طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

مطالعات امکان سنجی و طرح توجیهی پیست اسکی چمن

چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۰۶:۰۹ ق.ظ

مطالعات امکان سنجی و طرح توجیهی پیست اسکی چمن

امروزه با روند ماشینی شدن زندگی انسان‌ها و پی آمدهای این نوع از زندگی که موجب کم تحرکی شده، و زندگی در شرایطی که دور از هرگونه هوای پاک و سالمی است را تجربه می‌کنیم، شرایطی بسیار بحرانی برای یک زندگی سالم در پیش روی ماست و بیماری‌ها منتظر فرصتی هستند تا راه نفوذ خود را پیدا کنند. نقش ورزش در زندگی و فواید و تاثیر آن بر سلامت جامعه دارای اهمیت بسزایی است. ورزش تضمین کننده سلامت در زندگی فردی و اجتماعی است. از همین‌رو، طرح حاضر، به بررسی ابعاد فنی و اقتصادی ایجاد مجتمع تفریحی ورزشی(پیست اسکی روی چمن) می‌پردازد. مکانهای تفریحی و شادی و ورزشی، تأثیر مستقیم بر شادابی و سرزندگی روانی جامعه دارد. به بیانی دیگر به تناسب گسترش فضاهای تفریحی و بسترسازی مناسب جهت استفاده شهروندان، شادابی و سرزندگی جامعه نیز افزایش پیدا خواهد نمود.
طرح پیش رو به منظور بررسی فنی و اقتصادی ایجاد مجتمع تفریحی-ورزشی پیست اسکی روی چمن می‌باشد. این مجموعه بواسطۀ عوامل زیر می‌تواند در زمرۀ موفق‌ترین مجتمع‌های تفریحی ورزشی شهر بشمار آید.
در این مجموعه با استفاده از وسایل ورزشی و امکانات تفریحی گوناگون نظیر باغ رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فود، سالن ورزشی، سوئیت‌های اقامتی و... اوقات مفرحی برای ساکنان و گردشگران ملی و بین‌المللی منطقه فراهم می‌شود. شایان ذکر است که این مجموعه طبق استانداردهای به روز طراحی و ساخته خواهد شد و علاوه بر بازیهای نشاط‌آور، کاربری‌های مختلف دیگری در مجموعه شامل موارد زیر:
•    باغ‌رستوران
•    کافی‌شاپ و فست‌فود
•    سالن ورزشی
•    آلاچیق و سوئیت‌های اقامتی
•    فضای بازی کودکان، پارکینگ و...
لحاظ شده است.

برای سفارش تهیه و تنظیم و ارائه طرح‌های توجیهی تفریحی-ورزشی و گردشگری با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی