۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

مشاهده نمونه طرح‌های توجیهی شترمرغ + پرورش شتر شیری و گوشتی

نمونه طرح‌های توجیهی پرواربندی شترمرغ و پرورش شتر(شیری، گوشتی، داشتی) آمادۀ دریافت می‌باشند. جهت سفارش خرید این طرح‌ و تهیه و تنظیم و انجام نوشتن طرح‌های توجیهی در زمینۀ راه اندازی مزرعه پرورش شترمرغ و شتر، با 09354300400 تماس بگیرید.

در واقع پرورش شتر مرغ از سال 1860 در کشور افریقای جنوبی به صورت جدی آغاز گردیده و سپس درسایر نقاط دنیا گسترش یافت. امروزه در بسیاری از کشورها پرورش شتر مرغ انجام می شود. کشور ایران هم چند سالی است مبادرت به واردات این پرنده نموده و در امر پرورش آن گام نهاده است. در طی چند سال گذشته مطالعاتی برروی پارامترهای تولیدی، جوجه کشی، تغذیه و پرورش این پرنده صورت گرفته که توأم با موفقیت هایی درا ین زمینه بوده است. قابل ذکر است که تا کنون در ایران محصولات حاصل از کشتار این پرنده به بازار عرضه نشده است.
محصولات این پرنده شامل گوشت، چرم، پر وسایر محصولات فرعی است . گوشت پرنده قرمز بوده واز خواص آن می توان پایین بودن میزان چربی ، کلسترول ، تردی خاص و بالا بودن میزان پروتئین را نام برد. چرم این پرنده چرمی با ظاهری زیباست و در ساخت انواع محصولات چرمی به کار می رود. نوع دیگر چرم حاصل از پوست ناحیه ساسق پای شترمرغ است که از صفحات فلسی، مانند پوست مارمولک تشکیل شده و درساخت محصولات چرمی و به خصوص گاو چران ها استفاده می‌شود. پرهای شتر مرغ در ساخت انواع گردگیرهای استفاده می شود و خاصیت گردگیری بالایی دارد. همچنین از پرتتر مرغ در تزیین علم در مراسم مذهبی، ساخت انواع کلاه ها و شال گردن ها استفاده می شود. سایر محصولات فرعی این پرنده شامل پوسته تخم می باشد که از تخم های بی نطفه در زمان جوجه کشی به دست می آید. برروی این تخم  ها کارهای هنری از جمله نقاشی وحکاکی صورت گرفته وبا قیمت های گزافی به فروش می رسند. به طور کلی از کلیه اجزای این پرنده استفاده می شود. شتر مرغ در سن 10 تا 14 ماهگی کشتار می‌گردد و در این سن حدود 100 تا 120 کیلوگرم وزن دارد. گوشت حاصل ازاین پرنده بیشتر از قسمت ران می باشد که در حدود 30 تا 35 کیلوگرم است. همچنین پوستی به مساحت 3/1 تا 5/1 متر مربع استحصال می گردد.
در طی دهه های اخیر تجارت گوشت شتر مرغ در سطح جهان افزایش چشم‌گیری یافته است. بنحوی که در طی چند سال اخیر صنعت پرورش شترمرغ با هدف ایجاد یک منبع پروتئینی جدید جهت افزایش تولید گوشت قرمز که یکی از مواد اصلی و پر مصرف در رژیم غذایی ما ایرانیان به شمار می‌رود گسترش چشمگیری داشته است. شترمرغ ها از بسیاری جهات گونه ای منحصر به فرد بشمار می آیند و همین امر باعث گردیده تا در سالهای اخیر توجهات زیادی معطوف آن گردد. به طور مثال تخم آن در مقایسه با تخم سایر پرندگان بزرگترین تخم بوده و می تواند وزنی معادل 2-1 کیلوگرم داشته باشد اما در مقایسه با جثه پرنده، شترمرغ دارای کوچکترین تخم در میان پرندگان می باشد. شترمرغ بزرگترین پرنده زنده روی زمین می باشد که می تواند به بلندایی در حدود 2/5متر و وزنی معادل 150 کیلوگرم دست یابد. این پرنده بومی آفریقا بوده و از این کشور به سایر نقاط جهان راه پیدا کرده است. تهیه گوشت شترمرغ که باعث می شود مردم از همه نوع گوشت از جمله گوشت ماهی که به صورت کنسرو آماده است گوشت مرغ و... که استفاده می‌کنند ولی به دلیل اینکه بعضی از مردم به علت گرانی و یا نبود امکانات نمی توانند استفاده کنند و استفاده از آن امکان پذیر نیست یا به دلیل نبودن و یا گران بودن، ولی کنسرو شترمرغ این امکان را می دهد که همه مردم بتوانند از آن استفاده کنند هم با قیمت ارزان و هم به سادگی به آن دست یابند هم از خاصیت هایی که دارد بتوانند استفاده کنند و هدف از این طرح این است که مردم بتوانند از گوشت هایی که بدنشان به ویتامین ها و پروتئین هایش نیاز دارد استفاده کنند و به سادگی به آن دست یابد.

