طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

فایل Word توجیه فنی،مالی و اقتصادی تولید و بسته بندی روغن موتور از روغن پایه

فایل Word نمونه طرح توجیهی بسیار کامل تولید روغن موتور ماشین با استفاده از روغن خام(روغن پایه) آمادۀ دریافت می‌باشد. مواد افزودنی روغن موتور انواع مختلفی داشته و متناسب با افزایش تعداد مواد افزودنی، میزان کیفیت کارایی روغن موتور‌ها افزایش می‌یابد. پاک‎کننده‌ها، معلق کننده‌ها، موادضد زنگ، مواد ضد سایش، مواد ضد فرسایش موتور، مواد ضد کف، مواد خنک کننده و... از جمله مهمترین مواد افزودنی هستند که به روغن‌های موتور افزوده می‌شود، یک روغن موتور خوب بایستی از تمام افزودنیهای بهینه استفاده نماید تا نیاز به مکملهای روغن کاهش یابد. با عنایت به پیوستگی فرآیند تولید محصول که در ادامه به آن اشاره خواهد شد و سهولت استفاده آن، بسته‌بندی آن به در ظروف پلاستیکی صورت می‌گیرد.

فرایند تولید روغن موتور از روغن پایه

نهایتاً اینکه مواد اولیۀ اصلی این طرح، روغن پایه می‌باشد که قابل تهیه از داخل کشور می‌باشد. البته مواد افزودنی(Additive) روغن موتور که بعنوان عمده مواد اولیه وارداتی این بخش درنظر گرفته می‌شود از کشورهای انگلیس و آمریکا وارد می‌شوند. مواد افزودنی تعدادی مواد شیمیایی با ترکیبات مخصوص می‌باشد که افزودن آنها به مقدار معین به روغن پایه خواص روغن را ترمیم و تصحیح نموده و علاوه بر آن تعدادی مشخصه مخصوص که در روغن پایه وجود ندارد و یا ضعیف می‌باشد را به محصول اضافه می‌کند. از میان تمامی روغن‌های موتور و صنعتی، روغن موتور به عنوان یک کالای استراتژیک محسوب می‌شود و مصرف آن در دنیای صنعتی امروز به حدی بالاست که تمام موتورهای مکانیکی که در اصطلاح به آنها موتورهای درون سوز گفته می‌شود بدون مصرف موتور قادر به فعالیت نیستند. از آنجاکه تولید انواع روغن موتور به روش معمول از نفت خام بهره می‌گیرد با توجه به وجود ذخایر عظیم نفتی و نیروی متخصص در کشور در این حوزه مزیت نسبی بالایی وجود دارد با این حال عمده مواد اولیه وارداتی این بخش که مواد افزودنی روغن موتور را شامل می‌شوند از کشورهای انگلیس و آمریکا وارد می‌شوند. برای تهیه و تنظیم و یا برآورد و استعلام قیمت خرید این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.