۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

✅نمونه طرح توجیهی واحد صنفی-خدماتی کارگاهی

نمونه طرح توجیهی راه‌اندازی واحد صنفی-خدماتی کارگاهی جهت استقرار و تجمیع واحدها و اعضای اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان ظروف آلومینیوم و تفلون تهران آمادۀ دریافت می‌باشد. فعالیت و استقرار ارگانیک صنایع و مشاغل شهری در محلات مسکونی شهر.... از جمله معضلاتی است که امنیت و آسایش فیزیکی و روانی مناطق مسکونی را به شدت متأثر و مختل نموده و مشکلات عدیده‌ای برای ساکنان این مناطق فراهم آورده است.
مسئلۀ کنترل و نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی و مشاغل در سالهای اخیر با توجه به سرعت رشد شتابان و خارج از کنترل شهر..... و به دنبال آن مسئلۀ استقرار و فعالیت بدون برنامه و خارج از کنترل صنوف و مشاغل مورد توجه ویژه قرار گرفته است. یکی از عوامل اصلی شکل‌گیری این رویه، مسئلۀ عدم وجود طرح‌های توسعۀ شهریِ معتبر می‌باشد که ضمن پاسخگویی به نیازهای فزایندۀ شهر، بتواند به عنوان معیاری جهت برنامه‌ریزان و کارشناسان مسئول در سازمان‌های مختلف از جمله شهرداری‌ها، سازمان‌ها و نهادهای صنفی و صنعتی و... مورد استفاده قرار گیرد.

جهت سفارش نوشتن انواع طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی