طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۳۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود نمونه طرح توجیهی کامل بازیافت تایر فرسوده(سال 95)

هدف از اجرای این طرح، ایجاد کارخانۀ تولید پودر لاستیک از طریق بازیافت تایرهای کهنه و مستعمل به روش Ambient می‌باشد. هر محصول ویژگیها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هرگونه بررسی فنی، مالی و اقتصادی طرح، لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند.

۰ نظر ۳۱ شهریور ۹۵ ، ۰۴:۵۹
مهندس تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی کامل نیروگاه برق از بیوگاز

از اعمال مجموعه ای متنوع از فرآیندهای فیزیکی–شیمیایی و زیست محیطی بر روی منابع مختلف زیست توده مانند تجزیه و تخمیر و غیره در یک محفظه، گازی بدست می‌آید که اصطلاحاً بیوگاز نام دارد. پس از اعمال یکسری فرآیندهای تصفیه ای مطابق استانداردهای جهانی و زیست محیطی بر روی این گاز می‌توان آن را به عنوان یک حامل انرژی در نظر گرفت.

۰ نظر ۳۰ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۵۴
مهندس تـألّـهی

طرح توجیهی احداث نیروگاه تولید برق با سوخت زباله

نمونه طرح توجیهی نیروگاه برق زباله سوز آمادۀ دریافت می‌باشد. تولید حجم بسیار زیاد زباله در شهرهای بزرگ یکی از تهدیدات بزرگ برای محیط زیست محسوب می شود. در این زمینه تحقیقات وسیعی صورت گرفته است و تا کنون عمده ترین راه حل، سوزاندن زباله و در برخی موارد تبدیل زباله به کود و بازیابی زباله می‌باشد.

۰ نظر ۲۹ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۵۰
مهندس تـألّـهی

توسعۀ امکانات و زمین های ورزشی تأثیر بسزایی در رشد فرهنگ ورزش در جامعه دارد. با توجه به روند رو به تزاید جمعیت و توسعه مناطق شهری ایجاد فضاهای تفریحی و ورزشی بسیار بیشتری مورد نیاز است. ورزش به عنوان یک پدیده ی فراگیر که در تمامی جوامع وجود دارد، و می تواند زمینه های جدیدی جهت سرمایه گذاران داشته باشد. ورزش جنبه های اقتصادی بسیاری دارد. هر چند برخی از آنها شناخته و در جامعه مورد استفاده قرار می گیرد، لیکن بی شک جنبه های زیادی از آن نیز وجود دارد که می توان آنها اقدام به کارآفرینی نمود.
زمینه ورزش و تمامی ابعاد گستردهاش با رویکردهای مهندسی، پزشکی، تغذیه، روانشناسی، مدیریت، بازاریابی و...

۰ نظر ۲۸ شهریور ۹۵ ، ۱۰:۲۷
مهندس تـألّـهی