طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی هتل 5 ستاره 200 اتاقه بهمراه مجموعه‌های جانبی

این هتل پنج ستاره در فضایی به مساحت 30هزار مترمربع و اشتغالزایی 200نفر در منطقه می‌باشد. هتل به مفهوم یک مجتمع خدماتی با هدف کسب درآمد و سود پدیده تکوین یافته‌ای است که پیشینۀ آن به انقلاب صنعتی اروپا بر می‌گردد. از انقلاب صنعتی تا به امروز دست کم چهار رویداد به رونق صنعت توریسم و هتل سازی و هتل داری کمک کرده است.
مجهزترین هتلها قاعدتاً در مراکز شهرهای بزرگ ساخته می‌شوند، اما ساخت چنین مجتمع‌هایی در حاشیه شهرها نیز کاملاً متداول است.
تجهیزات مورد نیاز این طرح شامل مبلمان و تجهیزات فضاهای اقامتی، تجهیزات سالن کنفرانس و همایش‌ها، استخر و سونا و تأسیسات جانبی آن، تجهیزات ورزشی و وسایل بازی و غیره می‌باشد.
برنامه عملیاتی و زمان بندی اجرای طرح شامل مواردی همچون تخریب و اجرای فونداسیون، اجرای اسکلت فلزی، اجرای سقف‌ها، دیوار چینی داخلی و خارجی، اجرای تأسیسات و ساخت بنا، نصب درب و پنجره‌ها، نازک کاری و کف سازی، اجرای نما، سنگ کاری داخلی و خارجی، نقاشی، نصب تجهیزات بنا، محوطه سازی و فضای سبز و... می‌باشد.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی برای گرفتن مجوز احداث و مصوبه بانکی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.