۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۰ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

طرح توجیهی امحا و بازیافت لاستیک(تولید مازوت و سوخت آر دی اف)

محصولات این طرح عبارتند از سوخت(مازوت)، مواد اولیه لاستیک، ضایعات فلزی و ضایعات آر دی اف. هزینه سرمایه گذاری اولیه جهت احداث نیروگاه‌های زباله سوز با توجه به مقدار انرژی الکتریکی تولیدی که معمولاً 22% کل ارزش حرارتی زباله ورودی محاسبه می‌گردد و با درنظر گرفتن کلیه ملاحظات اقتصادی،پس از چند سال از شروع بهره برداری بطور کامل قابل بازگشت است.

۰ نظر ۳۰ آبان ۹۵ ، ۱۵:۳۳
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بلوک شیشه ای- سنگفرش کاشی شیشه سرامیکی

کاشی شیشه ای محصولی است جذاب برای بسیاری از دکوراتورها و طراحان. چرا که قابلیت استفاده در هر فضا و شرایطی را دارد و طراح با تغییر نوع چیدمان آنها می تواند فضاها را به زیبایی تزیین نماید. حضور کاشیهای شیشه ای در طرحها و سایزهای مختلف در سالهای اخیر در بازارحاکی از گستردگی کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی است.

۰ نظر ۲۹ آبان ۹۵ ، ۲۲:۳۹
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید گلوکز،مالتوز،دکستروز،نشاسته از ذرت

نشاسته مهم ترین منبع انرژی ذخیره ای در گیاهان به شمار می‌رود که به وفور در دانه غلات(مانند: ذرت، گندم و برنج) و در گیاهان غده ای(مانند: سیب زمینی) یافت می‌شود. ازنظر تغذیه ای نشاسته تأمین کننده بیش از 70٪ از انرژی مورد نیاز روزانه انسان می‌باشد و به ویژه از لحاظ تأمین کالری مورد نیاز در کشورهای جهان سوم حائز اهمیت فراوان می‌باشد.

۰ نظر ۲۸ آبان ۹۵ ، ۲۳:۴۲
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مونتاژ و تولید خودروهای سبک و سنگین(CKD)

در راستای سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404، ابلاغی مقام معظم رهبری، "دست یافتن به جایگاه نخست اقتصادی، علمی وفناوری درسطح منطقه آسیای جنوب غربی با تأکید برجنبش نرم افزاری و تولید علم" صنعت خودرو به عنوان پیشتاز و از طریق ایجاد توانمندیها و قابلیتهای علمی، فنی و... می تواند در دستیابی به چشم انداز کشور ایفای نقش نماید. براین اساس چشم انداز صنعت خودرو و قطعات خودرو بشرح ذیل تعیین می شود:

دستیابی به جایگاه نخست صنعت خودروی منطقه، رتبه پنجم آسیا و رتبه یازدهم در جهان از طریق رقابت‌پذیری مبتنی بر توسعه فناوری.

۰ نظر ۲۷ آبان ۹۵ ، ۲۳:۵۷
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی کارخانۀ تولید ماکارونی

مصرف انواع ماکارونی در جهان به دلایل مختلف افزایش یافته و همچنان مصرف آن در حال توسعه می‌باشد، در راستای تأمین نیاز جامعه و یا حتی در جهت تشویق به مصرف آن، کشورهای صنعتی سرمایه‌هایی در این راه به کار انداخته و با تبلیغات به خوردن ماکارونی عادت کرده‌اند.

۰ نظر ۲۶ آبان ۹۵ ، ۲۳:۱۴
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح توجیهی کامل شدۀ برج و مجتمع مسکونی

پیشبینی و مطالعات بازار ساختمان مسکونی: هرچند ممکن است در بعضی مواقع در کوتاه مدت به دلیل شرایط حاکم بر بازار مسکن، افزایش قیمت نهاده‌ها و مصالح ساختمانی بر قیمت مسکن تاثیرگذار نباشد ولی در نهایت، افزایش قیمت نهاده‌ها و مصالح ساختمانی باعث افزایش بهای تمام شده مسکن و در نتیجه افزایش قیمت مسکن می‌گردد.

