طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

۳۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود نمونه طرح توجیهی بارانداز(خدمات حمل و نقل)

نمونه طرح توجیهی کامل احداث بارانداز آمادۀ دریافت می‌باشد. گسترش شهرهای بزرگ، شکل گیری تعداد قابل توجهی کلان شهر درداخل کشور اعم ازتهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و... نیاز به احداث مجتمع‌های ویژه فعالیتهای صنعتی را ضروری ساخته است تا علاوه بر تمرکز فعالیتها در یک محل خاص جهت خدمات رسانی بهتر، کنترل مسائل زیست محیطی و آلودگیهای مربوطه نیز آسانتر گردد.

۰ نظر ۳۱ خرداد ۹۵ ، ۲۲:۰۱
مهندس تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی پارکینگ طبقاتی

یک نمونه طرح توجیهی کامل برای احداث پارکینگ طبقاتی به همراه بررسی هزینه‌ها و کلیۀ درآمدها در ادامه آورده شده است. درآمدزایی این طرح از محل ارائه خدمات پاکینگ و فروش واحدهای تجاری داخل و یا همجوار با این مجموعه می‌باشد.
دستاوردهای اجرای این نقش به ترتیب زیر است:

  1. سازماندهی محل توقف خودروهای شخصی و انتقال آن از سطح به ارتفاع
  2. کاهش ترافیک خودروهای شخصی در خیابان های مرکزی شهر
۰ نظر ۳۰ خرداد ۹۵ ، ۱۰:۰۶
مهندس تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی نیروگاه 15 مگاواتی مقیاس کوچک CHP

نمونه طرح توجیهی کامل نیروگاه مقیاس کوچک سی اچ پی تولید همزمان برق و حرارت با ظرفیت 15 مگاوات آمادۀ دریافت می‌باشد. در نیروگاههای کوچک بازیافت حرارت و استفاده از آن در تولید آب گرم و با استفاده از چیلرهای جذبی در تولید آب سرد امکان پذیر است که این موضوع راندمان انرژی را تا %90 افزایش می‌دهد. با توجه به دمای بالای هوای خروجی اگزوز، همراه با هر کیلووات انرژی الکتریکی تولیدی حدود 2 کیلو وات انرژی حرارتی برای مصارف گرمایشی و سرمایشی قابل بازیافت است.

۰ نظر ۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۴:۵۲
مهندس تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی مجتمع تفریحی توریستی فرهنگی

نمونه طرح توجیهی کامل مجتمع تفریحی توریستی در این مطلب آمادۀ دریافت می‌باشد. گردشگری امروزه یکی از اقتصادی ترین فعالیتها در چرخه ملی کشورها، به خصوص از جهت اشتغال و ارزآوری و رونق مناطق مختلف تلقی میشود که علاوه بر آن دارای مزایای ارتباطی، سیاسی، فرهنگی و تأثیرات بین‌الملل خاصی است. به همین دلیل اغلب کشورهای جهان که دارای میراث فرهنگی غنی و نیز مناطق طبیعی هستند ازاین فعالیت به منزله ابزاری راهبردی درتوسعه اقتصادی استفاده می‌کنند. این عامل شرایط مساعدی را برای بهره‌برداری و توسعه زیرساختهای گردشگری فراهم می‌سازد.

۰ نظر ۲۸ خرداد ۹۵ ، ۰۲:۳۶
مهندس تـألّـهی