۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

نمونه طرح توجیهی خط تولید سازه های فلزی تمام اتوماتیک

یک نمونه طرح توجیهی و مطالعات بسیار کامل فنی، مالی و اقتصادی و مطالعه بازار راه اندازی کارخانه تولید انواع سازه های فلزی، تیرچه، تیرآهن، باکس، استراکچر، مخازن، از ورق فولادی، الکترود جوشکاری، پیچ و مهره و... آمادۀ دریافت می‌باشد(تلفن تماس 09354300400). سازه‎‌های فلزی فولادی که از تیر ورق ساخته می‌شوند مزایای بسیاری دارند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاومت زیاد: مقاومت قطعات فلزی زیاد بوده و نسبت مقاومت به وزن از مصالح بتن بزرگتر است، به این علت در دهانه‌های بزرگ سوله‌ها و ساختمان‌های مرتفع، ساختمانهائی که بر زمینهای سست قرار می‌گیرند، حائز اهمیت فراوان میباشد .
خواص یکنواخت: فلز در کارخانجات بزرگ تحت نظارت دقیق تهیه می‌شود، یکنواخت بودن خواص آن میتوان اطمینان کرد و خواص آن بر خلاف بتن با عوامل خارجی تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد، اطمینان در یکنواختی خواص مصالح در انتخاب ضریب اطمینان کوچک مؤثر است که خود صرفه جویی در مصرف مصالح را باعث میشود .
دوام: دوام فولاد بسیار خوب است، ساختمانهای فلزی که در نگهداری آنها دقت گردد. برای مدت طولانی قابل بهره برداری خواهند بود .
خواص ارتجاعی: خواص مفروض ارتجاعی فولاد با تقریبی بسیار خوبی مصداق عملی دارد. فولاد تا تنشهای بزرگی از قانون هوک بخوبی پیروی مینماید. مثلآ ممان اینرسی یک مقطع فولادی را میتوان با اطمینان در محاسبه وارد نمود. حال اینکه در مورد مقطع بتنی ارقام مربوطه چندان معین و قابل اطمینان نمی‌باشد .
شکل پذیری: از خاصیت مثبت مصالح فلزی شکل پذیری آن است که قادرند تمرکز تنش را که در واقع علت شروع خرابی است و نیروی دینامیکی و ضربه‌ای را تحمل نماید ،در حالیکه مصالح بتن ترد و شکننده در مقابل این نیروها فوق العاده ضعیف‌اند. یکی از عواملی که در هنگام خرابی ،عضو خود خبر داده و از خرابی ناگهانی و خطرات آن جلوگیری می‌کند.
پیوستگی مصالح: قطعات فلزی با توجه به مواد متشکله آن پیوسته و همگن می‌باشد و ولی در قطعات بتنی صدمات وارده در هر زلزله به پوشش بتنی روی سلاح میلگرد وارد میگردد، ترکهائی که در پوشش بتن پدید می‌آید، قابل کنترل نبوده و احتمالاً ساختمان در پس لرزه یا زلزله بعدی ضعف بیشتر داشته و تخریب شود.

۹۴/۰۳/۲۳
مهندس‌تـألّـهی

استراکچری کارخانجات

اسکلت سازی

اسکلت فلزی

اسکلت فلزی و سازه های سنگین برش

بهین یاب

بوم و ستون تیرورق 1F

تجهیزات خط تولید تیرورق و باکس

تمام اتوماتیک

تهیه طرحهای توجیهی

تهیه گزارش مالی

تولید دکل های انتقال نیرو

تولید سازه های صنعتی و ساختمانی

تولید سازه های فلزی پیچ و مهره ای

تیرچه فلزی

تیرچه کرومیت

خط تولید

ساخت سوله و سازه فلزی

ساخت و نصب انواع سازه های فلزی ساختمانی

سازمان گسترش

سازه جرثقیل

سازه فلزی

سازه فولادی

سازه های سبک فولادی ال اس اف

سازه های سبک و سنگین فلزی(فولادی)

سازه های فلزی

سازه های فولادی پیش ساخته

سازه های قاب فلزی سبک LSF

سازه های پیچ و مهره ای

سازه پیش ساخته

سفارش نوشتن طرح توجیهی

سوله از پیش آماده

سوله سازی

سوله فلزی

سیلو فلزی

طرح توجیهی تولید ستون های باکس و H و پایه سوله

قیمت خطوط تولید

مخازن تحت فشار

مخازن فلزی

موافقت اصولی

مونتاژ تیر ورق و سازه و سوله و اسکلت فلزی

نوشتن گزارش توجیه فنی و اقتصادی

وام بانک

پله فلزی

گزارش کارخانه سازه های سبک فولادی LSF

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی