طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۳۱ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

طرح توجیهی تولید ماژول سلول و پنل‌های خورشیدی(از ویفر سیلیکون)

یک نمونه طرح توجیهی فنی و اقتصادی با محاسبات کامل مالی برای ایجاد کارخانه تولید سلول‌های خورشیدی ساخته شده از ویفر‌های سیلیکونی آمادۀ دریافت می‌باشد. علاوه بر خطرات زیست محیطی ، نگرانی از اتمام منابع فسیلی و رشد روز افزون مصرف انرژی در جوامع ، استفاده از انرژیه‌های تجدید پذیر را توسعه داده است که در دسترس ترین آن انرژی خورشیدی می‌باشد.

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۵ ، ۰۱:۴۶
مهندس تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی قوطی آسان بازشو(جواز تاسیس سازمان صنعت،معدن و تجارت)

نمونه طرح توجیهی کامل احداث واحد تولید انواع قوطی فلزی آسان بازشو(درب آسان باز شو) آمادۀ دریافت می‌باشد. از مهمترین و پر مصرف‌ترین بسته‌بندی‌هایی هستند که در دنیا جهت انواع نوشیدنی‌ها یا مواد غذایی به کار می‌روند.

۰ نظر ۳۰ تیر ۹۵ ، ۰۲:۲۳
مهندس تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تولید الیاف شیشه نوع ECRنمونه طرح‌های توجیهی کامل مرتبط با راه اندازی ماشین آلات و خط تولید انواع الیاف شیشه آمادۀ دریافت می‌باشد. محصولات کامپوزیتی ساخته شده از الیاف مختلف شیشه هم اکنون در سرتاسر جهان در صنایع مختلف به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرارگرفته‌اند. بخش‌های حمل و نقل، لوله سازی، مخازن ذخیره، مخازن تحت فشار، تولید عایق‌های صنعتی و ساختمانی از کاربرد این محصولات می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ تیر ۹۵ ، ۰۱:۰۹
مهندس تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی فنی،اقتصادی تولید اسانس اکالیپتوس

در چند سال اخیر و پس از توجه به اثرات فوق‌العاده گیاهان در درمان بسیاری از بیماری‌ها، عرضه"داروهای گیاهی" به‌شکل فرموله شده و جدید با دوزها و مقادیر مشخص و کنترل شده آغاز شده است که این کار باعث افزایش قابل توجه اثرات دارو و تهیه راحت‌تر و مصرف آسانتر این داروهای بی‌عارضه، در بیماران گردیده است. در این طرح به تولید محلول بخور اکالیپتوس پرداخته می‌شود.

۰ نظر ۲۸ تیر ۹۵ ، ۰۰:۴۳
مهندس تـألّـهی