طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

فایل کامل ارزیابی اقتصادی هزینه راه‌اندازی کارخانه تولید سازه‌های فلزی سبک LSF

نمونه طرح توجیهی فنی و مالی ایجاد کارخانۀ تولید ساختمانهای قاب فلزی سبک Lightweight Steel Framing موسوم به ال اس اف آمادۀ دریافت می‌باشد. محصول این طرح سازه‌های فلزی سبک از نوع runner و stud می‌باشد. سازه LSF یکی از بهترین سازه‌هایی است که در حال حاضر استفاده می‌شود. از دهه 1850 میلادی استفاده از اعضای سرد نورد شده در ساختمان‌سازی شروع، ولی به دلیل نبود ضوابط و آیین نامه‌های کامل در خصوص طراحی اعضا، اتصالات و جزییات اجرایی تا سال1946 میلادی این نوع ساخت و ساز پیشرفت زیادی نکرد ولی به سرعت اولین استانداردها و ضوابط در این خصوص توسط AISI تدوین گردید و نهایتاً در آیین‌نامه AISI(ویرایش 1996 و ضمایم آن) 16 نوع فولاد به جهت استفاده در این سیستم پس از ارزیابی معرفی و مناسب اعلام شد.
سیستم LSF یا قاب های سبک فولادی یکی از مناسب ترین و بهترین سیستم ساختمانی است که امروزه در اکثر کشورهای متمدن دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیۀ این طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.