طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

نمونه طرح توجیهی تولید بتن سبک اتوکلاو شده متخلخل AAC

بتن سبک هوادار اتوکلاوشده یا AAC نوعی بتن است که به دلیل ساختار اسفنجی، سبک شده و دامنه وزن واحد حجم آن بین 300 تا 800 کیلوگرم بر مترمکعب است. ازآن جا که این بتن مانند بتن معمولی به صورت درجا ریخته نمی‌شود، در محل کارخانه در اندازه‌های مختلف و بسته به نوع مصرف، به شکل بلوک‌های غیرمسلح یا پانل‌های مسلح تولید و به محل مصرف حمل می‌شود. رنگ سفید این نوع بتن بسته به ناخالصی‌ها به شیری، صورتی یا خاکستری نزدیک می‌شود.
مواد اولیه مورد نیاز طرح ماسه سیلیسی، سیمان، پودر آلومینیوم، آهک و روان کننده بتون می‌باشد که در این میان بیشترین سهم را ماسه سیلیسی به خود اختصاص داده است. این بتن مانند آجر ماسه آهکی، در واکنشهای شیمیایی بین سیلیس(SiO2) و آهک(CaO) مقاوم می‌شود. از ماسه سیلیسی و از آهک زنده، آهک هیدراته یا سیمان تأمین می‌شود. بنابراین این محصول دارای پایه آهکی یا پایه سیمانی است و فرمول تولید آن نیز براین اساس که سیمان یا آهک منبع اصلی هستند، متفاوت است.

برای تهیه و ارائه طرح‌های توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۴

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.