طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی لوله تک جداره پلی اتیلن،دو جدارۀ کاروگیت،تقویت شده با ورق گالوانیزه

لوله و اتصالات پلی‌اتیلن دارای مزایای بی‎شماری از جمله استحکام در مقابل گازهای شیمیایی، صرفه جویی در هزینه‌های اجرایی، عمر طولانی و بادوام، تولید با تکنولوژی نوین و با کیفیت عالی می‌باشند.
امروزه لوله و اتصالات‌های پلی‌اتیلن جایگاه خوبی را در حوزه شبکه‌های انتقال آب و گاز و... یافته است. استفاده از پلی‌اتیلن در مواردی که قطر لوله کمتر از ۳۰۰ میلیمتر باشد به خوبی قابل مشاهده است، چنانکه کارفرمایان و مهندسین پروژه‌ها اغلب بر این نظرند که لوله‌ و اتصالات پلی‌اتیلن در مقایسه با سایر لوله‎ها بهترین انتخاب می‎باشند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به لوله‌های با سایز بالا، لوله و اتصالات پلی‌اتیلن گزینه مناسبی به شمار نمی‌روند و لوله‌های چدن داکتیل، به لحاظ صرفه اقتصادی مناسب‎تر هستند.
• لوله و اتصالات دو جداره و تک جداره
لوله و اتصالات‌های پلی‌اتیلن از لحاظ ساختار به دو نوع تقسیم‌ می‌شوند:
1- لوله‌های پلی‌اتیلن تک جداره
2- لوله‌های پلی‌اتیلن دو جداره
لوله‌ و اتصالات پلی‌اتیلنی دوجداره دارای کاربرد‎های گوناگون و متنوعی می‎باشند که از جمله آنها می‎توان به چند مورد را بیان کرد؛ استفاده برای خطوط انتقال فاضلاب، ایجاد معابر غیرهم‎سطح زمین، ساخت پل، ساخت مخازن نگهداری مواد شیمیایی و تانک‎های سپتیک، آبگیرها و آبریز‎های درون دریا، ترمیم خطوط انتقال فاضلاب قدیمی و. ...
از جمله خواص لوله و اتصالات پلی‌اتیلن دو جداره می‎توان به مواردی همچون مقاوم بودن در مقابل حلال‌ها و گازهای شیمیایی، عدم نیاز به ماشین‌آلات سنگین برای حمل و نقل، صرفه جویی در هزینه‌های اجرایی، عدم گرفتگی لوله در اثر رسوبات، تولید با تکنولوژی نوین و با کیفیت عالی اشاره نمود.
لوله و اتصالات تک جداره پلی‌اتیلن نیز یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ها برای تأسیسات شهری و خطوط انتقال آب به شمار می‎روند. این لوله‌ها نیز از خواص و امتیاراتی همچون؛ وزن پایین و سهولت در حمل و نقل، مقاوم در برابر حرارت تا 80 درجه سانتیگراد، سهولت نصب، مقاوم در مقابل فشار بالا، قابلیت روش‌های متعدد اتصال، مستحکم در مقابل تأثیر اشعه آفتاب و. .. برخوردار هستند.
• مزایای لوله و اتصالات پلی‌اتیلن
بطور کلی مزایا و امتیارات لوله و اتصالات پلی‌اتیلن را می‎توان در چندین مورد خلاصه نمود:
- انعطاف‌پذیری بالا و سهولت در اتصال میان لوله‌ها
- مقاوم در مقابل پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی در اثر مواد شیمیایی
- عمر طولانی، بادوام و در نتیجه کاهش هزینه‌ها
- ضریب اصطکاک پایین و ثابت بودن آن در طول کار
- قیمت مناسب
- یکنواختی ضخامت جداره و همچنین سطح صاف و صیقلی لوله‌ها
- قابلیت انعطاف در مقابل سرما شدید
- و. ..
همچنین استفاده از لوله کاروگیت بطور فزاینده‌ای رو به گسترش است. طول عمر زیاد و مقاومت مناسب در برابر پدیده خوردگی از مزایای لوله پلی‌اتیلن دوجداره است که وجود گازهای خورنده از جمله گازکربنیک در فاضلاب خام جاری دفع فاضلابروها همراه با بخار آب سبب تولید اسید سولفوریک شده که می‌تواند اثرات مخربی را به همراه داشته باشد.
استفاده از لوله‌های کاروگیت، مناسب‌ترین راه جهت غلبه بر مشکلات موجود در شبکه‌های فاضلاب شهری، کشاورزی و. ... به شمار می‌رود.
این نوع لوله قابل نصب برروی آبهای دریا، داخل ترانشه و زیر زمین می‌باشد.
پلی‌اتیلن دارای خواص لازمه و طول عمر بالا و تامین خواسته‌های بشر در انتقال فاضلاب که کمترین خوردگی توسط گازها و اسیدهای فاضلابی را شامل میگردد را دارد.
این لوله‌ها 50 سال از نظر بهره برداری و 1000 سال از نظر تغییر شکل دوام می‌آورند.
لوله‌ کاروگیت، بهترین نوع لوله به شمار می‌رود. لوله‌ کاروگیت به دو روش کوپلردار و کوپلر مجزا تولید می‌شوند.
لوله پلی‌اتیلن دوجداره موجدار(corrugated polyethylene pipe) و لوله مارپیچ(spiral wound polyethylene pipe) از محصولات زیربنایی در زمینه کشاورزی و جایگزین مناسبی برای لوله‌های فلزی و بتنی محسوب شده و در زمینه‌های انتقال آب، فاضلاب، هدایت و کنترل آب درمزارع و نمک زدایی از زمین و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
انواع لوله‌های کاروگیت از طریق اتصالات متفاوت و واشر مربوطه از جنس EPDM و یا MBR به یکدیگر متصل می‌شوند. این اتصالات طوری طراحی میشوند که تمامی مشخصات ذکر شده در استانداردهای ٍEN 681 و DIN 4060 را در بر گرفته و دارای عملکرد و طول عمر بیشتر مشابه خود لوله، تخت سخت ترین شرایط را داشته باشد.
عمده انتقال فاضلاب شهری توسط لوله‌های دفنی در زمین انجام می‌گیرد. لوله‌های اسپیرال و کورتیوب بهمراه لوله‌های کاروگیت بدلیل طراحی آنها دارای مقاومت حلقوی مناسب جهت اعمال بارهای وارده در زیر زمین با حداقل شیب و کمترین وزن ممکن که سبب کاهش قیمت لوله و نهایتاً هزینه کمتر، انتقال سیال را بعهده دارند.
لوله‌های کاروگیت مدرن لوله بر اساس استاندارد DIN 16961، ISIR 9116، 13476-3 تولید می‌شوند.
در طراحی لوله دو جداره عموامل زیر نقش اصلی را خواهند داشت:
بار مرده روی لوله و عمق نصب
بار زنده و ضربه
سبکی وزن این نوع لوله‌ها موجب می‌گردد که نصب و حمل آنها به سهولت انجام پذیرد و این مهم در شرایطی که موقعیت محل اجرا یا شرایط فصلی سرعت عمل لوله گذاری را ایجاب می‌نماید، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی راه اندازی کارخانۀ تولید انواع لوله می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.