طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی لوازم خانگی(اجاق گاز،بخاری،کولر،پنکه،یخچال،فریزر،ماشین لباسشویی،ظرفشویی)

سیر تحول علوم و صنایع مختلف در ابعاد کنونی آن تا حدود زیادی معلول انگیزه رفاه طلبی بشر می‌باشد. اختراع و به کارگیری وسایل و ابزارهای ساده ابتدایی توسط بشر اولیه، سرآغاز فعالیتهای صنعتی گسترده‌ای است که درگذر از تحولات اعصار متمادی، شکل پیشرفته و مکانیزه امروزی را در تولید و تأمین مایحتاج ضروری و رفاهی زندگی به خود گرفته است. از بین انبوه ضروریات زندگی، لوازم خانگی به لحاظ گستردگی و ضرورت استفاده از آنها توسط اقشار مختلف اجتماعی از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار می‌باشد. در مجموعه این پروژه، وسایل گرمایش به عنوان یک نیاز همگانی و اجتناب ناپذیر تلقی گردیده که با وجود قدمت چندین ساله صنایع تولیدی آنها بواسطه رشد ناهمنگ جمعیت در مقایسه با عوامل عرضه این وسایل، همچنان از قابلیت جذب بازار مناسبی برخوردار می‌باشند. قابلیتها و محدودیت‌های سیستم‌های مختلف پخت و پز و گرمایشی، لزوم تطبیق شرایط محل بکارگیری آنها با نوع سیستم بکار برده شده را طلب نموده است. صنعت لوازم خانگی یکی از بزرگترین، پرقدمت‌ترین و پرشاخه‌ترین صنایع می‌باشد. این صنعت با پیدایش زندگی شهر نشینی بوجود آمد و با رشد و توسعه شهرها، فرهنگ شهر نشینی نیز توسعه یافت. به عبارت دیگر این صنعت مانند اکثر صنایع در رفاه و آسایش و همچنین بهتر زیستن بشر به طور مستقیم نقش دارد.
محصولات تولیدی طرح، اجاق گاز فردار و طرح فر، انواع بخاری گازسوز، بخارپز، بخارشوی، ماشین ظرف شویی، آبگرم کن گازی، یخچال و فریزر و... می‌باشد.
از جمله وسایل گرمایشی بخاری گازی، نفتی، برقی و شومینه را می‌توان ذکر کرد که با توجه به دسترسی به سیستم گاز شهری و اتلاف انرژی کمتر در بیشتر مناطق کشور از بخاری گازی برای گرم کردن محیط استفاده می‌شود. بخاری گازی با وجود رشد روزافزون سیستم‌های حرارتی برودتی جدید همچنان به عنوان محصولی جامع و با کاربرد فراوان بخصوص در منازل مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول که در آن از گاز شهری به عنوان سوخت استفاده می‌شود، در مدلها و نوع‌های مختلف در بازار وجود دارد که مهمترین وجه تمایز آن‌ها، میزان توان بخاری برای تولید گرما به حساب می‌آید. اما بر خلاف این تنوع ظاهری از نظر توان و یا نوع بخاری می‌توان تمامی انواع بخاری‌های گازی را مجموعه‌ای از دو بخش مجزا دانست. از طرفی بدنه محصول شامل بخش‌های جداره، پشت، سر، کف و در بخاری بوده و از طرف دیگر بخش‌های داخلی آن است که شامل دیگ، شیرهای کنترلی و سایر قسمتهای تولید و توزیع حرارت در داخل بخاری می‌باشد. برای تهیه و تظیم طرح‌های توجیهی و گزارش‌های امکان‌سنجی راه اندازی کارخانۀ تولید لوازم خانگی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۱۰/۰۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.