طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی مونتاژ کفی، تانکر و یخچال بصورت CKD(جهت منطقه آزاد)

محصولات نهایی این طرح عبارتند از تانکر سه محور تریلر، کفی سه محور تریلر، تانکر گاز تریلر، یخچال تریلر و... هدف از سرمایه‌گذاری برای این طرح نیز، رشد اقتصادی، صنعتی، عمرانی و بازرگانی از طریق یکی از روشهای توسعۀ صنعتی در کشورهای غیر صنعتی است و آن چیزی نیست جز مونتاژ قطعات و نهایتاً انتقال دانش و فناوری و تکنولوژی که از ابتدا با سرهم کردن قطعات از پیش آماده شروع می‌شود و بتدریج که کشور پیشرفت می‌کند قطعاتی بیشتری را در داخل می‌سازند و در نتیجه بعد از گذشت مدت زمانی، کشور دوم بصورت مستقل قادر به ساخت و طراحی قطعات خودرو و ساختن خودرو می‌کند. اما در صنعت این عبارت سه حرفی: ckd مخفف کلمات: Complete, Knocked Down(قطعات کاملاً منفصل) می‌باشد که به معنی بسته کامل قطعاتی است که برای ساخت یک دستگاه(مثلا یک خودرو یا قسمتهای از خودروهای سبک و یا سنگین) مورد نیاز است. این موضوع در مورد سازنده‌های خودرو و قطعات خودرو بیشتر صادق است. که بیشتر به منظور فرار کردن از دست مالیاتهای سنگینی است که برای ورود خودرو در برخی کشورها وضع می‌شود. و اینکه دستمزد کارگران در کشور سازنده بقدری بالاست که مونتاژ کردن خودرو به صرفه نیست.
پیشرفت تکنولوژی در زمینه حمل و نقل باعث گردیده تا متصدیان حمل و نقل تمام سعی و کوشش خود را بکار برند تا محمولات سریعتر و سالمتر به مقصد برسد. یکی از این پدیده ها که باعث تسهیل حمل و نقل بین‌المللی می‌گردد حمل کالا بوسیله کفی و کانتینر(Container) است. اصولاً استفاده از کفی و کانتینر از اواسط دهه 1960 رایج گردید. اصولاً کفی و کانتینرهای استاندارد از سال 1965 به بعد وارد بازار حمل و نقل گردیده و مورد استفاده قرار گرفت و باعث شد تا هزینه‌های حمل و نقل و بسته بندی کاهش پیدا کند. استفاده از کفی و کانتینر امکان حمل انبار به انبار را بهتر ممکن می‌سازد. در سیستم حمل و نقل، اگر بتوان تعداد دفعات بارگیری و تخلیه کالا را بصورت واحدهای پراکنده کاهش داد، ضمن سرعت بخشیدن به کار تخلیه و یا بارگیری، کالا با آسیب کمتری بدست صاحبان آن خواهد رسید. حمل با کفی و کانتینر این را ممکن می‌سازد تا واحدها و بسته‌های زیادی را در کانتینر قرار داده و در واقع بارهای متعددی را بصورت(یک پارچه)(Unitization) در آورد. برای تهیه و تنظیم و یا خرید این طرح توجیهی آماده میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۱۰/۰۵
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.