۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۹۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود طرح های توجیهی تکثیر و پرورش ماهیان زینتی(آکواریومی)

یک نمونه طرح توجیهی کامل ایجاد واحد تکثیر و پرورش ماهی تزئینی آمادۀ دریافت می‌باشد. اولین تکثیر مصنوعی ماهی در ایران به سال ۱۳۰۱ بر میگردد که با تکثیر ماهیان خاویاری آغاز شد اما پرورش ماهی گرمابی در ایران به دهه ۴۰ بر می گردد . لزوم حذف علوفه در تالاب انزلی دولت وقت را مجبور به مبارزه با گیاهان عالی رشد یافته در مرداب که پس از مرگ و میر میزان رسوبات را افزایش و میزان اکسیژن محلول در آب را کاهش میدهد نمود. در نتیجه ماهی آمور را از روسیه و چین به این اکوسیستم معرفی کرد. با توجه به استقبال از ماهیان پرورش یافته مراکز تکثیر نیز در کشور بوجود آمد.

۰ نظر ۳۱ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۱:۲۴
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تولید اکسل و محور جلو و عقب خودرو

نمونه طرح توجیهی کامل تولید محور و اکسل خودرو در قالب فایل Word و PDF آمادۀ دریافت می‌باشد. اکسل یا محور به نوعی همزمان با اختراع چرخ توسط انسان های اولیه به منظور اتصال چرخها به هم مورد استفاده قرار گرفت و می توان گفت قدمتی برابر با چرخ دارد. در گذشته اکسل مفهومی ساده داشته و از یک چوب بلند به عنوان محور در گاری ها استفاده می شد. همزمان با شکوفایی صنعت خودرو محور یا اکسل مفهوم پیچیده تری گرفته و کاربرد بیشتری نسبت به قبل که همان اتصال دو چرخ بود، پیدا کرده است. امروزه علاوه بر اتصال چرخها، سیستم ترمز خودرو نیز بر روی اکسل قرار گرفته است.

قسمتی از سرفصلهای این طرح توجیهی عبارت است از:

  • تاریخچه
  • کد آیسیک ISIC محصول
  • تعرفه گمرکی محصول
  • استانداردها
  • مشخصات فنی محصول
۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۴:۳۲
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بررسی هزینه‌ها و درآمد احداث هتل تجاری

محل اجرای طرح می‌تواند مقصد مناسبی برای تجار، بازرگانان ملی و بین‌المللی و همچنین مکان مناسبی برای برگزاری همایشهای بین‌المللی باشد. لذا وجود بیزینس هتل برای اسکان و اقامت کسانی که به منظور موارد فوق مبادرت به حضور در منطقه می‌نمایند، با ظرفیت گنجایش حداقل 300 نفر نیاز می‌باشد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۹
مهندس‌تـألّـهی

دانلود گزارش توجیهی احداث هتل 4 و 5 ستاره

با توجه به استقبال گردشگران داخلی و خارجی و برگزاری همایشها و سمینارهای ملی و بین‌المللی تقاضای مناسبی برای هتلهای 4 و 5 ستاره که دارای درجه‌ای از تجملات، خدمات ویژه و همچنین کیفیت بالای دکوراسیون و تجهیزات هستند، وجود خواهد داشت.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۸
مهندس‌تـألّـهی

گزارش توجیه فنی و اقتصادی ایجاد مرکز و سالن همایش‌های بین‌المللی

با توجه به مزیتهای قانونی منطقه نظیر امکان ورود اتباع خارجی بدون روادید قبلی و همچنین نظر به اینکه منطقه هم اکنون در حال تبدیل شدن به یک مرکز نقل مبادلات تجاری، بازرگانی، مالی و گردشگری می‌باشد لذا از هم اکنون می‌بایست زیر ساختهای مربوط به برگزاری همایشها و گردهمایی‌های تخصصی فعالین بخشهای مختلف فراهم گردد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث نمایشگاه بین‌المللی

با عنایت به حجم بالای مبادلات تجاری در منطقه محل اجرای طرح و عدم وجود فضای نمایشگاهی مناسب در سطح شمال کشور و همچنین برخورداری منطقه از مزایای طبیعی نظیر دریا، جنگل، تالاب و... باعث گردیده حجم عظیمی از صاحبان صنایع، بازرگانان و بطور عام فعالین اقتصادی متقاضی فعالیت در منطقه و به تبع آن خواستار عرضه و معرفی محصولات تولیدی و خدماتی خود در نمایشگاه منطقه می‌باشند.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۷
مهندس‌تـألّـهی

دریافت طرح توجیهی احداث بازارهای تخصصی

به منظور ایجاد فضای رقابتی برتر به منظور عرضه و خدمات با کیفیت و قیمت مناسب و بصورت تخصصی، نیاز به وجود بازارهایی است که بتوان چنین فرصتی را برای ارائه هر چه بهتر آنها فراهم نماید.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۶
مهندس‌تـألّـهی

دریافت طرح توجیهی احداث مجتمع آپارتمانی و ویلایی

منطقه محل اجرای طرح هم اکنون شاهد استقبال وسیعی از گردشگران، سرمایه گاران و کارکنان واحدهای تجاری، صنعتی و اداری می‌باشد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۵
مهندس‌تـألّـهی

مشاهده نمونه طرح توجیهی تولید مبلمان

با توجه به واردات بخش عمده‌ای از چوب مورد استفاده در صنایع مبلمان از طریق بندر نزدیک محل اجرای طرح، این منطقه از مزیت مناسبی برای احداث کارخانه تولید مبلمان در منطقه و در شهرک صنعتی با ظرفیت تولید 60 هزار عدد مبلمان خانگی و اداری به واسطه نزدیکی به مواد اولیه این صنعت برخوردار است.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی راه اندازی واحد تولید پوشاک

وجود بازار پرمصرف و پر رونق پوشاک و در دسترس بودن مواد اولیه و تکنولوژی جدید در کشورهای همجوار و امکان مشارکت با سرمایه‌گذاری خارجی و علاقه مندی اتباع کشورهای همسایه به ایجاد و احداث واحدهای تولید پوشاک با ظرفیتهای 150 تا 200 هزار عدد در سال توجیه اقتصادی می‌باشد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح توجیهی احداث هتلهای 2 و 3 ستاره و هتل آپارتمان

با عنایت به اینکه منطقه آزاد برای گروه‌های مختلف درآمدی جذابی دارد و منطقه به ارائه خدمات گردشگری مناسب با هزینه نسبتاً ارزان نیاز دارد لذا احداث هتل‌های 2 و 3 ستاره از اولویت‌های منطقه می‌باشد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۲
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی احداث مجتمع‌های تجاری - اداری

تسریع در انجام امورات اداری یک از مزیتهای مناطق آزاد به حساب می‌آید. بدین منظور گردآوری واحدهای اداری و خدماتی در مجتمع‌های اداری می‌تواند موجب تحقق این هدف گردد.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۲:۴۱
مهندس‌تـألّـهی