هزینه های جاری طرح پرورش شترمرغ

- هزینه خوراک: بالغین(در طول سال) و شترمرغ های جوان تا 3 ماهگی در واحدهای مولدو هزبینه خوراک در شترمرغهای پرواری
- هزینه کارگری در سال(حقوق پرسنل دوازده ماه حقوق همچنین دو ماه پاداش و عیدی در نظر گرفته شده است و تعداد کل پرسنل منظور گردد)
-هزینه کارشناس فنی واحد
- هزینه استهلاک: برای ساختمانها عمر مفید 20 سال،برای ماشین آلات 15-10سال و برای پرنده 15سال و برای محاسبه استهلاک ضریب سالیانه برای هریک در نظر می گیرند که برای ساختمان و تاسیسات 10%، برای ماشین آلات 20% و برای تجهیزات 15% است.
-هزینه های مصرفی و خدماتی:
- برق، سوخت، آب وتلفن
- مخارج دامپزشکی و درمانها
- هزینه های جاری هرشترمرغ بالغ درسال
- بیمه شترمرغ های بالغ(پوشش تمام خطرات) و بیمه ساختمانها و تجهیزات

۹۴/۰۵/۲۵
مهندس‌تـألّـهی

1400 قطعه پرواری

آموزش طرح نویسی و اصول تهیه طرح توجیهی پرورش و نگهداری شترمرغ

ارزیابی اقتصادی طرح پرورش شترمرغ در کشور+مطالعات بازار عرضه و تقاضا

ارزیابی هزینه ها و درآمدهای کسب و کار جوجه کشی شترمرغ

برای راه اندازی و اجرای طرح توجیهی شتر مرغ یا مزرعه آن حتما بخوانید

توجیه فنی مالی و اقتصادی شتر مرغ مولد 150 قطعه ای با

توجیه فنی مالی و اقتصادی شتر مرغ مولد 300 قطعه ای با 2800 قطعه پرواری

دانلود رایگان طرح توجیهی پرورش شتر مرغ پرواری 1000 قطعه

دانلود رایگان نمونه ای از طرح توجیهی پرورش شتر مرغ

دانلود طرح توجیهی شتر مرغ مولد 1100 قطعه با 11500 قطعه پرواری

دانلود طرح توجیهی پرورش شتر مرغ 200 قطعه مولد با 1880 قطعه پرواری

دانلود طرح توجیهی پرورش شتر مرغ 75 قطعه مولد با با 1500 قطعه پرواری

دانلود فایل نمونه طرح توجیهی بسیار کامل پرورش شترمرغ مرداد 94.DOCX

دانلود فایل کامل نمونه طرح توجیهی وام بانکی پرواربندی شتر گوشتی.PDF

دانلود پروژه کارآفرینی پرواربندی جوجه شترمرغ

طرح ایجاد مزرعه پرواربندی شتر به ظرفیت یکصد نفر شتر

طرح توجیهی ایجاد مزرعه پرورش شتر شیری به ظرفیت 100 نفر مولد

طرح توجیهی بررسی هزینه های پرورش شترمرغ با هدف تولید گوشت شترمرغ

طرح توجیهی شترداری و پرورش شتر داشتی

طرح توجیهی مالی و اقتصادی شترمرغ مولد 200 قطعه ای با 1879 قطعه پرواری

طرح توجیهی مجموعه توریستی کمپ کویری شتر سواری

طرح توجیهی مزرعه پرواربندی شتر به ظرفیت یکصد نفر شتر

طرح توجیهی مزرعه پرورش و پیست شتر سواری

طرح توجیهی و توجیه فنی مالی و اقتصادی شترمرغ پرواری 1000 قطعه ای

طرح توجیهی پرواربندی شتر | طرح توجیهی پرواربندی شترمرغ

طرح توجیهی پرواربندی شتر با ظرفیت 100 نفر

طرح توجیهی پرورش شتر جهت تولید گوشت و شیر(پرورش شتر شیری و گوشتی)

طرح توجیهی پرورش شتر مرغ 15 و 25 راس مولد

طرح توجیهی پرورش شترمرغ و تولید گوشت و تخم شتر مرغ

طرح توجیهی کشتارگاه صنعتی شترمرغ(دانلود رایگان)

فروش و مشاوره طرح توجیهی شترداری و پرورش شتر

قیمت فروش طرح توجیهی وام خرید دستگاه جوجه کشی برای پرورش شترمرغ

نظرات  (۱)

طرح توجیهی پرورش شتر مرغ لازم دارم راهنمایی فرمایید
پاسخ:
تماس بگیرید.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی