۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود نمونه طرح توجیهی کامل بازیافت تایر فرسوده(سال 95)

هدف از اجرای این طرح، ایجاد کارخانۀ تولید پودر لاستیک از طریق بازیافت تایرهای کهنه و مستعمل به روش Ambient می‌باشد. هر محصول ویژگیها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هرگونه بررسی فنی، مالی و اقتصادی طرح، لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند.

۰ نظر ۳۱ شهریور ۹۵ ، ۰۴:۵۹
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی کامل نیروگاه برق از بیوگاز

از اعمال مجموعه ای متنوع از فرآیندهای فیزیکی–شیمیایی و زیست محیطی بر روی منابع مختلف زیست توده مانند تجزیه و تخمیر و غیره در یک محفظه، گازی بدست می‌آید که اصطلاحاً بیوگاز نام دارد. پس از اعمال یکسری فرآیندهای تصفیه ای مطابق استانداردهای جهانی و زیست محیطی بر روی این گاز می‌توان آن را به عنوان یک حامل انرژی در نظر گرفت.

۰ نظر ۳۰ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۵۴
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث نیروگاه تولید برق با سوخت زباله

نمونه طرح توجیهی نیروگاه برق زباله سوز آمادۀ دریافت می‌باشد. تولید حجم بسیار زیاد زباله در شهرهای بزرگ یکی از تهدیدات بزرگ برای محیط زیست محسوب می شود. در این زمینه تحقیقات وسیعی صورت گرفته است و تا کنون عمده ترین راه حل، سوزاندن زباله و در برخی موارد تبدیل زباله به کود و بازیابی زباله می‌باشد.

۱ نظر ۲۹ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۵۰
مهندس‌تـألّـهی

توسعۀ امکانات و زمین های ورزشی تأثیر بسزایی در رشد فرهنگ ورزش در جامعه دارد. با توجه به روند رو به تزاید جمعیت و توسعه مناطق شهری ایجاد فضاهای تفریحی و ورزشی بسیار بیشتری مورد نیاز است. ورزش به عنوان یک پدیده ی فراگیر که در تمامی جوامع وجود دارد، و می تواند زمینه های جدیدی جهت سرمایه گذاران داشته باشد. ورزش جنبه های اقتصادی بسیاری دارد. هر چند برخی از آنها شناخته و در جامعه مورد استفاده قرار می گیرد، لیکن بی شک جنبه های زیادی از آن نیز وجود دارد که می توان آنها اقدام به کارآفرینی نمود.
زمینه ورزش و تمامی ابعاد گستردهاش با رویکردهای مهندسی، پزشکی، تغذیه، روانشناسی، مدیریت، بازاریابی و...

۰ نظر ۲۸ شهریور ۹۵ ، ۱۰:۲۷
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی تبلیغات محیطی(تلویزیون تبلیغات شهری)

تلویزیون های شهری(تابلوهای نمایش ال ای دی تمام رنگی) برای تبلیغات و اطلاع رسانی جهت سازمان ها و مراکز اداری تجاری بانک ها مراکز تفریحی و حهت تبلیغ در میادین و مزاکر شلوغ شهر کاربرد دارد. تلویزیون های شهری که هم اکنون در کشور ما نیز جایگزین بیلبوردهای تبلیغاتی شده است علاوه بر جلوه بهتر در روز دارای مزایای زیادی نسبت به بیلبوردهای تبلیغاتی می‌باشد.

۰ نظر ۲۷ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۰۵
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی مجتمع تفریحی و توریستی تله کابین

تِلِه کابین گونه ای آسانسور هوایی است که معمولاً برای جابجایی مردم یا کالا استفاده می‌شود. تله کابین از یک حلقه طولانی کابل فولادی تشکیل شده که میان دو ایستگاه تنیده شده و دکل هایی در میان آن دو ایستگاه، کابل را در طی فاصله نگه می‌دارند.

۰ نظر ۲۶ شهریور ۹۵ ، ۰۶:۵۷
مهندس‌تـألّـهی

نمونه طرح توجیهی کامل کودکستان ساحلی(مهد کودک)

مهد کودک یا کودکستان نوعی آموزشگاه است که برای نگهداری و پرورش کودکان خردسال، و گذار آنها از محیط خانه به مدرسه ایجاد شده است.

۰ نظر ۲۵ شهریور ۹۵ ، ۰۰:۵۵
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی رستوران شناور

رستوران های شناور، رستورانهایی هستند که کلیه خدمات یک رستوران را در داخل یک کشتی و در حین یک تور دریایی ارائه می‌دهند. رستورانهای شناور درجهان به گونه هوشمندانه‌ای، بهره‌گیری از روش‌ها و معماری خلاقانه بومی، ضمن عرضه خوراک‌های دریایی، فضای جالبی را نیز برای ماجراجویان مشتاق دریا فراهم می‌کنند.

۰ نظر ۲۴ شهریور ۹۵ ، ۰۲:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی رستوران دریایی(رستوران کافی شاپ ساحلی)

برای بسیاری از شهروندان و گردشگران حضور در یک رستوران ساحلی استفاده از غذاهای در یایی و بومی می‌تواند جاذبه بسیار زیادی داشته باشد.

۰ نظر ۲۳ شهریور ۹۵ ، ۰۵:۴۴
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی رستوران و چایخانه در اماکن سنتی و تاریخی

ایجاد و توسعه فضاهای تجاری و پذیرایی در اماکن تاریخی می تواند علاوه بر جذب شهروندان و گردشگران و کمک به شناساندن فرهنگ و تاریخ، با ایجاد منفعت اقتصادی هزینه های بالای نگهداری و تعمیرات این اماکن را نیز تأمین کند، تجربه موفق سایر شهرهای ایران لزوم سرمایه گذاری در این زمینه را آشکار می‌سازد.

۰ نظر ۲۲ شهریور ۹۵ ، ۰۳:۳۵
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی ایجاد موزه دریانوردی و موزه ملی

موزه‌ها محلی برای حفظ و به نمایش گذاردن مجموعه ای از آثار باستانی و یادگارهای یک ملت در طول سالیان دراز است با توجه به گستردگی موزه‌های مختلف زندگی بشری، موزه ها در رشته‌های مختلف دسته‌بندی می‌گردند و بصورت تخصصی فعالیت می‌کنند.

۰ نظر ۲۱ شهریور ۹۵ ، ۰۳:۲۶
مهندس‌تـألّـهی

طرح توجیهی احداث فرهنگسرا(برای ارائه به سازمان فرهنگی هنری شهرداری)

فرهنگ سراها مکانهایی هستند که برای امور گوناگون فرهنگی و اجتماعی مانند آموزش و پرورش و امور جانبی مقوله‌های هنری راه اندازی می‌گردند و نقش بسیار مؤثری را در توسعه فرهنگ شهروندی ایفا می‌کنند. فعالیتهای آموزشی و برگزاری نمایشگاه‌ها نیز به بازدهی اقتصادی فرهنگسرا کمک کند، برخی فرهنگسرا ها فعالیتهای خود را در سطح فرامنطقه‌ای گسترش می‌دهند و یا کار خود را بر یک محور هنری ویژه متمرکز می‌کنند مانند فرهنگسرای کودک، دانشجو، بانوان و... یا اماکنی ویژه تدارک می‌بینند مانند:

  • محل اجرای مراسمات سنتی و اعیاد
  • نگارخانه
  • مرکز احیای موسیقی
  • مجتمع صنایع دستی و بومی
۰ نظر ۲۰ شهریور ۹۵ ، ۰۰:۲۶
مهندس‌تـألّـهی