طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی پاور آنالایزر

چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی پاور آنالایزر

نمونه گزارش توجیهی کامل برای تولید انواع پاور آنالایزر. پاور آنالایزر وسیله‌ای است که برای اندازه گیری و محاسبه مقدار انرژی، توان اکتیو و راکتیو، پاورفاکتور یا کسینوس فی و اندازه‌گیری ولتاژ و جریان طراحی شده است. این ابزار، اندازه‌گیری دقیقی از قدرت واقعی در اینورترها، درایورهای موتور، تجهیزات دفتری و اداری، منابع تغذیه و ماشین‌آلات صنعتی ارائه می‌دهد.

عرضه بازار(رقبا):
با توجه به نیاز رو به گسترش عموم واحدهای صنعتی و عدم تولید این محصول در کشور در مقیاس وسیع، در حال حاضر پاور آنالایزر عمدتاً از طریق واردات تأمین می‌شود. برندهای مشهور خارجی در این زمینه Schneider Electric و SOCOMEC هستند.
با این حال در سالهای اخیر به دلیل تشدید تحریمها و همچنین افزایش قیمت محصول خارجی ناشی از افزایش قیمت ارز، تأمین این کالا از خارج با محدودیت زیادی مواجه شده است. این در حالی است که تکنولوژی و منابع مورد نیاز برای تولید این محصول در داخل کشور وجود دارد که از قدرت رقابت با نمونه مشابه خارجی برخوردار است.

۹۹/۱۲/۲۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی