طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی کیف سلامت،تجهیزات بیمارستانی،لباس فرم یکبار مصرف بیمار و...

نمونه طرح توجیهی و گزارش امکان‌سنجی مقدماتی کامل برای راه‌اندازی مجموعه تولید البسه و پوشاک یکبار مصرف بیمارستانی و کیف سلامت با استفاده از پارچۀ جنس نانوون آمادۀ دریافت می‌باشد. کیف سلامت از جنس اسپاند و برزنت … می‌باشد، در ابعاد و رنگهای مختلف که محصولات داخل آن شامل اقلام مورد نیاز بیمار می‌باشد از جمله، لیوان، شامپو، مسواک، خمیر دندان، صابون، قاشق، چنگال، دستمال کاغذی، دمپایی، لباس بیمار، گان جراح، بلوز شلوار MRI، گان بیمار متناسب با جنس و سن بیمار. همچنین برای بهداشت بیشتر بیمار و فضای بیمارستانی سعی می‌شود از لباس یک‌بارمصرف استفاده شود. این لباس‌ها به صورت انواع گان‌ها و بلوز و شلوار یا شلوارک از بهترین و نرم‌ترین منسوجات نبافته و یکبار مصرف و محکم در رنگ‌های متنوع تولید و به بیمارستانها عرضه می‌گردد. برای جلوگیری از انتقال آلودگی‌های مضر و خطرناک همواره استفاده از این نوع البسه‌ها به تمام بیماران و پزشکان و پرستاران توصیه می‌شود.

برای سفارش طرح‌های توجیهی ایجاد واحدهای تولیدی و توزیعی محصولات پزشکی و بهداشتی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.