۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۲ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

طرح توجیهی تولید گوشی تلفن همراه موبایل-تبلت-لپ تاپ

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل برای راه اندازی کارخانه تولید و مونتاژ گوشی تلفن همراه(موبایل) و تبلت از اجزاء و قطعات الکترونیکی آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۳۱ مرداد ۹۵ ، ۲۰:۱۶
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی رستوران ساحلی(فایل کامل سال 95)

فایل کامل نمونه طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی ایجاد رستوران ساحلی آمادۀ دریافت می‌باشد. امروزه در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه، از جمله کشور عزیزمان ایران، صنعت غذا از لحاظ کیفیت، تنوع، طعم و مزه، نحوه تهیه، پخت، بسته بندی و عرضه پیشرفت‌های قابل توجهی را حاصل کرده است، لذا روزبه روز به طرفداران این صنعت افزوده می گردد که اغلب فکر راه اندازی یک شغل مرتبط با صنعت غذا چه بسا در حجم کوچک و گاها در سطح کلان در منطقه یا شهر خود را در سر می پرورانند.

۳ نظر ۳۱ مرداد ۹۵ ، ۰۱:۴۶
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی و پروژه تاسیس تالار پذیرایی عروسی

هدف از اجرای این طرح احداث تالار عروسی شامل سالن تالار، اتاق پرو، اتاق موسیقی، اتاق استراحت و سرویس‌های بهداشتی در زمینی به مساحت ...مترمربع می‌باشد و با توجه به ارایه خدمات برتر و محل مناسب احداث این مجموعه، بخش قابل توجهی از مشتریان را جلب خواهد کرد. نظارت مستمر بر رفتار کارکنان، ارایه خدمات عالی و محترمانه، دریافت انتقادات و پیشنهادات، استفاده از افراد مجرب و آموزش‌دیده در زمینه برخورد با مشتریان، ارایه خدمات لوکس و مجلل و بسیار با کیفیت، استفاده از روشهای نوین بازاریابی و تبلیغات و...

۰ نظر ۳۰ مرداد ۹۵ ، ۰۰:۰۱
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی لوله های آبیاری تاشو دریچه دار(هیدروفلوم)

نمونه طرح توجیهی تولید لوله آبیاری هیدروفلو(لوله های پلاستیکی پلی اتیلنی) آمادۀ دریافت می‌باشد. لوله های هیدروفلوم که برای آبیاری سطحی ازجمله آبیاری مزارع کشاورزی و باغات کاربرد دارد از جمله مواد پلی اتیلن سبک به همراه مواد افزودنی جهت محافظت در برابر اشعه نور خورشید به عنوان Anti UV  تولید می شود.

۰ نظر ۲۹ مرداد ۹۵ ، ۲۳:۰۵
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی نوشیدنی و بستنی یخی(یخمک و نوشمک ژله)

نمونه طرح توجیهی خرید ماشین آلات و راه اندازی خط تولید نوشمک(نوشیدنی یخی) آمادۀ دریافت می‌باشد. در قرن چهارم قبل از میلاد، اسکندر کبیر به نوشیدنی های یخ زده یا به اصطلاح امروز تگری(تگرگی)، علاقه فراوانی داشته و در مدارک باستانی نیز دیده شده که در سال62 قبل از میلاد، نرون، امپراتور روم گروه هایی را به کوهستان های آپنین(Apennines) می‌فرستاد تا برایش یخ و برف بیاورند، سپس آن را با شربت، پوره میوه یا عسل مخلوط می کرده و می‌خورد.

۰ نظر ۲۸ مرداد ۹۵ ، ۰۵:۲۳
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی کلینیک مغز و اعصاب(سکته مغزی،پارکینسون،داروخانه،درمانگاه)

نمونه طرح‌های توجیهی کامل برای ارائه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین بانک جهت راه اندازی و دریافت تسهیلات برای تجهیز و خرید ماشین آلات و دستگاههای مورد نیاز کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی آمادۀ دریافت و ارائه می‌باشند. در این طرح‌ها، لیست تجهیزات و تأسیسات کامل مورد نیاز اعم از دستگاه نوار مغز، دستگاه نوار عصب، دستگاه سونوگرافی عروق مغزی، دستگاههای فیزیوتراپی، رادیولوژی، لوازم آزمایشگاهی و... بصورت کامل آورده شده است.

