طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

قیمت خرید و هزینه طرح توجیهی راه اندازی واحد خط تولید دفتر تحریر و برش کاغذ A4

هدف از اجرای طرح احداث واحد برش کاغذ و تولید انواع دفترچه تحریر می‌باشد. ظرفیت اسمی تولید سالانه طرح با توجه به ظرفیت ماشین‌آلات تولید انتخابی برای طرح، تولید سالانه ۱۰۰۰ تن دفتر تحریر و ۳۳۰۰ تن کاغذ A۴ درسال در نظر گرفته شده است. لازم به توضیح می‌باشد که در فرایند تولید محصول این واحد صنعتی ۱۲۹ تن در سال محصول جانبی پوشال کاغذ تولید می‌شود.

فرایند تولید برش و بسته بندی کاغذ:

ابتدا رول های کاغذ در جای مربوطه گذاشته شده و دستگاه مربوطه، رول ها را باز کرده و توسط تیغه ها برش های مورد نیاز زده می شود و دستگاه تعداد ۵۰۰ برگ را شمارش کرده و داخل کاور که از قبل چاپ شده است قرار می گیرد.در انتها تعداد ۵ بسته توسط نیروی انسانی در کارتن های از قبل چاپ شده قرار داده می شود و به سمت انبار محصولات منتقل می شوند.

برای تهیه و تنظیم و استعلام قیمت خرید طرح‌های توجیهی تأسیس واحدهای برش و بسته‌بندی کاغذ با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.