۰ نظر ۲۵ آبان ۹۵ ، ۲۲:۲۲
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی نانو ذرات نقره: ضد باکتری کردن سطوح(Nano Silver کلوئید آبی یا الکلی و یا پودر)

طرح توجیهی تولید نانو ذرات نقره برای ضد باکتری کردن سطوح(ذرات نانو سیلور به صورت محلول کلوئید آبی یا الکلی و یا پودر) در مقیاس آزمایشگاهی، کارگاهی و صنعتی آمادۀ تهیۀ و تنظیم می‌باشد. امروزه به کمکفناوری های پیشرفته، هر روزه توانمندی انسان در مقابله با باکتری‌ها و ویروس‌های مضر بیشتر شده و علیرغم پیچیدگی های درمان و سلامت انسان در قرن حاضر، کنترل عوامل بیماری‌زا نیز حوزه گسترده‌تری یافته است.

۰ نظر ۲۴ آبان ۹۵ ، ۰۱:۵۱
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید قند شکسته از کله قند به روش پختی

ابتدا بایستی توضیح داده شود که قند فقط از شکر تولید می‌شود: ۱-یا بروش پخت بهداشتی(رافینری، تصفیه). ۲-یا به روش پرسی(قند هلندی، قند البا). درکل، قند به دو روش زیر تولید می‌گردد:
1- قند حبه:
نخست شکر، کمی آسیاب شده و با افزدن بخارآب به آن در قالب های مخصوص پرس و بصورت مکعب در می‌آید تا پس از عبور از تونل خشک کن بسته بندی گردد(متاسفانه در مواردی از ماده بلانکیت جهت سفید کردن قند استفاده می‌گردد که برای سلامت افراد به شدت مضر و باعث جذب بیشتر قند خون و در نهایت دیابت و همچنین بروز اختلال در دستگاه گوارش با تاثیر بر پرزهای معده و روده و زمینه‌ساز سرطان‌های گوارشی، بروز برخی اختلالات استنشاقی، پوستی و چشمی می گردد).

۰ نظر ۲۳ آبان ۹۵ ، ۱۵:۲۱
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بسته بندی غلات حبوبات آجیل خشکبار زعفران(برای ارائه به جهاد کشاورزی و بانک)

با توجه به بازار تقاضای مطلوب داخلی برای انواع ادویه جات، حبوبات و سایر محصولات غذایی گرانول یا پودری، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی(عرضه) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود. ضمن اینکه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند.

۰ نظر ۲۲ آبان ۹۵ ، ۲۳:۵۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی خرید و بکارگیری مولد گاز سوز مقیاس کوچک

در این طرح توجیهی، امکان استفاده از یک دستگاه موتور ژنراتور گازسوز کوچک برای تأمین بخشی از برق مورد نیاز برای یک مجموعه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۰ نظر ۲۱ آبان ۹۵ ، ۲۰:۵۹
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح توجیهی کارخانه سنگ بری(تولید سنگ مرمر و گرانیت)

نرخ رشد فزاینده جمعیت، کمبود منابع سرمایه‌ای، موانعی که در راه انتخاب و انتقال تکنولوژی مناسب وجود دارد، نوعی هشدار برای کشورهای در حال توسعه جهان سوم است که برای گسترش فرصت‌های اشتغال و تأمین نیازهای اساسی افراد جامعه خود پیوسته بررسی و تحقیق نمایند و برنامه‌های مناسب و نوینی را جهت نیل به هدف مذکور تهیه و به اجرا گذارند. از این رو در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، مهمترین مساله، برنامه ریزی، بررسی و تحقیق در زمینه جستجوی راههای گوناگون و مناسب جهت ایجاد فرصتها و امکانات اشتغال است.

۰ نظر ۲۰ آبان ۹۵ ، ۲۲:۱۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بانکی برای راه اندازی و ایجاد شرکت کشت و صنعت

نمونه طرح‌های توجیهی جدید برای تأسیس مجتمع‌های کشت و صنعت آمادۀ بهره برداری می‌باشند. فرایند انجام کار در مجموعه‌های کشت و صنعت به چند صورت می‌تواند باشد:

  • کشت علوفه، برداشت علوفه، انبار، خرید گوساله، تغذیه آن و مراقبت، پرواربندی و فروش
۰ نظر ۱۹ آبان ۹۵ ، ۲۳:۰۶
مهندس‌تـألّـهی