طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۲۲ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

نمونه طرح توجیهی فنی، مالی و اقتصادی جهت ارائه به اداره جهاد کشاورزی و سازمان صنعت معدن تجارت برای بررسی توجیه پذیری و هزینه های احداث و راه اندازی سردخانه بالای صفر تحت اتمسفر کنترل شده 3000 تنی، 2000 تنی و 5000 تن آمادۀ دریافت میباشد.

۰ نظر ۳۰ آذر ۹۵ ، ۱۱:۱۲
مهندس تـألّـهی

خرید طرح توجیهی ساخت کشتی و شناور تفریحی کف شیشه ای(اداره بنادر)

شاید یکی از بهترین و خاص‌ترین لحظه‌های گشت و گذار و حضور در کنار دریا آن زمانی باشد که بدون هیچ برنامۀ قبلی، با یکی از میلیون‌ها جاندار دریایی از نزدیک مواجه می‌شویم و دنیای حیرت‌انگیز زیرآب بخشی از شگفت یهایش را برایمان رو می‌کند.

۰ نظر ۲۹ آذر ۹۵ ، ۲۳:۱۲
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی لوازم و تجهیزات یکبار مصرف پزشکی پلاستیکی(پلیمری گرید مدیکال)

تجهیزات پزشکی شامل هرگونه وسایل، تجهیزات، ابزار، لوازم، ماشین‌آلات، وسایل کاشتنی، مواد و معرف‌هایی است که برای هریک از اهداف تشخیص، پایش، درمان یا کاهش بیماری استفاده می‌شود. در ایران صنعت تولید تجهیزات پزشکی بسیار جوان است، ولی می‌توان گفت در سال‌های اخیر گرایش به این صنعت در میان صنعتگران کشور شدت گرفته است.

۰ نظر ۲۸ آذر ۹۵ ، ۲۳:۴۷
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی ترمینال و پایانه مسافربری(حمل بار و کالا-بار انداز)

پایانه های مسافربری همانگونه که از ماهیت آنها مشخص است، جهت حمل و نقل مسافران(درون شهری یا برون شهری) تأسیس شده و کارایی دیگری ندارند.

۰ نظر ۲۷ آذر ۹۵ ، ۲۳:۵۷
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی سال 95 کارخانه لبنیات(شیر،دوغ،پنیر،ماست)

طرح توجیهی جدید و بسیار کامل برای راه اندازی کارخانۀ تولید انواع لبنیات شامل انواع دوغ پاستوریزه و طعم دار، انواع پنیر، شیر پاستوریزه و ماست ساده و طعمدار، آمادۀ دریافت می‌باشد. یکی از شیوه‌های مهم رشد سرانه مصرف لبنیات، تنوع محصولات لبنی مخصوصاً پنیر، نوع و شکل بسته بندی می‌باشد، که با توجه به کامل شدن محصولات تولیدی و تولید انواع پنیرهای سخت و نیمه سخت، سفید، خامه ای، و انواع پنیر نرم و نیمه نرم و پروسس، این برنامه محقق خواهد شد.

۰ نظر ۲۵ آذر ۹۵ ، ۲۲:۰۶
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع تفریحی ساحلی

بدون شک امروزه صنعت توریسم به عنوان مهمترین صنعت جهان، رشد سریعی در توسعه اقتصادی جهان داشته که در نتیجه افزایش نرخ رشد سالانه در تولید ناخالص ملی در سطح جهان، صادرات، تجارت جهانی و خدمات، سهم گردشگران بین‌المللی در فعالیت اقتصادی جهان نیز به طور مداوم بالا رفته است.

۰ نظر ۲۴ آذر ۹۵ ، ۰۱:۱۶
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع خدماتی گردشگری اقامتی،ویلاهای ساحلی

گردشگری دریایی و مجتمع های اقامتی تفریحی خدماتی ساحلی از جمله ایجاد شناگاه‌ها و مجتمع‌های تفریحات دریایی از موضوع‌های مغفول مانده استان و نیازمند برنامه ریزی اصولی و ایجاد زیرساخت‌های استاندارد است. با وجود مزیت‌های بسیار در بخش تفریحات دریایی فقر زیرساختی در شناگاه‌های ایجاد شده تحت عنوان طرحهای سالمسازی مشهود است.

۰ نظر ۲۱ آذر ۹۵ ، ۲۱:۳۹
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی تولید خاک رنگبر،تونسیل،خاک رنگ بر چینی،خاک رس فعال

این نوع خاک اکتیو جهت تصفیه، رنگبری و بوزدایی از انواع تولیدات شیمیایی و غذایی و روغن های صنعتی مانند چربی‌ها، اسیدهای چرب، روغن‌های صنعتی، حلالهای صنعتی و نیز به عنوان پرکن در برخی صنایع کاربرد زیادی دارد.

۰ نظر ۱۹ آذر ۹۵ ، ۰۷:۲۱
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی تولید نانو فیلتر تصفیه آب،هوا و... از نایلون 6 و اسید فرمیک

فیلتراسیون به عنوان یک عمل فیزیکی در علم شیمی برای جدا کردن مواد از ترکیبات شیمیایی مختلف بسیار مهم است. حلال انتخاب شده حلالی است که قادر به حل کردن یک ترکیب خاص باشد درحالیکه این ترکیب خاص در سایر حلالها حل نمی‌شود.

۰ نظر ۱۸ آذر ۹۵ ، ۱۴:۱۴
مهندس تـألّـهی

دریافت نمونه طرح توجیهی سال 95 برای تولید پروفیل یو پی وی سی

تولید پروفیلهای U.P.V.C یکی از طرح‌های ملی تلقی می‌گردد. بحث استفاده از این صنعت در ایران، قبل از انقلاب نیز مطرح بوده است و گام‌های کوچکی نیز در این زمینه برداشته شده بود ولی متاسفانه به عنوان یک صنعت نو و مدرن به آن نگریسته نشده و فقط به صورت پراکنده در بعضی نقاط مورد استفاده قرار گرفته است.

۰ نظر ۱۶ آذر ۹۵ ، ۰۸:۰۸
مهندس تـألّـهی