۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

۳۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود نمونه طرح توجیهی بارانداز(خدمات حمل و نقل)

نمونه طرح توجیهی کامل احداث بارانداز آمادۀ دریافت می‌باشد. گسترش شهرهای بزرگ، شکل گیری تعداد قابل توجهی کلان شهر درداخل کشور اعم ازتهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و... نیاز به احداث مجتمع‌های ویژه فعالیتهای صنعتی را ضروری ساخته است تا علاوه بر تمرکز فعالیتها در یک محل خاص جهت خدمات رسانی بهتر، کنترل مسائل زیست محیطی و آلودگیهای مربوطه نیز آسانتر گردد.

۰ نظر ۳۱ خرداد ۹۵ ، ۲۲:۰۱
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی پارکینگ طبقاتی

یک نمونه طرح توجیهی کامل برای احداث پارکینگ طبقاتی به همراه بررسی هزینه‌ها و کلیۀ درآمدها در ادامه آورده شده است. درآمدزایی این طرح از محل ارائه خدمات پاکینگ و فروش واحدهای تجاری داخل و یا همجوار با این مجموعه می‌باشد.
دستاوردهای اجرای این نقش به ترتیب زیر است:

  1. سازماندهی محل توقف خودروهای شخصی و انتقال آن از سطح به ارتفاع
  2. کاهش ترافیک خودروهای شخصی در خیابان های مرکزی شهر
۰ نظر ۳۰ خرداد ۹۵ ، ۱۰:۰۶
مهندس‌تـألّـهی

دانلود نمونه طرح توجیهی نیروگاه 15 مگاواتی مقیاس کوچک CHP

نمونه طرح توجیهی کامل نیروگاه مقیاس کوچک سی اچ پی تولید همزمان برق و حرارت با ظرفیت 15 مگاوات آمادۀ دریافت می‌باشد. در نیروگاههای کوچک بازیافت حرارت و استفاده از آن در تولید آب گرم و با استفاده از چیلرهای جذبی در تولید آب سرد امکان پذیر است که این موضوع راندمان انرژی را تا %90 افزایش می‌دهد. با توجه به دمای بالای هوای خروجی اگزوز، همراه با هر کیلووات انرژی الکتریکی تولیدی حدود 2 کیلو وات انرژی حرارتی برای مصارف گرمایشی و سرمایشی قابل بازیافت است.

۰ نظر ۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۴:۵۲
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی مجتمع تفریحی توریستی فرهنگی

نمونه طرح توجیهی کامل مجتمع تفریحی توریستی در این مطلب آمادۀ دریافت می‌باشد. گردشگری امروزه یکی از اقتصادی ترین فعالیتها در چرخه ملی کشورها، به خصوص از جهت اشتغال و ارزآوری و رونق مناطق مختلف تلقی میشود که علاوه بر آن دارای مزایای ارتباطی، سیاسی، فرهنگی و تأثیرات بین‌الملل خاصی است. به همین دلیل اغلب کشورهای جهان که دارای میراث فرهنگی غنی و نیز مناطق طبیعی هستند ازاین فعالیت به منزله ابزاری راهبردی درتوسعه اقتصادی استفاده می‌کنند. این عامل شرایط مساعدی را برای بهره‌برداری و توسعه زیرساختهای گردشگری فراهم می‌سازد.

۰ نظر ۲۸ خرداد ۹۵ ، ۰۲:۳۶
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی منطقه نمونه گردشگری(ارائه خدمات تفریحی،فرهنگی و توریستی)

یک نمونه طرح توجیهی جدید و بسیار کامل برای تأسیس منطقۀ نمونۀ گردشگری در قالب فایل PDF آمادۀ دریافت می‌باشد. نیروی محرکۀ گردشگران برای مسافرت به مکان های جدید ممکن است صرفاً گذراندن اوقات فراغت یا کنجکاوی باشد، ولی تجربیات آنان در این مکان‌ها بی‌تردید در یک بافت فرهنگی قرار می‌گیرد و آکنده از پیامهایی فرهنگی است که ممکن است فهمیده شوند یا نشوند.

۰ نظر ۲۷ خرداد ۹۵ ، ۰۸:۰۰
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی کود آلی کمپوست از بازیافت زباله شهری

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل بازیافت زباله و تولید کود آلی کمپوست آمادۀ دریافت می‌باشد. کمپوست محصولی است که به عنوان کود از ضایعات مواد فساد پذیر آلی زباله های جمع آوری شده بدست می‌آید و در کشاورزی، (زراعت و باغداری) و فضای سبز پارک ها کاربرد دارد. در واقع کمپوست از کلمه لاتین composites به معنی مخلوط ویا مرکب اقتباس شده است و به عمل تجزیه مواد آلی نامتجانس که بوسیله میکروارگانیسمهای مختلف درحضور رطوبت و گرما در محیط هوازی صورت می‌گیرد، گفته می‌شود. پسماندهای گوناگون در فرآیند کمپوست قابل استفاده می‌باشند.

