۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۱ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

طرح توجیهی و کارافرینی بسته بندی خشکبار و میوه خشک(چیپس میوه)

نمونه طرح توجیهی بررسی هزینه ها و درآمدهای راه اندازی واحد پاستوریزاسیون و بسته بندی خشکبار و تولید چیپس میوه(زردآلو، سیب، گلابی، توت فرنگی، بادام، گردو، برگه، توت و...) آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۳۰ مهر ۹۵ ، ۰۲:۳۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع و مرکز تجاری و کارگاهی مبلمان(نمایشگاه و بازار مبل)

این طرح توجیهی در قالب مشارکتی و برای ایجاد و راه اندازی نمایشگاه و بازار مبل ارائه شده است. مساحت زمین: ....

۰ نظر ۲۹ مهر ۹۵ ، ۰۱:۵۹
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث بازار و مرکز تجاری، خدماتی و مسکونی

این پروژه با مشارکت شهرداری اجرا خواهد شد. هزینه زمین و پروانه ساختمانی به عنوان سهم الشرکه شهرداری و مابقی(ساخت) به عنوان سهم الشرکه طرف مشارکت خواهد بود.

۰ نظر ۲۸ مهر ۹۵ ، ۲۱:۵۹
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث مجتمع تجاری خشکبار

نمونه طرح توجیهی برای راه اندازی مجموعه تجاری خشکبار(بازار خشکبار و میوه های خشک) شامل واحدها و غرفه های تجاری و پارکینگ آمادۀ دریافت میباشد. برخی از سرفصلهای این طرح عبارتند از:

  • موقعیت پروژه
  • دسترسی به زیر ساخت ها و...
۰ نظر ۲۷ مهر ۹۵ ، ۲۲:۴۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث بازار آرد و غله

پروژه با مشارکت شهرداری اجرا خواهد شد، هزینه زمین و پروانه ساختمانی به عنوان سهم‌الشرکۀ شهرداری و مابقی(ساخت) به عنوان سهم الشرکه طرف مشارکت خواهد بود. این مجموعه شامل واحدهای تجاری به همراه سیلوی غلات و انباری خواهد بود.

۰ نظر ۲۶ مهر ۹۵ ، ۲۲:۲۶
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی کارآفرینی و امکان سنجی تولید گل حفاری از بنتونیت

گل حفاری در مهندسی ژئوتکنیک، به مخلوطی از آب و رس اطلاق می‌گردد، که برای حمل مواد حفر شده در سیستم‌های حفاری، به سطح زمین از آن استفاده می‌شود. گل حفاری غیر از بالا آوردن تراشه‌های زمین کاربردهای دیگری نیز در ته چاه انجام می‌دهد، که عبارتند از خنک کردن و روان کردن مته. علت اینکه بجای آب از گل حفاری استفاده می‌شود این است که خرده سنگ‌های حفاری شده، دارای وزن مخصوص زیادی هستند و با اینکه گل بعلت سرعت زیاد آنها را با خود بالا می‌آورد، ولی باید گرانروی گل بحدی باشد، که بتواند خرده سنگ‌ها را با سهولت و به سرعت، از چاه خارج نماید.

۰ نظر ۲۵ مهر ۹۵ ، ۱۹:۱۹
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح توجیهی خرید کشتی مسافربری-تفریحی کروز

تجارب موفق مناطق آزاد جهان در عرصه‌های اقتصادی، حاصل تلاش و توجه آنها به توسعۀ تجارت و بازرگانی و افزایش سهم آنان در تجارت جهانی است. در شرایطی که تحولات اقتصادی شتابان به سوی تغییرات اساسی در حرکت است، مناطق آزاد کشور از جایگاه ویژه‌ای در گسترش فعالیت‌های تجاری و رقابت‌آمیز ساختن کسب و کار برخوردار می‌باشند و نقش مهمی را در توسعۀ اقتصادی منطقه ایفا می‌نمایند.

۰ نظر ۲۴ مهر ۹۵ ، ۱۴:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

خرید طرح توجیهی راه اندازی خط تولید سولفات پتاسیم و اسید کلریدریک

محصول اصلی خط سولفات پتاسیم و محصول جانبی آن اسید کلریدریک با غلظت مشخص می‌باشد. سولفات پتاسیم(potassium sulfate) اختصاراً SOP با فرمول شیمیایی K2SO4 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب کم 70542 است.

۰ نظر ۲۳ مهر ۹۵ ، ۲۳:۰۳
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ساخت سیلوی فلزی استوانه ای مکانیزه ذخیره سازی غلات

دو نمونه طرح توجیهی بسیار کامل بهمراه جداول مالی، مطالعات فنی و اقتصادی و مطالعه بازار برای احداث سیلو های فلزی و بتنی استوانه ای مکانیزه جهت ذخیره سازی غلات، گندم و... آمادۀ دریافت میباشد. امنیت غذایی از دیرباز یکی از مشغولیت‌های مهم فکری بشر بوده است. مفهوم امنیت غذایی، دسترسی به غذای کافی است و با رشد سریع جمعیت، این دسترسی و اطمینان از تداوم آن، روزبه‌روز اهمیت بیشتری یافته است. امنیت غذایی در مفهوم محدودتر یعنی وجود ذخایر و مقررات لازم برای اداره آن‌ها و استفاده از این ذخایر در مواقع توقف یا کاهش ناگهانی عرضه، به دلیل کاهش تولید یا کاهش واردات آن است. به‌خصوص اگر این محصول از اهمیت حیاتی برخوردار باشد.

۰ نظر ۲۲ مهر ۹۵ ، ۱۲:۳۹
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع مسکونی(مشارکت در ساخت با بانک جهت اخذ تسهیلات)

سرفصلهای این طرح توجیهی ساختمان مسکونی: معرفی وضع موجود پروژه، موقعیت مکانی پروژه و بررسی ویژگی‌های اقتصادی و اجتماعی و کالبدی منطقه، کاربری‌های پیشنهادی در طرح، مشخصات املاک و اراضی پروژه و...

۰ نظر ۲۱ مهر ۹۵ ، ۲۰:۱۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید سوخت و هیدروکربنهای سنگین و سبک از پسماند و لجن نفتی

نمونه طرح توجیهی کامل برای دریافت، پردازش و بازیافت ضایعات نفتی و لجن نفتی و تولید هیدروکربنهای سنگین و سبک، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۰ مهر ۹۵ ، ۰۶:۱۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع تأمین آذوقه،روغن و تعمیرات کشتی،خدمات رسانی به کشتی ها

طرح توجیهی کامل احداث مجتمع تأمین آذوقه، روغن و تعمیرات کشتی، خدمات رسانی به کشتی های عبوری و مستقر در منطقه، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۱۹ مهر ۹۵ ، ۱۲:۱۴
مهندس‌تـألّـهی