طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی کلوپ تفریحات دریایی(بازی های ساحلی)

چهارشنبه, ۲ تیر ۱۴۰۰، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی کلوپ تفریحات دریایی(بازی های ساحلی)

در حال حاضر با توسعه مناطق آزاد و گسترش فضای تجارت و بازرگانی، نیاز جهت احداث زیرساخت‌های کسب‌و‌کار از قبیل فضاهای اداری و تجاری ایجاد شده است. این نیازها زمانی پررنگ‌تر می‌شود که تمایل توریست‌ها و گردشگران تفریحی و تجاری جهت اقامت‌های چندروزه افزایش ‌یابد. لذا بهره‌مندی از پتانسیل‌های بالفعل دریایی جهت رونق صنعت توریسم و ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی دریایی باعث جذب گردشگران داخلی و خارجی و رونق صنعت توریسم و گردشگری می‌شود.
از طرفی احداث چنین کلوپ‌های تفریحی باعث رونق اقتصادی منطقه و کاهش بیکاری در آن منطقه می‌شود. جزیره زیبای... با دارا بودن ویژگیهای جغرافیایی خاص خود که در زمینه توسعۀ جهانگردی منطقه‌ای و جهانی دارد، در میان همه جزایر ایرانی خلیج فارس تنها منطقه‌ای است که همه دوران‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفته است خصوصا در نیم قرن اخیر سرمایه‌گذاری سنگینی برای توسعه و ارتقاء آن صورت گرفته است.
براساس آمار منتشر شده و علی‌رغم همه محدودیت‌های کرونایی، آمار گردشگری در جزیرۀ... نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. این مجموعه کلوپ دریایی در... با توجه به مدرن بودن و فراهم آوردن تفریحات آبی همچون فلای برد، شاتل، غواصی، پاراسل، بنانا، جت اسکی و... برای بانوان و آقایان در محیطی زیبا و آرام با استانداردهای روز بین‌المللی، توجه گردشگران فراوانی را به خود جلب خواهد کرد.
همچنین این مجموعه شامل امکانات کامل رختکن و دوش، اتاق آموزش، کمدهای اختصاصی(لاکر) و... می‌باشد.

جهت سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی کلوپ بازی های ساحلی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی