طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

قیمت فروش طرح توجیهی کارخانه تولید،بلندینگ و بسته بندی روغن موتور

نمونه طرح توجیهی کارخانۀ بلندینگ و بسته بندی روغن آمادۀ دریافت می‌باشد. جایگاه محصول استراتژیک روغن موتور ازحیث کارائی و موارد استفاده در صنعت حمل و نقل به عنوان موتور محرک دربخش تأمین و توزیع اقلام کالایی در حوزه کشاورزی و تولیدات سایر صنایع ازاهمیت بسزائی برخوردار می‌باشد. روانکارها را در یک نگاه کلی می‌توان به دو دسته بزرگ روانکارهای خودرو و روانکارهای صنعتی تقسیم کرد. روانکارهای صنعتی نیز به دو دسته عمده روغنهای صنعتی و روانکارهای مخصوص دیگر مانند گریس‌ها، روانکارهای فلزکاری و روانکارهای جامد تقسیم می‌شوند.

انواع روانکارها و روغنهای صنعتی

البته می‌توان روانکارها را از نظر نوع حالت نیز طبقه‌بندی نمود. روانکارها از نظر حالت به چهار دسته روان کننده‌های گازی، روان‌کننده‌های مایع، گریس‌ها و روان کننده‌های جامد تقسیم کرد. در گزارش تهیه شده، مطالعات بازار، آمار تولید، واردات و صادرات صنعت روانکار(فرایند تولید از لوبکات) آورده شده است.

فرایند تولید انواع روغن موتور و روغن صنعتی

برای تهیه و تنظیم و تدوین طرح‌های توجیهی تولید انواع روغن‌های موتور و روغنهای صنعتی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.