طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی سرمایه گذاری احداث مجموعه و مجتمع تجاری اداری

نتایج مطالعات و بررسی‌های انجام شده در این طرح نشان می‌دهد که تمرکز امکانات و مراکز تجاری و سایر نیازهای مبادلاتی و خدماتی به صورت نامتوازن بیشتر در مکانهای شلوغ و پر ترافیک شهر پراکنده شده است. که این موضوع به هیچ عنوان متناسب با موقعیت ویژه شهر... نمی‌باشد و مشکلات فراوانی از لحاظ دسترسی و ارائه خدمات به وجود آورده است. لذا بر آن شدیم تا با استفاده از جلب سرمایه گذار و حمایت‌های شهرداری...... پروژۀ فوق را پیگیری کرده و به سرانجام برسانیم.
هدف از ایجاد این مجتمع تجاری، ایجاد مجتمع بازی‌های آبی، هایپرمارکت، پارکینگ، غرفه‌های تجاری، فضای اداری، رستوران و فست‌فود، شهربازی سرپوشیده، محوطه‌سازی و فضای سبز و... می‌باشد. برآورد تقریبی هزینه‌های سرمایه‌گذاری پروژه حکایت از آن دارد که غالب این هزینه‌ها مرتبط با هزینۀ تملک عرصه، هزینۀ ساخت ابنیۀ پروژه، هزینۀ جواز و عوارض پروانه و تغییر کاربری، محوطه‌سازی و فضای سبز و... می‌باشد. برای تهیه و تنظیم طرحهای توجیهی مرتبط با ساخت پروژه های ساختمانی(ساختمان های تجاری-اداری-تفریحی و... میتوانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۹/۱۳
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.