طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

نمونه طرح توجیهی بررسی هزینه راه‌اندازی سردخانه،سورتینگ،نگهداری و ذخیره‌سازی میوه

محصول مورد بررسی در این طرح انواع میوه‌ها شامل سیب گلابی و... جهت سورتینگ و نگهداری در سردخانه می‌باشد. ماهیت کالاهای تولیدی در واحد سورتینگ یک مشخصه بارز خواهد داشت که آن هم شرایط ایجاد شده در کالا و دارای کیفیت و اندازه یکنواخت و پوشش بسته‌بندی خواهد بود که مجموعه‌ای از خدمات کنترل کیفی نیز بر روی آن کالا اعمال گردیده است. ولیکن دارای طیف وسیعی از محتویات بسته‌بندی خواهد بود که با توجه به ماده اولیه انتخابی که شامل میوه‌جات و سبزیجات می‌باشند دارای تنوع بسیاری خواهد بود و شرایط و مشخصات میوه‌جات و سبزیجات را بطور عمومی خواهد داشت.
محصولات این طرح بعنوان یکی از کالاهای تامین کننده مواد مغذی و انرژی و ویتامینهای مورد نیاز بدن محسوب میگردد که صرف نظر ر از نحوه تامین که مستقیماً از طرف خانواده‌ها و یا سیستم‌های تأمین‌کننده سرویسهای غذائی توریستی و رفاهی می‌تواند تهیه گردد و به مصرف مستقیم انسان می‌رسد و به عنوان کالای واسطه‌ای نمی‌باشد.
واحدهای سردخانه نیاز به دانش فنی خاصی ندارد. در سردخانه فقط لازم است دما در درجه‌های ایده آل هر میوه رعایت شود. در واحد سورتینگ با توجه به فرآیند بررسی شده در بخش تکنولوژی و لزوم استقرار سیستم سورتینگ و بسته‌بندی و با در نظر گرفتن منابع تأمین ماشین آلات مورد نیاز طرح در بخش سورتینگ و امکانات ساخت و راه‌اندازی خط سورتینگ در داخل با توجه به هزینه مناسب آن و اتوماسیون مطلوب و متناسب با نوع محصولات هدف و رعایت تکنولوژی سورتینگ شامل تجهیزات زیر می‌باشد:
1- حوضچه تخلیه 2-نوار بالابرنده و جدا کننده ضایعات 3-برس شستشو 4-برس پارافین و قارچ کش 5-تونل خشک کننده 6-نوار ردیف کننده 7-واحد سورتینگ 8-واحد بسته‌بندی

برای تهیه و ارائه طرح‌های توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.