طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۳۰ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

طرح توجیهی امحا و بازیافت لاستیک(تولید مازوت و سوخت آر دی اف)

محصولات این طرح عبارتند از سوخت(مازوت)، مواد اولیه لاستیک، ضایعات فلزی و ضایعات آر دی اف. هزینه سرمایه گذاری اولیه جهت احداث نیروگاه‌های زباله سوز با توجه به مقدار انرژی الکتریکی تولیدی که معمولاً 22% کل ارزش حرارتی زباله ورودی محاسبه می‌گردد و با درنظر گرفتن کلیه ملاحظات اقتصادی،پس از چند سال از شروع بهره برداری بطور کامل قابل بازگشت است.

۰ نظر ۳۰ آبان ۹۵ ، ۱۵:۳۳
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی بلوک شیشه ای- سنگفرش کاشی شیشه سرامیکی

کاشی شیشه ای محصولی است جذاب برای بسیاری از دکوراتورها و طراحان. چرا که قابلیت استفاده در هر فضا و شرایطی را دارد و طراح با تغییر نوع چیدمان آنها می تواند فضاها را به زیبایی تزیین نماید. حضور کاشیهای شیشه ای در طرحها و سایزهای مختلف در سالهای اخیر در بازارحاکی از گستردگی کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی است.

۰ نظر ۲۹ آبان ۹۵ ، ۲۲:۳۹
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی تولید گلوکز،مالتوز،دکستروز،نشاسته از ذرت

نشاسته مهم ترین منبع انرژی ذخیره ای در گیاهان به شمار می‌رود که به وفور در دانه غلات(مانند: ذرت، گندم و برنج) و در گیاهان غده ای(مانند: سیب زمینی) یافت می‌شود. ازنظر تغذیه ای نشاسته تأمین کننده بیش از 70٪ از انرژی مورد نیاز روزانه انسان می‌باشد و به ویژه از لحاظ تأمین کالری مورد نیاز در کشورهای جهان سوم حائز اهمیت فراوان می‌باشد.

۰ نظر ۲۸ آبان ۹۵ ، ۲۳:۴۲
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی مونتاژ و تولید خودروهای سبک و سنگین(CKD)

در راستای سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404، ابلاغی مقام معظم رهبری، "دست یافتن به جایگاه نخست اقتصادی، علمی وفناوری درسطح منطقه آسیای جنوب غربی با تأکید برجنبش نرم افزاری و تولید علم" صنعت خودرو به عنوان پیشتاز و از طریق ایجاد توانمندیها و قابلیتهای علمی، فنی و... می تواند در دستیابی به چشم انداز کشور ایفای نقش نماید. براین اساس چشم انداز صنعت خودرو و قطعات خودرو بشرح ذیل تعیین می شود:

دستیابی به جایگاه نخست صنعت خودروی منطقه، رتبه پنجم آسیا و رتبه یازدهم در جهان از طریق رقابت‌پذیری مبتنی بر توسعه فناوری.

۰ نظر ۲۷ آبان ۹۵ ، ۲۳:۵۷
مهندس تـألّـهی