طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی پوشش تبلیغات تصویری نمایشگاه بین المللی+کامفار

نمونه طرح توجیهی راه اندازی مجموعه ارائه دهنده خدمات تبلیغات تلویزیونی توسط نمایشگرهای غول پیکر LED فول کالر تهیه شده است. این طرح توجیهی با هدف پوشش تبلیغات تصویری نمایشگاه بین المللی در تمامی روزهای سال توسط............ و...... می‌باشد. نمایشگاه جایگاهی است که در آن ارائه‌کنندگان و بازدیدکنندگان می‌توانند با کنش‌های سازمان یافته و هماهنگ به داد و ستد کالاها، خدمات و اطلاعات بپردازند. نمایشگاه جایی است که عرضه‌کنندگان و بازدیدکنندگان با هم روبرو می‌شوند. نمایشگاه جایگاه شناساندن یک ایده نوین یا جای داد و ستد اطلاعات، نوآوریها، نوآفرینی‌ها و اختراع‌هاست. بدون تردید، یکی از الزامات رونق تولید به بالا رفتن تقاضای منطقی برای خرید کالا‌ها و محصولات داخلی معطوف می‌شود و حصول این مهم در فقدان ناشناخته ماندن کالا‌های تولیدی امری ناممکن خواهد بود. به واقع، تبلیغات در گام نخست، ابزاری برای معرفی و شناساندن کالای مورد نیاز جامعه، در عرصه‌ها و بخش‌های گوناگون محسوب می‌شود.
درواقع، رونق تولید، مستلزم مجموعه‌ای از اقدامات به هم پیوسته است که در این میان، تبلیغات از عناصر مهم و به تعبیری از پیش نیاز‌های برجسته تحقق این امر به شمار می‌رود.

برای تهیۀ طرح‌های توجیهی پیش خرید خدمت با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۸/۰۸/۲۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی