۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۱ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

طرح توجیهی تولید ماژول سلول و پنل‌های خورشیدی(از ویفر سیلیکون)

یک نمونه طرح توجیهی فنی و اقتصادی با محاسبات کامل مالی برای ایجاد کارخانه تولید سلول‌های خورشیدی ساخته شده از ویفر‌های سیلیکونی آمادۀ دریافت می‌باشد. علاوه بر خطرات زیست محیطی ، نگرانی از اتمام منابع فسیلی و رشد روز افزون مصرف انرژی در جوامع ، استفاده از انرژیه‌های تجدید پذیر را توسعه داده است که در دسترس ترین آن انرژی خورشیدی می‌باشد.

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۵ ، ۰۱:۴۶
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی قوطی آسان بازشو(جواز تاسیس سازمان صنعت،معدن و تجارت)

نمونه طرح توجیهی کامل احداث واحد تولید انواع قوطی فلزی آسان بازشو(درب آسان باز شو) آمادۀ دریافت می‌باشد. از مهمترین و پر مصرف‌ترین بسته‌بندی‌هایی هستند که در دنیا جهت انواع نوشیدنی‌ها یا مواد غذایی به کار می‌روند.

۰ نظر ۳۰ تیر ۹۵ ، ۰۲:۲۳
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تولید الیاف شیشه نوع ECRنمونه طرح‌های توجیهی کامل مرتبط با راه اندازی ماشین آلات و خط تولید انواع الیاف شیشه آمادۀ دریافت می‌باشد. محصولات کامپوزیتی ساخته شده از الیاف مختلف شیشه هم اکنون در سرتاسر جهان در صنایع مختلف به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرارگرفته‌اند. بخش‌های حمل و نقل، لوله سازی، مخازن ذخیره، مخازن تحت فشار، تولید عایق‌های صنعتی و ساختمانی از کاربرد این محصولات می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ تیر ۹۵ ، ۰۱:۰۹
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی فنی،اقتصادی تولید اسانس اکالیپتوس

در چند سال اخیر و پس از توجه به اثرات فوق‌العاده گیاهان در درمان بسیاری از بیماری‌ها، عرضه"داروهای گیاهی" به‌شکل فرموله شده و جدید با دوزها و مقادیر مشخص و کنترل شده آغاز شده است که این کار باعث افزایش قابل توجه اثرات دارو و تهیه راحت‌تر و مصرف آسانتر این داروهای بی‌عارضه، در بیماران گردیده است. در این طرح به تولید محلول بخور اکالیپتوس پرداخته می‌شود.

۰ نظر ۲۸ تیر ۹۵ ، ۰۰:۴۳
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی اسانس گیاهان دارویی(سنبل الطیب،اکالیپتوس،رازیانه،اسطوخودوس)

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل برای راه اندازی واحد تولید اسانس گیری از گیاهان دارویی(اسانس سنبل الطیب، اکالیپتوس، رازیانه، اسطوخودوس) آمادۀ دریافت می‌باشد. این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید اسانس گیاهان دارویی می‌باشد.

۰ نظر ۲۷ تیر ۹۵ ، ۰۳:۳۵
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی امکان سنجی تولید کود مرغی پلت شده

نمونه طرح توجیهی کامل تولید کود مرغ پلت شده آمادۀ دریافت می‌باشد. مزایای کود مرغی پلت شده عبارت است از:
1- تا حد زیادی می‌توانند جایگزین کودهای معدنی شوند و چون کودهای معدنی قیمت بالایی دارند استفاده از کودهای ارگانیک هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

۰ نظر ۲۶ تیر ۹۵ ، ۰۵:۲۲
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی پرورش قرقاول

پروش قرقاول در پاره‌ای از مراکز مهم دامپروری دنیا نظیر کشورهای انگلستان، آلمان، لهستان، فرانسه، بلژیک، هلند و آمریکا جریان داشته و بر خلاف سایر طیور اهلی نگهداری این حیوان چندان عمومیت ندارد. علت محدودیت فعالیت مذبور اکثراً بخاطر عدم اطلاع دامپروران در امر پرورش قرقاول است و تصور می‌شود که نمی‌توان استفاده های کافی و زیادی از نگهداری قرقاول حاصل نمود.

۰ نظر ۲۵ تیر ۹۵ ، ۰۳:۱۵
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی امکان سنجی پرورش بوقلمون(سال 95)

نیازهای تأسیساتی یک واحد پرورش بوقلمون عبارت است از:
1-سالن: سالن پرورش بوقلمون تفاوت‌هایی با سالن‌های مرغداری دارد؛ هرچند می‌توان از سالن‌های مرغداری نیز برای پرورش بوقلمون استفاده کرد، البته به شرطی که سالن‌ها به ویژه از نظر محاسبه تهویه استاندارد باشند.

۰ نظر ۲۴ تیر ۹۵ ، ۱۸:۰۵
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی 95 پرورش شتر مرغ گوشتی(پرواری)

محصولات طرح شامل گوشت، تخم شترمرغ، روغن، چرم و پر شتر مرغ می‌باشد که گوشت و تخم شترمرغ بدون کلسترول بوده و از روغن آن برای درمان بیماری‌های پوستی استفاده می‌شود و چرم آن دارای مقاومتی در حد چرم کروکودیل می‌باشد و پر آن از بیشترین الکتریسیته ساکن برخوردار است و در گردگیری‌ها بکار می‌رود و قدرت جذب بالایی نسبت به گرد و غبار دارد.

۰ نظر ۲۳ تیر ۹۵ ، ۰۲:۰۲
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی پرورش شتر مرغ توأم(زنجیره ای)-مولد و پرواری

شترمرغ بزرگترین پرنده روی زمین است. شترمرغ دارای محصولاتی فراوان و پر ارزش بوده و با داشتن راندمان اقتصادی بالا و سازگاری با شرایط نامساعد بیابانی به شدت مورد توجه قرار گرفته است به گونه ای که بسیار از صاحب نظران و کارشناسان از شترمرغ به عنوان دام آینده در بسیاری از مناطق نام می‌برند.

۰ نظر ۲۲ تیر ۹۵ ، ۰۴:۵۲
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی سورتینگ و بسته بندی پر مرغ

طرح توجیهی کامل و جدید سورتینگ و بسته بندی پر مرغ با ظرفیت 1000 تن آمادۀ دریافت می‌باشد. موارد کاربرد پر مرغ عبارت است از پوشش تلفن همراه، صنعت ساختمان، زیر انداز، زیر سری، پوشش لاشبرگی، پارچه و... . پیشنهاد منطقه مناسب برای اجرای طرح: در امر مدیریت در بسیاری از موارد تصمیم گیری با در نظر گرفتن چند معیار صورت می‌گیرد و جالب است بدانید که برخی از معیارها در تقابل با هم هستند.

۰ نظر ۲۱ تیر ۹۵ ، ۱۷:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی پرورش ماهیان دریایی در قفس

این پروژه مربوط به پرورش ماهی در قفسهای دریایی می باشد. برای سایت پشتیبانی این پروژه زمینی به مساحت 5000متر مربع در نظر گفته شده است که 1000متر مربع از آن برای فضای تولیدی و مابقی به سایر فضاها اختصاص دارد.

۰ نظر ۲۰ تیر ۹۵ ، ۰۳:۰۹
مهندس‌تـألّـهی