۰ نظر ۲۶ خرداد ۹۵ ، ۰۷:۲۸
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی

نمونه طرح توجیهی کامل ایجاد نمایشگاه بین المللی در قالب فایل PDF آمادۀ دریافت می‌باشد. برخورداری از جایگاه مناسب در تجارت ملی و بین المللی با اتکاء به نیروهای متخصص و شیوه های نوین بازاریابی و ارائه خدمات بازرگانی پیشرفته متناسب با رشد سایر بخشهای اقتصادی به عنوان ویژگیهای اساسی چشم انداز استان در بخش توسعه صادرات، مسئولین استان را بر آن داشته است تا با هدف متعادل شدن تراز تجاری استان، توسعه زیرساختهای بخش بازرگانی با توجه به مزیتهای اقتصادی و جغرافیایی استان، قرار گرفتن در مسیر محورهای اصلی کشور، منابع معدنی و طبیعی فراوان نسبت به پیاده سازی راهبردهای زیر اقدام کنند:
- تقویت و گسترش تأسیسات و امکانات بخش بازرگانی و فعالیتهای نمایشگاهی و گمرکی

۱ نظر ۲۵ خرداد ۹۵ ، ۰۷:۱۷
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تولید دستکش جراحی پزشکی

نمونه طرح توجیهی کامل تأسیس کارخانه تولید دستکش لاتکس جراحی آمادۀ دریافت می‌باشد. مواد اولیۀ اصلی مورد نیاز برای تولید دستکش جراحی کربنات سدیم، کربنات کلسیم، نیترات کلسیم، لاتکس کامپاند شده و... می‌باشند.

۰ نظر ۲۴ خرداد ۹۵ ، ۱۷:۰۷
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تولید انواع بستنی بر پایه شیر و کنسانتره میوه جات

نمونه طرح توجیهی جدید و بسیار کامل برای راه اندازی و خرید ماشین آلات کارخانۀ تولید انواع بستنی از شیر و کنسانتره میوه جات آماده دریافت می‌باشد. برآورد اولیه سرمایه گذاری این طرح شامل سرمایه ثابت: 70 میلیارد ریال و سرمایه در گردش: 30 میلیارد ریال می‌باشد.

۰ نظر ۲۳ خرداد ۹۵ ، ۱۱:۳۰
مهندس‌تـألّـهی

قیمت دانلود طرح توجیهی خرید خط تولید بکینگ پودر

نمونه طرح توجیهی بسیار کامل به همراه روش تولید و راه اندازی خط تولید کارخانه بکینگ پودر آماده دریافت می‌باشد. بکینگ پودر ماده ای است که از مخلوط یک کربنات قلیایی با نمک اسید آلی مانند تارتارات یا سیترات سدیم و یا نمک یک اسید آلی مانند نمک‌های سدیم اسید فسفریک و با یک پرکننده مانند آرد برنج با نشاسته بدست می‌آید و وقتی در محیط خیس قرار می‌گیرند به آرامی گاز دی اکسید کربن آزاد می‌نماید که از این خاصیت برای حجیم کردن کیک، کلوچه، انواع شیرینجات استفاده می‌شود.

۰ نظر ۲۲ خرداد ۹۵ ، ۱۳:۰۳
مهندس‌تـألّـهی

خرید نمونه طرح توجیهی تاسیس مجتمع تجاری

نمونه طرح‌های توجیهی ساخت و ساز مجتمع و واحدهای تجاری، اداری، مسکونی، رفاهی-تفریحی و اقامتی آمادۀ دریافت می‌باشند.

۰ نظر ۲۱ خرداد ۹۵ ، ۱۰:۴۲
مهندس‌تـألّـهی

دانلود طرح توجیهی تأسیس مجموعه تله کابین

نمونه طرح توجیهی احداث تله کابین با هدف ارائه خدمات تفریحی و رفاهی به مراجعه کنندگان آمادۀ دریافت می‌باشد. امروزه تفریح از طریق تله کابین در زمینه گردشگری در سراسر دنیا نقش مهمی را ایفا می‌کند به طوری که این تکنولوژی عظیم و گران‌بها در جهان امروز در حال افزایش است.

۰ نظر ۲۰ خرداد ۹۵ ، ۱۰:۱۴
مهندس‌تـألّـهی