طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

وام 1.5 تا 2 میلیاردی اشتغالزایی روستایی را از کدام بانک‌ها بگیریم؟

بر اساس قانون بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک و صندوق‌های کار آفرین امید و کشاورزی یک و نیم میلیارد دلار با سود صفر درصد دریافت و برابر آن ازمنابع خود به این قانون اختصاص می‌دهند. پیشتر رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفته بود لایحه این قانون با قید دو فوریت در آبان 95 به مجلس ارائه شده و مجلس شورای اسلامی با حذف یک فوریت آن در مرداد امسال این قانون را به تصویب رساند.
نهایتاً اینکه آیین نامه اجرای این قانون نهایی شده اگر چه در قانون دو ماه برای تهیه آیین نامه به دولت فرصت داده شده است.
با تصویب آیین نامه قانون برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای بهبود کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر 10 هزار نفر در دولت این قانون از ابتدای مهر اجرایی می شود و همه مناطق کشور آماده اجرای آن هستند.
بر اساس قانون بانک های کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک و صندوق های کار آفرین امید و کشاورزی یک و نیم میلیارد دلار با سود صفر درصد دریافت و برابر آن ازمنابع خود به این قانون اختصاص می دهند که میانگین سود تسهیلات آن شش درصد است.
این تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی مشخص شده در قانون اختصاص می یابد.
نهایتاً اینکه در تاریخ 17آبان‌ماه96 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود ۱۲هزار میلیارد تومان برای برای اشتغال روستائیان و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر منابع ارزان قیمت در اختیار خواهیم داشت.
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز(چهارشنبه 17 آبان) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز آئین نامه اجرایی قانون اشتغال روستائیان و شهرهای زیر ده هزار نفر را در دولت به اتمام رساندیم. تقریباً 15 جلسه کارشناسی پیرامون این موضوع برگزار شده بود.
وی افزود: بر اساس این مصوبه حدو 6 هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی در اختیار بانک توسعه تعاون و پست بانک و صندوق توسعه کار آفرینی و صندوق حمایت از کشاورزی قرار خواهد گرفت و به همین اندازه نیز خود بانک سرمایه خواهند آورد، بنابراین حدود 12 هزار میلیارد تومان برای برای اشتغال روستائیان و شهرهای زیر 10 هزار نفر منابع ارزان قیمت در اختیار خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه بخشهای که از این تسهیلات می توانند استفاده کنند مشخص است، گفت: بیش از 40 درصد این تسهیلات به بخشهای مختلف کشاورزی تعلق دارد همچنین در بخش گردشگری و صنایع تکمیلی و صنایع معدن و در بخش صنعتی نیز تولید پوشاک که در روستاها نیز می‌توان تولید کرد می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.