۰ نظر ۲۷ مرداد ۹۵ ، ۰۲:۲۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی سوخت رسانی به کشتی‌ها(بانکرینگ،کترینگ،هتلینگ)

یک نمونه طرح توجیهی تهیه شده در سال95 برای ایجاد مجموعه و اسکله سوخت رسانی دریایی بانکرینگ(Bunkering) به کشتی ها و شناورهای عبوری(به همراه کترینگ و هتلینگ) با 3 فصل مطالعات کامل فنی، بازار و اقتصادی در 161صفحه آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۶ مرداد ۹۵ ، ۰۱:۵۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی میدان میوه و تره بار(بازارچه میوه و پروتئین)

یک نمونه طرح توجیهی استاندارد با سرفصلهای کامل مطالعات فنی و اقتصادی و جداول مالی کامل برای احداث میدان عرضه میوه و تره بار(بازارچه میوه و پروتئین)، خواروبار، حبوبات، صیفیجات، خشکبار، مواد پروتئینی و فراورده‌های گوشتی و... آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۵ مرداد ۹۵ ، ۰۱:۴۳
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی فیلم پلاستیکی چند لایه پلی اتیلنی(سه لایه،5 و 7 لایه)

نمونه طرحهای توجیهی کامل تولید انواع فیلم و ورق پلاستیکی چندلایه آمادۀ دریافت می‌باشند. فیلم‌های پلیمیری اولین بار در اواخر قرن نوزدهم توسعه یافتند. در این زمان نیترات سلولز به عنوان پایه اصلی این مواد مصرف می‌شد. سایر فیلم‌های براساس سلولز نیز در سال‌های بعد توسعه و گسترش یافتند. در سال 1950 فیلم‌های پلی اولفین تولید شدند. پوشش‌های سلفون با تیترات سلولز یا پلی وینیلدین کلراید به عنوان یک فیلم پوششی در این زمینه که مقاومت بالایی در برابر آب و اکسیژن داشتند به صورت چشمگیری جایگزین بسیاری از فیلم‌های قدیمی شدند. در حال حاضر مصرف فیلم‌های چند لایه مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در بسته‌بندی مواد غذایی و محصولات پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۰ نظر ۲۴ مرداد ۹۵ ، ۰۶:۰۹
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تلویزیون اینترنتی(تلویزیون تعاملی IPTV)

در این پست، یک نمونه طرح توجیهی نوشته شده و کامل برای راه اندازی و ارائه خدمات تلویزیون تعاملی  IP TV آمادۀ ارائه می‌باشد. تلویزیون محاوره‌ای تکنولوژی جدیدی است که عملاً دنیای تلویزیون و اینترنت را به هم پیوند داده است.

۰ نظر ۲۳ مرداد ۹۵ ، ۰۳:۲۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی راه اندازی پروژه و مجتمع تفریحی تجاری(سال 95)

در این مطلب، طرح توجیهی کامل ایجادی مجموعه تفریحی تجاری با هدف آشنایی با تهیه و تکمیل و تنظیم نگارش طرح‌های توجیهی گردشگری و تفریحی توریستی آورده شده است.

۰ نظر ۲۲ مرداد ۹۵ ، ۰۱:۲۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی نیروگاه CHP(ظرفیت 250 کیلووات، 500 کیلو وات و 1 مگا وات)

تولید همزمان برق و گرما یا به اختصار CHP عبارت است از تولید هم زمان برق و حرارت از یک منبع انرژی اولیه. در این نوع نیروگاه‌ها، علاوه بر تولید برق، حرارت اتلافی از بدنه و اگزوز مولد(مانند موتور ژنراتور، توربین و...) به صورتهای مختلف(بسته به نوع نیاز مصرف کننده) بازیافت شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۰ نظر ۲۱ مرداد ۹۵ ، ۰۵:۰۴
مهندس‌تـألّـهی