۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی+مراحل تولید آجر نسوز منیزیت کرومیتی

سه شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۱، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی+مراحل تولید آجر نسوز منیزیت کرومیتی

طرح توجیهی تولید آجر نسوز منیزیا کرومیتی آمادۀ دریافت می‌باشد. آجر نسوز در واقع نوعی ظروف چینی است که از انواع خاک های نسوز ساخته می شود. پرسلن کیفیتی مشابه سرامیک دارد و ساختار ظریف و متراکم تری نسبت به سفال دارد. دمای پخت آجرهای نسوز حدود 1500 درجه سانتیگراد می باشد. سابقه تولید آجر نسوز در ایران به حدود 40 سال پیش برمی گردد.
آجر منیزیم یا آجر منیزیم یکی از انواع آجرهای نسوز است که خاصیت قلیایی دارد. مواد اولیه ای که عمدتاً برای تولید آجر قلیایی استفاده می شود، منیزیت و کلرید منیزیم است. منیزیت به شکل کریستال در طبیعت یافت می شود. فرمول شیمیایی منیزیت MgCO3 است. در دیرگدازهای منیزیت کرومیت، وجود کروم همراه با منیزیم باعث افزایش انعطاف پذیری آجر و در نتیجه افزایش ایمنی آن در برابر تنش ها و شوک حرارتی می شود. با این حال، پیوند سیلیکات همچنان محدودیت هایی را برای آجرهای نسوز، هم از نظر حرارتی و هم از نظر شیمیایی، ایجاد می کند.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی