طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

✅نمونه طرح توجیهی دامداری ۲۰۰۰ رأسی سال ۱۴۰۰(Pdf و Word)

نمونه طرح توجیهی احداث و راه‌اندازی واحد دامپروری صنعتی 2000 رأسی در هر دوره آمادۀ دریافت می‌باشد. پرورش و نگهداری از دام از زمانهای گشته تا بحال مورد توجه بوده و هست. از طریق نگهداری از حیوانات اهلی می‌توان گوشت و فرآورده‌های دامی از جمله شیر و... مورد نیاز را تأمین کرد. دامپروری به دانش و فن مدیریت در پرورش، تغذیه و اصلاح نژاد دام برای دستیابی به استانداردهای ملی و فراملی گفته می‌شود. به شخص حقوقی یا حقیقی که با استفاده از روش علمی، فنی یا تجربی به پرورش انواع دام می‌پردازد، دامپرور می‌گویند. دامپروری صنعتی به نگهداری و پرورش انواع دام‌های اهلی با استفاده از شیوه‌های پیشرفته دانش دامپروری و ساختمان‌ها و تأسیسات مناسب گفته می‌شود. اما در نیمه صنعتی اصول علمی کم و بیش در ساخت و ساز ساختمانها و تأسیسات آن رعایت شده است و در اندازه نیازهای خود دارای تجهیزات لازم است. از طرفی از مهمترین عواملی که پیشرفت در هر فعالیت تولیدی و اقتصادی را تضمین می‌کند تلفیق دانسته‌های علمی با امکانات عملی است و این امر در برخی از رشته‌های تولیدی مانند فعالیت‌های دامپروری لازم و ضروری می‌باشد. چنانکه نگاهی اجمالی به وضعیت دامپروری کشورهای پیشرفته داشته باشیم مشاهده می‌نماییم که با بکارگیری تکنولوژی و استفاده از علوم و فنون تخصصی راندمان تولید در کشورهای صنعتی بطور چشمگیری افزایش یافته تا آنجا که حدود ٧٠% تولیدات دامی مربوط به این کشورها می‌باشد و ٣٠% دیگر تولید را کشورهای درحال توسعه دارا می‌باشند. این روند تولید نسبت معکوس با جمعیت کشورها داشته و ٥ میلیارد جمعیت دنیا ٣٠% تولید را دارند. لازمه تأمین نیاز پروتئینی این جمعیت ٥ میلیاردی بایستی از طریق تولیدات کشورهای درحال توسعه و یا واردات از کشورهای پیشرفته انجام گیرد. باتوجه به اینکه یکی از ساده‌ترین راههای تولید پروتئین از طریق گوشت قرمز می‌باشد، سرمایه‌گذاری روی این بخش تولیدی را ضروری‌تر می‌سازد.
در این طرح، روش پرواربندی به اینصورت است که در ابتدای هر دوره 2100راس گوسفند 25 کیلوگرمی خریداری می‌شود و بعد از پروارکردن، با احتساب تلفات، حدوداً 2000رأس با وزن حدودی 57 کیلوگرم به بازار فروش عرضه می‌شود.

جهت سفارش نوشتن انواع طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی