۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۴۱ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

لیست طرح‌های توجیهی جدید(نیمه دوم سال 94)

در این مطلب، لیست جدیدترین طرح‌های توجیهی و مطالعات امکان سنجی تهیه شده در نیمۀ دوم سال94 توسط "مجموعۀ سه هزار طرح" در زیر آورده شده است. شایان ذکر است قالب این طرح‎ها، قابلیت ارائه به کلیۀ متقاضیان به صورت آماده را دارند. برخی از این طرح‌ها عبارتند از:

  • طرح توجیهی پارکینگ مکانیزه
  • طرح توجیهی پایانه صادراتی
  • طرح توجیهی پل عابر مکانیزه
  • طرح توجیهی تولید اتانول از ملاس
  • طرح توجیهی تولید ادوات کشاورزی
  • طرح توجیهی ایجاد کارخانه تولید اسانس اکالیپتوس
  • طرح توجیهی تولید ملزومات بسته بندی با مواد پلیمری و سلولوزی(مثل کاغذ و پلاستیک) و...
۱ نظر ۳۰ آبان ۹۴ ، ۱۶:۰۱
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تسهیلات جایگاه سریع النصب پمپ بنزین

نمونه طرح توجیهی طراحی و ایجاد جایگاه کوچک عرضۀ سوخت تک منظوره و دو منظورۀ بنزین و گازوئیل(سریع النصب) آمادۀ دریافت می‌باشد. شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران برای حضور بخش خصوصی در احداث این جایگاه ها، تسهیلاتی بدون کارمزد در اختیار سرمایه گذاران بخش خصوصی می گذارد تا با افزایش تعداد جایگاه های کوچک در سطح کشور از اتلاف وقت متقاضیان دریافت سوخت جلوگیری شود.

۰ نظر ۳۰ آبان ۹۴ ، ۰۲:۳۳
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید کاغذ گلاسه براق و مات-کاغذ تحریر و کپی

نمونه طرح توجیهی کامل تولید کاغذ گلاسه مات و براق و همچنین راه اندازی کارخانه تولید کاغذ کپی و کاغذ تحریر، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ آبان ۹۴ ، ۱۸:۱۱
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی صدور پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO)

طرح توجیهی برای ارائه به سرمایه گذار جهت راه اندازی شبکه اپراتور مجازی MVNO (Mobile Virtual Network Operator) آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ آبان ۹۴ ، ۰۱:۰۳
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی فرایند کار ماشین آلات تولید صابون های قالبی

در این مطلب، نمونه طرحهای توجیهی کامل برای تولید انواع صابون مایع و جامد(صابون قالبی) آمادۀ دریافت می‌باشند.

۰ نظر ۲۸ آبان ۹۴ ، ۱۷:۳۱
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی بسته بندی پودر لباس شویی دستی و معمولینمونه طرح توجیهی کامل و فرایند تولید و بسته بندی انواع پودرهای رختشویی و لباسشویی در ادامه آورده شده است. پودرهای شوینده در حدود نیم قرن پیش به بازار عرضه شدند و با ارائه آنها قدم بسیار مهمی در ارتقای بهداشت و نظافت فرد و جامعه برداشته شد. پودر شوینده به مخلوطی یکنواخت از مواد اولیه مختلف اطلاق می گردد که به صورت دانه‌های تو خالی(Beads) یا دانه‌های توپر(Granules) یافت شده و برای شستشوی پارچه، الیاف و سطوح بکار می‌رود.

۰ نظر ۲۸ آبان ۹۴ ، ۱۷:۱۵
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی محصولات چوبی-مبلمان منبت کاری-مبل های سنتی

نمونه طرح توجیهی بانکی برای توسعۀ واحد تولید مبلمان، مصنوعات چوبی، میز نهار خوری و... آمادۀ دریافت می‌باشد. صنعت مبلمان از جمله صنایعی است که تنوع محصولات در آن زیاد می باشد و به سبب این تنوع، دسته بندی های مختلفی برای این محصولات وجود دارد، اما متعارف ترین دسته بندی بصورت سه گروه محصولات زیر می‌باشد:
- گروه محصولات استیل(کلاسیک)
- گروه محصولات راحتی(مدرن)
- گروه محصولات صفحه‌ای–اداری

۰ نظر ۲۷ آبان ۹۴ ، ۰۸:۲۲
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید رنگ مستربچ و گرانول پلی اتیلن و پلی پروپیلن

نمونه طرح توجیهی کامل برای تولید انواع گرانول پلاستیک PP و PE، آمادۀ دریافت می‌باشد. در این بخش و به دلیل ارتباط موضوع مابین صنعت تولید رنگ مستربچ، مستربچ پلی اتیلن و پلی پروپیلن(موضوع طرح حاضر) با حوزه های صنعت پلاستیک و صنعت چوب پلاستیک، توضیحاتی در خصوص گستردگی و مزیتهای نسبی این صنایع و روندهای آتی آن، ارائه می گردد. پلاستیک محصولی است که به منظورهای مختلفی بکار می‌رود. پلاستیک ممکن است سخت یا نرم باشد شفاف یا مات باشد.

۰ نظر ۲۷ آبان ۹۴ ، ۰۱:۲۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی چاپ سیلک اسکرین و تامپو و حرارتی(برای مجوز و وام)

نمونه طرح توجیهی دریافت وام برای خرید دستگاه چاپ اسکرین و تامپو آمادۀ دریافت می‌باشد. چاپ تامپو در گروه چاپ‌های گود قرارمی‌گیرد. این مسئله به دلیل استفاده از کلیشه گود در فرآینده چاپ می‌باشد. از ویژگیهای این شیوه امکان چاپ، روی مواد مختلف و متنوع هم از نظر جنس مواد مختلف و متنوع هم از نظر جنس مواد و هم از نظر شکل هندسی آنها می‌باشد؛ بطوریکه با این روش می‌توان بر روی سطوح صاف، منحنی، گرد، محدب و حتی‌کره عمل چاپ را انجام داد. واسط چاپ در تامپولاستیکی ازجنس سیلیکون است که به آن تامپو (tampon)می‌گویند.

۰ نظر ۲۶ آبان ۹۴ ، ۰۳:۴۲
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه تولید پنیر و ماست گوسفندی

نمونه طرح توجیهی بررسی هزینه ها و درآمدهای ایجاد کارگاه تولید لبنیات سنتی، شیر، ماست، پنیر، دوغ و خامه آمادۀ دریافت می‌باشد. بی شک در دنیای امروز دستیابی به توسعه پایدار در امنیت غذایی بدون در نظر گرفتن توسعه روستاها امکانپذیر نمی باشد. بنابراین درجهت توسعه پایدار روستاها تمام مسائل و مشکلات مربوط به مهاجرت به شهرها و خالی از سکنه شدن روستاها بایستی مرتفع گردد. بزرگترین عامل در جهت افزایش درآمد و ارتقاء سطح زندگی روستاییان گسترش صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی است.

۱ نظر ۲۵ آبان ۹۴ ، ۰۳:۵۸
مهندس‌تـألّـهی

دریافت نمونه طرح توجیهی مجتمع تفریحی خدماتی-سال 94

نمونه طرح توجیهی کامل برای ارائه به صنایع و معادن برای دریافت وام در حوزه "مجتمع تفریحی خدماتی" آمادۀ دریافت می‌باشد. این مجتمع دارای سفره خانه سنتی، آلاچیقهای پذیرایی، سرویس بهداشتی و وضوخانه و نمازخانه، مجموعه تالار اجتماعات چند منظوره فرهنگی- مذهبی سالن پذیرایی از مجالس جشن و اعیاد و عروسی، سوییت های اقامتی و... می‌باشد.

۰ نظر ۲۴ آبان ۹۴ ، ۱۶:۳۵
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید انواع گونی پلاستیکی(رول و کیسه)

طرح توجیهی برای دریافت وام جهت خرید ماشین آلات گرد باف و دستگاه های مورد نیاز برای توسعه خط تولید انواع گونی پلاستیکی، گونی پرو پیلن، کیسه و گونی پلاستیکی، انواع جامبوبگ، انواع گونی لمینت و همچنین واحد چاپ، برش و دوخت گونی های پلاستیکی در ابعاد و اندازه های مورد درخواست مشتری، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۴ آبان ۹۴ ، ۱۶:۲۱
مهندس‌تـألّـهی