طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی+هزینه ها+مراحل تولید اسپیسر آلومینیومی

اسپیسر آلومینیومی قطعه ای است که بین دو لایه شیشه دو جداره قرار می‌گیرد و همین ماده باعث حفظ فاصله این دو لایه می‌شود که در حالت استاندارد باید یکپارچه شود. در واقع، در چهار طرف آن طرف، باید از فاصله دهنده منحنی استفاده شود که این کار با دستگاه انجام می‌شود.
در شیشه‌های دست ساز، چهار طرف اسپیسر را با دست برش داده و با گوشه‌های پلاستیکی به هم متصل می‌کنیم که اگر دقت کافی داشته باشید می‌بینید. همچنین آلیاژهایی که بصورت اسپیسر ادغام می‌شوند با آلیاژهای اسپیسر دستی کاملاً متفاوت هستند.
زیرا اسپیسر دستی قادر به خم شدن(اصطلاحاً بند شدن) توسط دستگاه نیست و در واقع به دلیل فشار خمش می‌شکند.
در شیشه‌های تولید دستی، به طور کلی از اسپیسرهای دستی برای برش آنها استفاده می‌شود و از موارد با کیفیت پایین نیز استفاده می‌شود.

فرایند تولید:
در خط مونتاژ شیشه‌های دو جداره، فاصله دهنده‌ها به ضخامت مشخصی برش داده می‌شوند و در ابعاد طول و عرض مورد نظر قرار می‌گیرند و با مواد خشک کننده (رطوبت گیر) پر می‌شوند. در یک خط موازی، قابهای شیشه ای به اندازه ای برش خورده و برای شفافیت شسته و خشک می‌شوند.

یک چسب درزگیر(پلی ایزوبوتیلن) ​​به سطح اسپیسر در هر طرف اعمال می‌شود و قاب‌ها به داخل فاصله دهنده فشار داده می‌شوند. اگر پنجره با گاز پر شود، دو سوراخ در فاصله پنجره مونتاژ شده ایجاد می‌شود، خطوط متصل می‌شوند تا هوا را از فضا خارج کرده و با گاز مورد نظر جایگزین کنند، سپس این خطوط از بین رفته و سوراخ‌ها بسته می‌شوند تا هوا را نگه دارد؛ یک تکنیک مدرن تر، استفاده از پرکنندۀ گاز آنلاین است که نیاز به ایجاد فاصله در فاصله دهنده را از بین می‌برد. سپس پنجره‌های عایق شده با درزگیر پلی سولفید یا سیلیکون یا مواد مشابه در لبه کناری محکم می‌شوند تا از ورود هوای مرطوب جلوگیری کند. ماده خشک کننده اثرات رطوبت موجود در هوای ذخیره شده را برطرف می‌کند تا در هوای سرد در داخل قاب‌های شیشه (یا بخار آب) آبی ظاهر نشود. برخی از تولیدکنندگان فرآیندهای ویژه ای را ایجاد کرده اند که فاصله دهنده و ماده خشک کننده را در یک سیستم کاربردی تک مرحله ای ترکیب می‌کند. پنجره‌های دو جداره در دهه 1930 اختراع شد و در دهه 1950 با نام تجاری thermopane TM در ایالات متحده آمریکا در دسترس بود که در سال 1941 توسط شرکت شیشه ای Tibi-Owenschord به ثبت رسید. پس از چندین دهه، این فرآیند تولید آغاز شد. مارک Thermopane به عنوان علامت تجاری عمومی برای پنجره‌های عایق شده وارد واژگان صنعت شیشه شده است. موادی که می‌توان برای پنجره‌های دو جداره استفاده کرد شامل آلومینیوم، پی وی سی و چوب است. برای سفارش تهیۀ این طرح توجیهی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی