۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۰ مطلب در مهر ۱۴۰۲ ثبت شده است

طرح توجیهی تولید میلگرد فولادی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره میلگرد فولادی

میلگرد فولادی یک نوع محصول فولادی است که در صنعت ساخت و ساز و صنایع مختلف استفاده می‌شود.

۰ نظر ۳۰ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید تیرآهن ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تولید تیرآهن

تولید تیرآهن (beam) یکی از فرآیندهای مهم در صنعت فولادسازی است. تیرآهن به عنوان یک نوع محصول فولادی، برای استفاده در ساخت و ساز و صنایع مختلف استفاده می‌شود. تیرآهن‌ها به صورت میله‌های فولادی با قطر و طول مشخص تولید می‌شوند و در انواع ابعاد و استانداردها موجود هستند.

۰ نظر ۲۹ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید پالت فلزی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تولید پالت فلزی

پالت فلزی (Metal pallet) یک نوع پالت است که از مواد فلزی مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می‌شود. این پالت‌ها به عنوان یک سطح پشتیبان برای حمل و نقل کالاها و بارها در زمان انتقال و انبار‌داری استفاده می‌شوند. پالت فلزی معمولاً از قطعات فلزی استوانه‌ای یا مستطیلی تشکیل شده است که به یکدیگر جوش داده یا متصل شده‌اند.

۰ نظر ۲۸ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید شمش فولادی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره شمش فولادی

شمش فولادی یک محصول فولادی است که به صورت بلوم یا بلوم‌ها(بلوک‌های بزرگ فولادی) تولید می‌شود.

۰ نظر ۲۷ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید اسلب فولادی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره اسلب فولادی

اسلب فولادی، یک نوع محصول فولادی است که به صورت نوارهای بلند و باریک تولید می‌شود. این نوارها از طریق فرآیند کویلینگ(انحنای متقارن) از یک بلوم فولادی تولید می‌شوند. اسلب فولادی در انواع مختلفی مانند اسلب گرم فولادی و اسلب سرد فولادی وجود دارد.

۰ نظر ۲۶ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید گندله فولادی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره گندله فولادی

گندله فولادی یک محصول فولادی است که در صنعت فولادسازی تولید می‌شود. گندله فولادی به صورت یک بلوک فولادی بزرگ در اثر فرایند ذوب و فولادسازی به دست می‌آید.

۰ نظر ۲۵ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ساخت مجتمع مسکونی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره ساخت مجتمع مسکونی

یک مجتمع مسکونی به طور کلی به یک مجموعه از واحدهای مسکونی که در یک مکان مشخص قرار دارند، اشاره دارد. این مجتمع‌ها ممکن است شامل آپارتمان‌ها، خانه‌های تک‌خانوار، ویلاها یا واحدهای مسکونی دیگر باشند.

۰ نظر ۲۴ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ساخت و ساز ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره ساخت و ساز

ساخت و ساز به فرایند ساخت و احداث سازه‌ها و ساختمان‌ها اشاره دارد. این فرایند شامل طراحی، مهندسی، ساخت، نصب و راه‌اندازی سازه‌های مختلف می‌شود. در این فرایند، از مواد ساختمانی مختلف مانند بتن، فولاد، چوب و سایر مصالح ساختمانی استفاده می‌شود.

۰ نظر ۲۳ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید کنسانتره میوه و آبمیوه ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره تولید کنسانتره میوه و آبمیوه

  • کنسانتره میوه: کنسانتره میوه فرآورده‌ای است که از میوه‌ها به روش ترکیبی از فرآوری و تجزیه ساخته می‌شود. در این روش، آب موجود در میوه تا حد زیادی از آن حذف می‌شود تا ترکیبات موجود در میوه تراکم بیشتری پیدا کنند. کنسانتره میوه معمولاً به صورت غلیظ و شیرین است و قبل از مصرف باید با اضافه کردن آب مخلوط شود.
۰ نظر ۲۲ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بسته بندی پروتئین گوشتی ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-درباره بسته بندی پروتئین گوشتی

بسته‌بندی پروتئین گوشتی شامل عملیات بسته‌بندی و بسته‌بندی محصولات گوشتی است. این عملیات به منظور حفظ کیفیت، طول عمر و ایمنی محصولات گوشتی انجام می‌شود. بسته‌بندی گوشت به روش‌های مختلف انجام می‌شود، از جمله بسته‌بندی فریز شده، بسته‌بندی مهر و موم شده، بسته‌بندی اکسیژن کاهشی و بسته‌بندی تحت فشار.

۰ نظر ۲۱ مهر ۰۲ ، ۰۷:۰۰
مهندس‌تـألّـهی