۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

✅نمونه طرح توجیهی لوازم آرایشی بهداشتی-سال ۱۴۰۰

نمونه گزارش امکان سنجی کامل تولید لوازم آرایشی و بهداشتی آمادۀ دریافت می‌باشد. عموماً استفاده از لوازم آرایش بیشتر برای خانم‌ها کاربرد دارد. دلیل استفاده زیاد خانم‌ها از مواد آرایشی را می‌توان به پنهان کردن لکه‌ها و سایر مشکلات پوستی اشاره کرد. با توجه به موارد ذکر شده در کلیه بخش‌های خلاصه طرح نیاز به تولید انبوه و حتی امکان صادرات مواد و لوازم آرایشی امری بدیعی بوده و نیاز این منطقه هم به دلیل اماکن استفاده از مزایای مناطق ویژه امری لازم به نظر می‌رسد و با اهمیت بالایی قرار دارد.
درباره علل استفاده رو به رشد لوازم آرایشی به نظر می‌رسد تأثیر عوامل جامعه شناختی در بروز آن بسیار پررنگ تر از عوامل روان شناختی است در میان عوامل اجتماعی برخی جوان بودن جمعیت را علت اصلی استفاده رو به رشد این محصولات می‌دانند و معتقدند که با تغییر هرم سنی جمعیت نیاز جامعه به چنین محصولاتی تغییر خواهد کرد ولی واقعیت امر این است که در جوامع غرب شاید بیشترین مصرف لوازم آرایشی افراد مسن را دربر می‌گیرد تا جوانی و شادابی از دست رفته خود را از طریق این محصولات بازیابند در ایران هم بعید به نظر می‌رسد تا با بالا رفتن سن استفاده از لوازم آرایشی نزول پیدا کند.

جهت سفارش نوشتن انواع طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

۰۰/۰۸/۰۶

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی