طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی پرورش داشتی و پرواری گوسفند

يكشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی پرورش داشتی و پرواری گوسفند

نمونه طرح توجیهی گوسفند داری و پرورش بز آمادۀ دریافت می‌باشد.

زمان مناسب خرید دام:
یکی از مسائل مهم و سود ده برای دامدار، خرید دام با قیمت پایین می‌باشد. با توجه به هدف دامدار از پرورش، زمان مناسب خرید بره را می‌توان پیش‌بینی کرد:

  • اگر هدف از پرورش دام فروش شیر و فرآورده‌های آن است بهترین زمان خرید، فصل شیردهی است. برای تشکیل گله شیری بهترین دام‌ها میش‌ها یا بزهای ماده‌ای است که پستان بزرگ‌تر و بره‌ها (بزغاله‌های) قوی‌تری دارند.
  • اگر هدف از پرورش دام فروش پوست آن است بهتر است دام‌هایی از نژاد پوستی بخرید و بهترین زمان برای خرید این دام‌ها فصل زایمان آنها است(اواخر زمستان و اوایل بهار).
  • بهترین زمان برای خرید گوسفند نر یا قوچ، دو ماه پیش از فصل جفتگیری است و بهتر است تا حد امکان آنها را از ایستگاه‌های اصلاح نژاد جهاد کشاورزی تهیه نمائید.
  • برای تشکیل گله داشتی خرید دام‌هایی با سن ۱۲ تا ۱۸ ماه توصیه می‌شود. معمولا دامدار خرید گوسفندان یکساله را ترجیح می‌دهد اما به دلیل این که گوسفندان یک ساله هنوز تجربه زایمان را نداشته‌اند نمی‌توان خصوصیات آنها را به خوبی شناخت. برای بزها نیز همین قاعده برقرار است.
  • دامدارانی که قصد پرواربندی و تولید گوشت دارند بهتر است در اواخر بهار و اوایل تابستان اقدام به خرید بره‌ها(بزغاله‌های) شیری از نژاد گوشتی نمایند تا بتوانند در طول سال دو دوره بره(بزغاله) پرواری به فروش برسانند.

به طور کلی سن مناسب بره‌ها(بزغاله‌ها) برای شروع پروار در اکثر نژادهای کشور، حدود 4 تا 5 ماهگی است بطوری که بعد از یک دوره پروار 90 تا 120 روزه، در سن حدود 8 الی 9 ماهگی به بازار عرضه شوند. جهت سفارش تهیۀ این طرح با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی