۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۹۴ مطلب در ارديبهشت ۱۴۰۲ ثبت شده است

طرح توجیهی تولید ماشین آلات مکانیزاسیون کشاورزی ⭐️ وام+مجوز

1- آشنایی با ماشین آلات مکانیزاسیون کشاورزی و انواع مختلف آن

ماشین آلات مکانیزاسیون کشاورزی به مجموعه ای از دستگاه هایی گفته می شود که برای کاهش نیروی انسانی در کشاورزی طراحی شده اند. این دستگاه ها شامل ماشین های کاشت و برداشت، تجهیزات آبیاری، دستگاه های تراشکاری و تراش زنی و دستگاه های تعمیر و نگهداری می شوند. هدف از استفاده از ماشین آلات مکانیزاسیون کشاورزی بهبود بهره وری و کاهش هزینه های تولید است.

۰ نظر ۳۱ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی خمیر یوفکا ⭐️ Word رایگان(مجوز + تسهیلات)

۱- آشنایی با خمیر یوفکا و انواع مختلف آن

خمیر یوفکا یک نوع خمیر برای پختن شیرینی‌ها، کیک‌ها و محصولات شیرین دیگر است. این خمیر از ترکیب آرد، تخم‌مرغ، شکر و روغن ساخته می‌شود. خمیر یوفکا می‌تواند در سه نوع مختلف تهیه شود، شامل:

۱. خمیر یوفکا به روش خامه‌ای: در این روش، روغن و شکر با هم مخلوط شده و سپس تخم‌مرغ‌ها به آن اضافه شده و در نهایت آرد به آن اضافه می‌شود.

۰ نظر ۳۰ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی رول ضد تعریق ⭐️ Word رایگان(مجوز + تسهیلات)

1- آشنایی با رول ضد تعریق و انواع مختلف آن:
رول ضد تعریق یکی از محصولات بهداشتی- آرایشی است که به منظور کاهش و جلوگیری از تعریق بدن تولید می‌شود. رول ضد تعریق در دو نوع طبیعی و شیمیایی تولید می‌شود. رول ضد تعریق طبیعی از موادی مانند آلوئه ورا، نعناع، اسطوخدوس، عصاره گل رز و... تهیه می‌شود و رایحه بسیار خوبی دارد. همچنین، رول ضد تعریق شیمیایی با استفاده از ترکیبات شیمیایی مانند آلومینیوم کلرید، تریکلوسان و... تولید می‌شود.

۰ نظر ۲۹ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی فندر اسکله ⭐️ Word رایگان(مجوز + تسهیلات)

1- فندر اسکله یکی از تجهیزات مهم در ساخت و تعمیر کشتی‌ها و اسکله‌ها است. این تجهیزات شامل دستگاهی است که برای شکل‌دهی به ورق‌های فولادی و سایر فلزات به کار می‌رود تا بتوان آن‌ها را به صورت منحنی و شکل‌های مختلف درآورد. فندر اسکله در انواع مختلفی از جمله فندر دستی، فندر برقی، فندر هیدرولیک و فندر CNC ساخته می‌شود. هر کدام از این انواع فندرها با توجه به نوع کاربری و نیازهای مختلف صنایع مختلف به کار می‌روند.

۰ نظر ۲۸ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی مجتمع گردشگری ⭐ Word رایگان(مجوز+تسهیلات)

1-درباره مجتمع گردشگری تفریحی توریستی

مجتمع گردشگری تفریحی توریستی یک مجموعه شامل امکانات گردشگری و تفریحی می‌باشد که در یک مکان خاص ساخته می‌شود. این مجتمع معمولاً شامل هتل‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، امکانات ورزشی، استخر، سینما، تئاتر، تله‌کابین، پیست اسکی و امکانات دیگر است.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی شمش آلومینیوم ⭐ Word رایگان(مجوز+تسهیلات)

1-درباره شمش آلومینیوم

شمش آلومینیوم به عنوان یکی از محصولات فراوری شده از سنگ آلومینیوم شناخته می‌شود. این محصول به صورت قطعاتی از آلومینیوم با خلوص بالا تولید می‌شود و معمولاً به عنوان ماده اولیه در صنایع مختلفی مانند صنایع خودروسازی، هوافضا، ساختمانی و غیره استفاده می‌شود.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی شیشه نشکن ⭐ Word رایگان(مجوز+تسهیلات)

1-درباره شیشه نشکن

شیشه نشکن، نوعی شیشه است که در برابر ضربه و شکستن مقاومت بیشتری دارد. برای این منظور، در فرایند تولید شیشه نشکن، از لایه‌هایی از شیشه معمولی یا شیشه‌های دیگر با مقاومت بالا استفاده می‌شود و این لایه‌ها با یکدیگر به وسیله‌ی پوشش‌های چسبنده اتصال داده می‌شوند. به این ترتیب، شیشه نشکن برای استفاده در ساختمان‌ها، خودروها، وسایل بسته‌بندی و... مناسب است.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی هیتر برقی ⭐ Word رایگان(مجوز+تسهیلات)

1-درباره تولید هیتر برقی

هیتر برقی دستگاهی است که با استفاده از برق برای تولید گرما و افزایش دما در فضای داخلی ساختمان‌ها، اتاق‌های کاری و صنعتی و غیره استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها از عناصر گرمایی مانند سیمان و فلزات برای تولید گرما استفاده می‌کنند.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی بیل مکانیکی و لودر بکهو ⭐️ رایگان(مجوز+تسهیلات)

1- آشنایی با بیل مکانیکی و لودر بکهو و انواع مختلف آن:
بیل مکانیکی و لودر بکهو، دو نوع ماشین سنگین برای کار در صنایع مختلف به شمار می‌روند. بیل مکانیکی برای حفاری و سایر عملیات مرتبط با خاک و سنگ، و لودر بکهو برای جمع‌آوری و حمل مواد مختلفی از جمله خاک، شن، ماسه و سایر مواد سخت استفاده می‌شود. هر دوی این دستگاه‌ها دارای انواع مختلفی هستند که شامل بیل مکانیکی چرخشی، بیل مکانیکی کششی، بیل مکانیکی هیدرولیکی، لودر بکهو چرخشی و لودر بکهو هیدرولیکی می‌شوند.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی هتل یخی ⭐ Word رایگان(مجوز+تسهیلات)

1-درباره هتل یخی

هتل یخی یا هتل قطبی، هتلی است که در مناطق سرد و یخبندان ساخته شده است و از یخ و برف به عنوان مواد ساختمانی استفاده شده است. این هتل‌ها معمولاً در مناطق قطبی یا در کوهستان‌های بلند و سرد قرار می‌گیرند و به دلیل زیبایی و مناظر طبیعی خاص، گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کنند.

۰ نظر ۲۷ ارديبهشت ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی