاص‌ترین لحظه‌های گشت و گذار و حضور در کنار دریا آن زمانی باشد که بدون هیچ برنامۀ قبلی، با یکی از میلیون‌ها جاندار دریایی از نزدیک مواجه می‌شویم و دنیای حیرت‌انگیز زیرآب بخشی از شگفت یهایش را برایمان رو می‌کند.

۰ نظر ۲۹ آذر ۹۵ ، ۲۳:۱۲
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی لوازم و تجهیزات یکبار مصرف پزشکی پلاستیکی(پلیمری گرید مدیکال)

تجهیزات پزشکی شامل هرگونه وسایل، تجهیزات، ابزار، لوازم، ماشین‌آلات، وسایل کاشتنی، مواد و معرف‌هایی است که برای هریک از اهداف تشخیص، پایش، درمان یا کاهش بیماری استفاده می‌شود. در ایران صنعت تولید تجهیزات پزشکی بسیار جوان است، ولی می‌توان گفت در سال‌های اخیر گرایش به این صنعت در میان صنعتگران کشور شدت گرفته است.

۰ نظر ۲۸ آذر ۹۵ ، ۲۳:۴۷
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی ترمینال و پایانه مسافربری(حمل بار و کالا-بار انداز)

پایانه های مسافربری همانگونه که از ماهیت آنها مشخص است، جهت حمل و نقل مسافران(درون شهری یا برون شهری) تأسیس شده و کارایی دیگری ندارند.

۰ نظر ۲۷ آذر ۹۵ ، ۲۳:۵۷
مهندس تـألّـهی