طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی معدن سنگ آهک

شنبه, ۴ فروردين ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی معدن سنگ آهک

یک نمونه طرح توجیهی کامل بهره‌برداری از معدن سنگ آهک آمادۀ دریافت می‌باشد. سنگ آهک یا کربنات کلسیم به ندرت به صورت آهک خالص در طبیعت یافت می‌شود. این سنگ، بیشتر به صورت آهک رسی، آهک ماسه‌ای و دولومیت یافت می‌شود. ناخالصیهای مهم سنگ آهک عبارتند از: منیزیم، سیلیس، آلومینیوم و منگنز. سنگ آهک در کوره و در دمای مناسب با ترکیب شیمیایی آن پخت می‌گردد.
با توجه به اینکه معادن یکی از مشاغلی می‌باشد که سود آوری و اشتغالزایی بالایی دارد و سنگ آهک کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف از جمله متالوژی، شیشه، لاستیک و احداث مسکن و پروژه‌های عمرانی دارد و سنگ آهک ازجمله سنگ‌هایی است که به عنوان مصالح ساختمان به میزان انبوه درصنایع سیمان، ساختمان سازی، پلسازی و طرح‌های عمرانی استفاده میشود اقدام به انجام این طرح نموده‌ایم. برای تهیۀ طرح‌های توجیهی معدنی می‌توانید با 09354300400مهندس‌تـألّـهی تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی