۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
تلفن ثابت: ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
تلفن همراه: ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی شرکت حمل و نقل سراسری-سال ۱۴۰۰

چهارشنبه, ۵ خرداد ۱۴۰۰، ۰۸:۰۰ ق.ظ

نمونه طرح توجیهی شرکت حمل و نقل سراسری-سال ۱۴۰۰

نمونه گزارش توجیهی شرکت حمل و نقل بین شهری جاده‌ای آمادۀ دریافت می‌باشد. خدمات حمل و نقل امروزه از دو جنبه بسیار مهم، یکی ایجاد اشتغال و دیگری ارزش‌افزوده و درآمد(خصوصاً برای کشورهای در حال توسعه و جهان سوم) حایز اهمیت است و میلیون‌ها نفر از مردم دنیا از این راه روزگار می‌گذرانند. کشور ما نیز با بها دادن به این گروه از خدمات، می‌تواند با اتکا به نیروهای سخت‌کوش و توانا هم‌زمان با افزایش کمی خدمات، بر کیفیت آن نیز بیش از پیش افزوده و دورنمای امیدبخشی از گسترش این خدمات را ایجاد نماید.
امروزه گسترش خدمات حمل و نقل به گونه‏‌ای است که حتی فهرست‌‏بندی جامع شاخه‏‌های مربوط به آن مشکل است اما به صورت کلی این رشته از خدمات شامل خدمات حمل و نقل داخل شهری، جاده‌ای، ریلی و هوایی می‌باشد.
در طرح حاضر، خدمات حمل و نقل شهری و جاده‌ای(حمل و نقل بار) که از رشته‌های پررونق در این شاخه از صنعت حمل و نقل می‌باشد، مورد بررسی قرار گرفته است.
حمل و نقل از منظر موقعیت استراتژیک و خدادادی کشور ما در منطقه که بهترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین کریدورهای حمل و نقلی شرق آسیا به غرب به شمار می‌رود اهمیت به‌سزایی دارد.
رونق حمل و نقل و دسترسی ارزان، بهینه و با بهره‌وری بالا در سطح کشور لازمه توسعه اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی است. بخش‌ حمل و نقل هوایی باید برای دسترسی‌های سریع مدیریتی، حاکمیتی و اضطراری، بخش جاده‌ای برای دسترسی سریع، فوق‌العاده، محلی، غیرانبوه، بخش دریایی برای بازرگانی‌ها، حمل انبوه بین‌المللی و بخش ریلی برای حمل انبوه و ارزان هدف‌گذاری شوند.
توسعه صنعت حمل‌ونقل به خصوص در بخش جاده‏ای و ترانزیت موجب افزایش رقابت اقتصادی، توسعه مناسب و بهینه نیروی کار و افزایش درآمدهای ملی می‌شود. اهمیت این صنعت در اقتصاد ملی، به حدی است که بسیاری از صاحبنظران آن را پلی برای رسیدن به توسعه پایدار معرفی می‏کنند و معتقدند همزمان با توسعه صنعت و تجارت در ایران، نوسازی و بازسازی کامیون‏‌های باری کشور نیز باید مورد توجه قرار گیرد. و سرانجام این که حمل و نقل جاده‏ای در مناسبات اجتماعی و اقتصادی امروز نقش تعیین‏‌کننده‏‌ای یافته است. صنعت حمل و نقل و حمل و نقل نوین در ایجاد تمدنی که از آن با نام «تمدن قرن بیستم» یاد می‌شود، بیشترین سهم را داشته و یار بشر در انقلاب صنعتی بوده است. ایران با برخورداری از مزیت‏های بالقوه استراتژیک در بسیاری از طرح‏های اقتصادی، به عنوان کوتاهترین مسیر ارتباطی غرب به شرق خاورمیانه مطرح است اما با وجود نقش محوری کشور در شاهراه جاده ابریشم، به دلیل عقب‏‌ماندگی صنعت حمل و نقل و عدم توجه دولت به این مزیت، رفته‌رفته با انتخاب مسیرهای جایگزین، مسیر ایران جایگاه خود را از دست داده است. در این طرح به بررسی ابعاد فنی و مالی ایجاد شرکت حمل و نقل می‌پردازیم.

جهت سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی خدماتی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی