طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی شهرک حمل و نقل

جمعه, ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲ ب.ظ

طرح توجیهی شهرک حمل و نقل

حمل و نقل از مشاغلی است که به عنوان یک صنعت ارزشمند در بین دیگر صنایع است. راه اندازی این شهرک می تواند از ورود صدها دستگاه وسیله نقلیه سنگین به داخل شهر جلوگیری کرده و در تردد روان خودروها در حوزه شهری و رفع مشکل ترافیکی موثر باشد. همچنین، توسعه اقتصادی و صادرات محصولات کشاورزی و تولیدات صنعتی ضرورت ایجاد این شهرک را دوچندان می‌کند. بهره‌برداری از شهرک حمل و نقل سبب بهره مندی از توان و ظرفیت اقتصادی خواهد شد که این امر علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی و مشارکت جمعی در توسعه، به پیشبرد اهداف اقتصاد شهرستان..... نیز کمک خواهد کرد.
نگاهی به سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی به ما نشان می دهد که تحقق بیشتر بندهای این سیاست به صورت مستقیم یا غیرمستقیم منوط به توسعه زیرساخت های حمل و نقل در سراسر کشور است که این امر نشان از اهمیت تسریع در تأمین زیرساخت‌ها و توسعه هرچه سریعتر مسائل زیربنایی شهرک حمل و نقل در محل اجرای طرح در برهه حساس کنونی دارد. برای تهیۀ این طرح می‌توانید با مهندس تـألّـهی(09354300400) تماس بگیرید.

۹۵/۱۰/۱۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.