۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۱ مطلب در تیر ۱۴۰۲ ثبت شده است

طرح توجیهی آکواریوم پارک ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تاسیس آکواریوم پارک

آکواریوم پارک یک مجموعه تفریحی است که شامل نمایش حیات دریایی، ماهیان، آمفیبی ها، صدف ها و موجودات دیگر زنده در آب می‌شود. این مجموعه شامل آکواریوم های بزرگ و کوچک، تونل های شیشه ای، آکواریوم های لمینت شده، نمایشگاه های تصویری و صوتی، فروشگاه های مرتبط با آبزی پروری و رستوران های مرتبط با غذاهای دریایی است.

۰ نظر ۳۱ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید اسید فرمیک ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره اسید فرمیک

 اسید فرمیک (Formic Acid) یک اسید آلی قوی با فرمول شیمیایی HCOOH است. این اسید در شرایط استاندارد به صورت مایع بی‌رنگ و بدون بو است و در بسیاری از صنایع، مانند صنایع نساجی، پوست و مو، صنایع کشاورزی، صنایع غذایی و دارویی، به عنوان یک ماده اولیه استفاده می‌شود. اسید فرمیک در برابر بسیاری از مواد شیمیایی و مواد اکسید کننده حساس است و به عنوان یک عامل احتراق‌آور خطرناک شناخته می‌شود.

۰ نظر ۳۰ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید پودر کیوی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره پودر کیوی

پودر کیوی یکی از نوع محصولات فرآوری شده از کیوی است که با خشک کردن تازه‌ترین و بهترین کیوی‌ها به دست می‌آید. این پودر دارای ویتامین C، فیبر و مواد مغذی مفید دیگری است و می‌تواند به عنوان ماده افزودنی در تولید محصولات مختلف مانند آبمیوه، شیرینی، محصولات شیرین، دسر و... استفاده شود.

۰ نظر ۲۹ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید لبنیات ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره لبنیات

لبنیات به محصولاتی گفته می‌شود که از شیر حیوانات مختلفی مانند گاو، گوسفند، بز، شتر و... تولید می‌شود. محصولات لبنی شامل محصولاتی مانند شیر، پنیر، ماست، کره، دوغ، بستنی و... هستند.

۰ نظر ۲۸ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی نیروگاه بادی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تاسیس نیروگاه بادی

یک نیروگاه بادی یک تأسیس صنعتی است که از طریق طراحی و احداث توربین های بادی، برق را از طریق تبدیل انرژی باد به برق تولید می کند. در نیروگاه های بادی، توربین های بادی در میدان های بادی نصب می شوند که به اندازه کافی باد می گیرند تا بتوانند انرژی باد را به برق تبدیل کنند.

۰ نظر ۲۷ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید اسید لاکتیک ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره اسید لاکتیک

اسید لاکتیک یک ترکیب شیمیایی است که در فرایند تبدیل قند به انرژی در بدن انسان و حیوانات تولید می‌شود. همچنین این ترکیب در برخی مواد غذایی مانند لبنیات، سبزیجات و میوه‌ها نیز یافت می‌شود. اسید لاکتیک به عنوان یک ماده شیمیایی، در بسیاری از صنایع مانند صنایع غذایی، دارویی، کشاورزی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۰ نظر ۲۶ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تاسیس بازار میوه و تره بار ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تاسیس بازار میوه و تره بار

بازار میوه و تره بار، مکانی است که به صورت عمده میوه، سبزیجات و تره بار فروشی می‌کند. این بازارها به عنوان مراکز توزیع محصولات کشاورزی در شهرها شناخته می‌شوند و علاوه بر خرید و فروش محصولات کشاورزی، به عنوان محل تبادل اطلاعات و تجربیات میان کشاورزان و مشتریان نیز شناخته می‌شوند.

۰ نظر ۲۵ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره چیپس سیب زمینی

 چیپس سیب زمینی یکی از محصولات غذایی پرمصرف در دنیا است که از سیب زمینی خلال شده و سپس سرخ شده تا به شکل چیپس درآید. این محصول به عنوان یک نوع خوراکی، معمولاً به صورت بسته‌بندی شده و در بازارهای مختلف به فروش می‌رسد.

۰ نظر ۲۴ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید کره پاستوریزه ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره کره پاستوریزه

کره پاستوریزه یکی از نوع محصولات لبنی است که با پاستوریزه کردن خامه تولید می‌شود. پاستوریزه کردن خامه به معنی گرم‌کردن آن به درجه حرارتی خاص است تا باعث نابودی باکتری‌های مضر شود. کره پاستوریزه در مقایسه با کره خام، دارای ماندگاری بیشتری است و در بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۰ نظر ۲۳ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث نیروگاه گازی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تاسیس نیروگاه گازی

نیروگاه گازی یکی از نوع نیروگاه‌های حرارتی است که با استفاده از سوخت گازی، برق تولید می‌کند. در این نوع نیروگاه‌ها، گاز طبیعی یا گاز مایع به عنوان سوخت استفاده می‌شود، که از طریق توربین گازی به دوران و شفت ژنراتور منتقل می‌شود تا برق تولید شود.

۰ نظر ۲۲ تیر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی