طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی گردشگری ساحلی(پلاژ،غواصی،اسکی)

گردشگری ساحلی، به عنوان یکی از بخشهای اقتصاد ساحلی، در اغلب کشورها و شهرهای ساحلی زمینه جذب گردشگران داخلی و خارجی و در پی آن توسعۀ صنعت گردشگری را فراهم کرده است. در جوار این شکل از توسعه گردشگری که تأکید و تمرکز عمده آن منبع طبیعی و خدادادی دریا و ساحل است، بسته به پتانسیل منطقه، بهره‌برداری سایر بخشهای اقتصادی از جمله شیلات، مسکن سازی، کشاورزی و استخراج انواع منابع انرژی نیز در بسیاری مناطق ساحلی امری رایج است.
رشد و توسعه زیرساختها(هتلها، بندرگاه‌ها، خانه‌های ثانویه، تفرجگاه‌های ساحلی و...) و فعالیتها و ورزشهای آبی(مانند ماهیگیری تفریحی، قایق سواری، غواصی و...) موجب توجه بیشتر و اقامت و گذران اوقات فراغت تعداد زیادی از دیدارکنندگان در این مناطق شده است.
فعالیتهای گردشگری ساحلی را میتوان به دو گروه اصلی تفکیک کرد:
فعالیتهای متکی بر منابع طبیعی اعم از ماهیگیری، شنا، حمام آفتاب، غواصی، قایقرانی و اسکی روی آب و...؛ فعالیتهای متکی بر تسهیلات انسان ساخت مانند تفریح، خرید، استفاده از رستورانهای ساحلی، پارکهای ساحلی، پلاژها و هتلهای ساحلی، سینماهای روباز و... برای سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی گردشگری با ما تماس بگیرید.

۹۹/۰۸/۲۰

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی