۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۹۵ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

دانلود نمونه طرح توجیهی کارخانه داروسازی

نمونه طرح توجیهی احداث کارخانه داروسازی با هدف تولید و بسته بندی فراورده های دارویی اعم از قرص، کپسول، شربت، قطره، پماد و... و داروهای گیاهی در ادامۀ مطلب آمادۀ دانلود می‌باشد(تلفن تماس جهت دریافت و شخصی سازی همین طرح توجیهی و سایر طرحهای توجیهی پزشکی و دارویی 09354300400).

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۱۱:۱۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی استخر،سونا،جکوزی،بدنسازی بانوان-آقایان

نمونه طرحهای توجیهی از پیش تهیه شده برای احداث انواع استخر، سونا، جکوزی، سالن بدن سازی و... آماده دریافت می‌باشد(تلفن تماس جهت سفارشی کردن همین طرحهای توجیهی 09354300400).

۱ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۱۰:۳۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی مجتمع آب شیرین کن-دستگاه تصفیه آب

یک نمونه طرح توجیهی تهیه شده برای احداث مجتمع تولید آب شیرین و همچنین ساخت دستگاه و فیلترهای تصفیه آب، آمادۀ دریافت می‌باشد(تلفن تماس جهت شخصی سازی این طرح توجیهی 09354300400).

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۹:۰۶
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی بهره برداری از واحد نمکزدایی

یک نمونه طرح توجیهی احداث واحد نمک زدایی از نفت خام، آمادۀ دریافت می‌باشد

(جهت شخصی سازی این طرح توجیهی با 09354300400 تماس بگیرید).

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۸:۴۷
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرحهای توجیهی آماده برای باشگاه ورزشی(فرهنگی-سوارکاری-رزمی-بدنسازی-ورزش های آبی)

دریافت نمونه طرحهای توجیهی نوشته شده توسط "مجموعۀ سه هزار طرح توجیهی" برای ایجاد و راه اندازی انواع باشگاه های ورزشی ورزش های رزمی و غیر رزمی داخل و بیرون سالنی، جهت ارائه به بانک ها و سازمان ها(برای سفارش نوشتن طرحهای توجیهی ورزشی به صورت تضمینی با 09354300400 تماس بگیرید).

۲ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۲:۲۳
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح های توجیهی آماده برای تولید انواع لوله

نمونه طرحهای توجیهی نوشته شده و کامل برای تولید انواع لوله، آمادۀ دریافت می‌باشد(تلفن تماس برای شخصی سازی همین طرحهای توجیهی 09354300400).

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۱:۵۵
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرحهای توجیهی انواع لوله(پلاستیکی-فلزی-گالوانیزه-PVC-خرطومی-فولادی)

نمونه طرحهای توجیهی آماده و نوشته شده با جداول مالی و اقتصادی و مطالعات بازار کامل برای تولید انواع لوله و اتصالات جهت ارائه به بانکها و سازمانها(جهت شخصی سازی طرحهای توجیهی ارائه شده در سایت با 09354300400 تماس بگیرید).

۰ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۱:۵۴
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح های توجیهی نایلون-نایلکس-کیسه و قطعات پلاستیکی

دریافت نمونه طرح های توجیهی نوشته شده و آماده در زمینه تولید انواع نایلون و نایلکس، سفره یکبار مصرف پلاستیکی و سایر وسایل و قطعات پلاستیکی برای ارائه به بانک‌ها و سازمان صنعت معدن تجارت جهت اخذ مجوز و صدور پروانه فعالیت و بهره برداری(تلفن تماس جهت سفارش نوشتن طرحهای توجیهی صنایع پلاستیک 09354300400).

۱ نظر ۳۱ تیر ۹۴ ، ۰۰:۴۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح های توجیهی ظروف-سبد-جعبه و قطعات پلاستیکی

نمونه طرحهای توجیهی تهیه شده برای تولید انواع سبد، جعبه، گالن، ظروف پلاستیکی و سایر قطعات پلیمری از جنس پلاستیک، تولید شده به روش تزریق گرانول پلاستیک، آمادۀ دریافت می‌باشد(تلفن تماس جهت شخصی سازی همین طرحهای توجیهی 09354300400).

۱ نظر ۳۰ تیر ۹۴ ، ۲۳:۵۸
مهندس‌تـألّـهی

دانلود پکیج طرحهای توجیهی کارگاه خیاطی تولید انواع پوشاک و البسه

نمونه طرحهای توجیهی آمادۀ دریافت برای ایجاد و توسعه و تجهیز و خرید ماشین آلات مورد نیاز واحد تولید انواع پوشاک و البسه جهت ارائه به بانکها و سازمانها برای دریافت مصوبه و پروانه جواز تاسیس(تلفن تماس برای سفارشی کردن و شخصی سازی همین طرحهای توجیهی 09354300400).

۰ نظر ۳۰ تیر ۹۴ ، ۲۱:۵۹
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح های توجیهی پوشاک زنانه-مردانه-بچه گانه-نوزاد

طرح های توجیهی نوشته شده برای تولید انواع پوشاک و لباس زنانه، مردانه، بچگانه و لباس نوزاد، آمادۀ دریافت می‌باشد(تلفن تماس برای شخصی کردن هریک از طرحهای توجیهی ارائه شده در زیر 09354300400).

۲ نظر ۳۰ تیر ۹۴ ، ۲۱:۲۴
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرحهای توجیهی نوشته شده در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی با هدف کاهش ضایعات و توسعۀ صادرات، آمادۀ ارائه می‌باشد(تلفن تماس جهت نوشتن طرح توجیهی 09354300400). لیست بعضی از نمونه طرحهای توجیهی تهیه شده در این مجموعه، در زیر آورده شده است.

۰ نظر ۳۰ تیر ۹۴ ، ۲۱:۰۷
مهندس‌تـألّـهی