۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۲۹ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

لیست طرحهای اولویت دار بخش کشاورزی جهت استفاده از تسهیلات

در این مطلب، یک نمونه طرح توجیهی کامل برای احداث کارگاه تکثیر و پرورش ماهیان زینتی دیسکس، آمادۀ دریافت می‌باشد. استقبال روز افزون مردم از ماهیان زینتی موجب شده که این صنعت از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار شود. از دلایلی که می توان برای این علاقمندی عنوان نمود به شرح ذیل می باشد.
1– نیاز به فضای کم
2- نیاز به آب کم
3- نیاز به سرمایه گذاری اندک و ایجاد اشتغال
4- برگشت سریع سرمایه
5- درآمد زایی و سود قابل ملاحظه

۰ نظر ۳۰ مهر ۹۴ ، ۰۰:۰۴
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ایجاد شرکت جهت برگزاری تور طبیعت گردی و بیابانگردی

در این مطلب، سرفصلهای کامل یک نمونه طرح توجیهی برای ارائه به سازمانها جهت راه اندازی و ایجاد شرکت گردشگری برگزار کنندۀ تورهای طبیعت گردی و بیابان گردی، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ مهر ۹۴ ، ۱۲:۱۳
مهندس‌تـألّـهی

مشاهده طرح توجیهی تولید و مونتاژ تابلو روان LED و تلویزیون شهری

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل برای خرید خطوط تولیدی مورد نیاز برای تولید و مونتاژ تابلوهای روان LED به منظور طراحی و ساخت تلویزیون‌های شهری و با هدف تبلیغات الکترونیک، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ مهر ۹۴ ، ۱۱:۴۲
مهندس‌تـألّـهی

دریافت نمونه طرح توجیهی تولید لوله های درزدار ERW(با کامفار)

یک نمونه طرح توجیهی بسیار کامل برای تولید انواع لوله های فولادی درزدار(درز مخفی) به روش جوش مستقیم ERW جهت ارائه به سازمان منطقه آزاد........ و سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ مهر ۹۴ ، ۱۰:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تولید لوله مبلی-پروفیل‌های قوطی مستطیلی و مربعی-لوله گالوانیزه-قوطی سبک

یک نمونه طرح توجیهی کارخانه فولاد(نورد مقاطع خاص آهنی از ورق فولادی 2 میلیمتری)، آمادۀ دریافت می‌باشد. در این طرح، ویژگیهای صنعت، تولیدات، هزینه ها و درآمدها، سوددهی و بازدهی طرح و... بصورت کامل بررسی شده است.

۰ نظر ۲۸ مهر ۹۴ ، ۲۳:۵۷
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی بوجاری و پروسس بذر نباتات علوفه ای و غلات(با تجهیزات پیشرفته و ظرفیت بالا)

نمونه طرح توجیهی کامل بوجاری انواع بذر و حبوبات و غلات، آمادۀ دریافت می‌باشد. طبق تعریف، بوجاری عبارت است از عملی که طی آن دانه‌های انواع غلات شامل گندم، جو و یا برنج از پوست و ساقه آن جدا می‌شوند. همچنین در حین این عملیات و فرایند کاری، انواع بذر علفهای هرز، اسپر حشرات و انواع آفتها از آنها زدوده می‌گردد. این طرح برای خرید دستگا بوجاری به منظور بوجاری کردن انواع حبوبات، خشکبار، سبزیجات خشک، غلات، برنج و... می‌باشد.

۱ نظر ۲۷ مهر ۹۴ ، ۱۱:۲۴
مهندس‌تـألّـهی

مشاهده نمونه طرح توجیهی کامل سافاری و آکواریوم

یک نمونه طرح توجیهی بسیار کامل و جدید برای احداث مجتمع تفریحی و گردشی(شامل بازدید از حیات وحش(سافاری) و آکواریوم انواع ماهیان اعم از کوسه ماهی، فرشته، مار ماهی و...) آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۶ مهر ۹۴ ، ۲۳:۳۸
مهندس‌تـألّـهی

نحوه نگارش طرح توجیهی در حوزه کشاورزی گلخانه گل محمدی

در این مطلب، یک نمونه طرح توجیهی کامل برای روش تهیه و تنظیم و نوشتن طرح توجیهی ایجاد و راه اندازی گلخانه پرورش گل محمدی و عصاره گیری و اسانس گیری از گل محمدی، آمادۀ دریافت میباشد.

۲ نظر ۲۵ مهر ۹۴ ، ۱۰:۳۸
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی لاستیک درزگیر(گسکت پروفیل آلومینیوم و درب و پنجره UPVC NBR,EPDM,PVC,TPV)

دراین پست، یک نمونه طرح توجیهی کامل برای تولید نوار درزگیر پروفیلی، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۵ مهر ۹۴ ، ۰۱:۳۲
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح توجیهی گلخانه صیفی جات(برای وام و نظام مهندسی)

در این مطلب، نمونه طرحهای توجیهی کامل برای بررسی و ارزیابی هزینه های راه اندازی و ایجاد گلخانه سبزی و صیفی گلخانه ای، آمادۀ دریافت می‌باشند.

۰ نظر ۲۴ مهر ۹۴ ، ۲۳:۲۸
مهندس‌تـألّـهی

دریافت طرح توجیهی ورق و صفحه یونولیتی از پلی استایرن انبساطی

نمونه طرح توجیهی کامل تولید انواع ورق یونولیتی و صفحات پلاستوفوم برای ارائه به بانک و سازمان صنایع جهت دریافت تسهیلات و اخذ مجوز و پروانه بهره برداری به منظور ایجاد واحد تولید انواع یونولیت ساختمانی اعم از سقفی، دیواری، عایق صوتی و حرارتی و... از پلی استایرن انبساطی، آمادۀ دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۳ مهر ۹۴ ، ۲۳:۳۸
مهندس‌تـألّـهی

مشاهده نمونه طرح توجیهی کامل تولید پد الکلی(پنبه الکلی طبی)

یک طرح توجیهی کامل برای تولید پد الکلی با سرفصلهای استاندارد جهت آشنایی با نمونه کارهای انجام شدۀ این مجموعه، آماده دریافت می‌باشد.

۰ نظر ۲۲ مهر ۹۴ ، ۰۹:۱۹
مهندس‌تـألّـهی