طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

گزارش امکان سنجی ساخت اسکله شناور چند منظوره

پنجشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۱۸ ب.ظ

گزارش امکان سنجی ساخت اسکله شناور چند منظوره

رونق اقتصادی سواحل و گسترش ارتباطات بین المللی از جمله اهداف کلیدی اجرای این طرح می‌باشد. باتوجه به اینکه اجرای طرح های توسعه و آبادانی بنادر در سال های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیز افزایش سهولت دسترسی در امر تخلیه و بارگیری مواد معدنی و افزایش رونق اقتصادی در سواحل و جزیره ها از طریق جذب گردشگر از سیاست‌های سازمان بنادر و دریانوردی است، اجرای این طرح در دستور کار قرار می‌گیرد.
اسکله های شناور نوعی اسکله نصب سریع محسوب می شوند که درآب های دارای سطح متغیر زیاد مانند مناطق جزر و مدی شدید و نیز در مناطق دور از ساحل مورد استفاده قرار می گیرند. سطح اسکله های شناور و کشتی مجاور آن بطور معمول اختلاف ارتفاع زیادی ندارند لذا در شرایطی که اختلاف سطح کشتی بین حالت پر و خالی زیاد نباشد، استفاده از این گونه اسکله ها برای انتقال خودرو و مسافر و برخی کالاها مثل مواد معدنی مناسب است. برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی مرتبط با این زمینه می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.