۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

✅دانلود نمونه طرح توجیهی گلوله‌های فولادی و آلیاژی✅

در این پروژه خط تولید برای ساخت انواع گلوله فولادی آلیاژی که شامل سه محصول گلوله از فولاد ساده کربنی و کم آلیاژ، گلوله از فولاد آلیاژی و گلوله از چدن است، طراحی شده است، لذا مطالعه بازار بر اساس سه نوع گلوله انجام می‌شود ولی به دلیل کاربرد فراوان گلوله از فولاد آلیاژی تمامی محاسبات شامل هزینه و درآمد بر اساس این نوع گلوله انجام شده است.
گلوله‌های فولادی و آلیاژی به‌عنوان آسیاب در صنایع سیمان، فولاد و مس بیشترین کاربرد را دارد و نقش آن در خردایش مواد و تولید مواد و محصاولات به دانهبندی مطلوب و بهعنوان یک عامل تولید ماده معدنی در صنایع فرآوری کانی‌های فلزی و غیرفلزی شامل کارخانه‌های سیمان، معادن سنگ آهن و معادن مس موردنیاز است.
از سوی دیگر، گلوله‌های فولادی و آلیاژی در برخی صنایع دفاعی، ساخت ریل، بلبرینگ‌ها، وزنه پرده، معادن فلزات سنگین به‌صورت محدود کاربرد دارد.
گلولاه‌های فولادی کرمدار کاربرد رایجی در صنعت دارند هر دستگاه رول فورج در هر 2 ثانیه یک گلوله تحویل می‌دهد بنابراین با توجه به سایز گلوله‌ها وزن مواد خام متغیر است.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

۰۰/۱۰/۲۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی