طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح تولید ایمپلنتهای ارتوپدی(ستون فقرات،زانو،پروتز مفصل هیپ،شانه،دست و پا)

طرح توجیهی ایجاد کارخانۀ تولید درون‌کاشت‌های جراحی آمادۀ دریافت می‌باشد.تولیدات این واحد تولیدی عبارت است ازکاشتنی های فعال و غیر فعال، پروتز مفصل هیپ، زانو، پیچ و پلاک ارتوپدی، پروتز دست و پا، تثبیت کننده خارجی استخوان، شنز و پین ارتوپدی، ایمپلنتهای ارتوپدی و ستون فقرات و ست‌های جراحی. البته محصولات اصلی این طرح انواع درون‌کاشتهای ارتوپدیک اعم از پیچ و مهره و کیج‌های گردنی و کمری می‌باشند که در جراحی‌های پزشکی کاربرد دارند. امروزه بسیاری از شکستگی‌ها با عمل جراحی درمان می‌شوند و در اغلب این شکستگی‌ها برای بیحرکت کردن و یا ترمیم و جایگزینی قطعات شکسته شده از وسایل فلزی و پلاستیکی استفاده می‌شود که به آنها ایمپلنت Implant می‌گویند. درواقع ایمپلنت‌ها ابزارهای پزشکی هستند که برای جایگزینی یک عضو زیستی، حمایت از یک ساختار زیستی آسیب‌دیده یا تقویت ساختار در بخشی از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. سطح خارجی ایمپلنت‌ها با بافت زنده در تماس بوده و بوسیله مواد بیولوژیک و یا مواد آلیاژی مقاوم در مقابل محیط یونی بدن ساخته می‌شود که در اصطلاح به این دسته از مواد زیست سازگار اطلاق می‌شود برای مثلاً در مورد ایمپلنت‌هائی که در استخوان‌ها جاگذاری می‌شود سطح آنها از تیتانیم، کروم و یا آپاتیت تشکیل شده که هیدروکسی آپاتیت از اجزای اصلی تشکیل دهنده بافت استخوان می‌باشد پس استخوان با آن وارد واکنش شیمیایی نمی‌شود.
با توجه به اینکه سیستم اسکلتی بدن حجیم‌ترین و بزرگترین دستگاه بدن را تشکیل می‌دهد، در معرض بسیاری از بیماریها و سوانح بوده و لذا دچارآسیب‌های مختلف می‌گردد که در بسیاری از موارد نیاز به درمان جایگزین برای تسریع و یا امکان بازسازی سیستم استخوانی دارند.
با توجه به توانایی دوباره‌سازی بافتهای عضلانی و اسکلتی بدن، رویکرد درمانی محصولات طرح بصورت تأمین خواص مکانیکی بخش آسیب دیده با ایمپلنت فلزی بوده تا بافتهای بدن فرصت بازسازی لازم را پیدا کنند.
مضافاً اینکه با افزایش میانگین سن جوامع بشری و توسعۀ زندگی ماشینی، میزان دردهای مفصلی و از دست دادن کارایی یک مفصل شیوع زیادی پیدا کرده است. یکی از مهمترین مفاصل بدن که سهم نیروی وارده بر آن در برخی فعالیت‌های روزانه تا چندین برابر وزن قابل تحمل آن نیز می‌رسد مفاصل ستون فقرات و گردن است. از این رو با نگاهی به میزان بالای عمل‌های جراحی انجام شده در سراسر دنیا و نرخ رشد مصرف پروتزهای این نوع مفاصل خاص در ایران به نظر می‌رسد توجه به تولید انواع این محصولات در کشور، منافع اقتصادی و غیراقتصادی فراوانی داشته باشد.

برای تدوین و نگارش و ارائه گزارش‌های توجیهی مرتبط با تولید تجهیزات و وسایل پزشکی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.