طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

فایل Word نمونه طرح توجیهی تولید فروسیلیس.DOCX

سه شنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳ ق.ظ

فایل Word نمونه طرح توجیهی تولید فروسیلیس.DOCX

فرو سیلیس آلیاژی است از آهن و سیلیسیوم که از طریق حرارت دادن و ذوب و احیای سنگ آهن و سیلیسی(کوارتز) توسط مواد کربنی، در کورههای الکتریکی تولید می‌شود. فرو سیلیسیوم حاوی درصدهای مختلفی از آهن و سیلیسیوم است که میزان سیلیسیوم موجود در فرو سیلیسیوم معمولاً مشخص کننده نوع فرو سیلیسیوم می‌باشد. از میان انواع مختلف فرو سیلیسیوم، فرو سیلیسیوم 75درصد رایج تر است که به طور اسمی حاوی 75درصد سیلیسیوم می‌باشد. ترکیب آن از 10 تا 90 درصد سیلیسیم و بقیه عمدتا آهن است. در همین حال ناخالصیهایی مانند منگنز، کروم، فسفر، گوگرد، کربن، تیتانیم و آلومینیوم می‌توانند در حد مجاز در فروسیالیسم موجود باشند. فروسیلیسیم یکی از آمیژان‌های مورد مصرف در صنایع متالورژی است که در صنایع فولاد بعنوان عامل اکسیژن‌زدا و در صنایع چدن‌ریزی(چدنهای خاکستری) بعنوان عامل جوانه زا برای تشکیل گرافیت مورد مصرف قرار می‌گیرد.
فرو سیلیکون به عنوان یک آلیاژ اصلی و اساسی در تولید فولاد و چدن بکار برده می‌شود. فرو سیلیکون برای حذف اکسیژن از فولاد و به عنوان عنصر آلیاژی برای بهبود کیفیت نهایی فولاد مور استفاده قرار می‌گیرد.
مورد مصرف محصول: به عنوان اکسیژن زدا در صنایع فولاد سازی - به عنوان جوانه زا در چدن ریزی و ریخته گری جهت تشکیل گرافیت- عامل افزاینده سیلیسیم در تولید چدن‌های آلیاژی پرسیلیس و فولادهای آلیاژی پرسیلیس - کاربرد در تولید فولاد زنگ نزن - به عنوان ماده احیا کننده در تولید سایر فروآلیاژها- سر آلیاژ(Master Alloy) برای تولید فروسیلیکون منیزیم(FeSiMg)- تولید چدن‌های نشکن.

برای تهیۀ طرح‌های توجیهی مرتبط با این زمینه با 09354300400 تماس بگیرید.

۹۷/۱۱/۱۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی