طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی(سال ٩٨) تولید فرآورده‌های حاصل از خرما(فراوری خرما)

نمونه طرح توجیهی کامل و گزارش طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی تولید پودر خرما و آرد هستۀ خرما آمادۀ دریافت می‌باشد. با توجه به آمار سطح زیر کشت خرما در استان‌های مختلف کشور و با توجه به اینکه پودر خرما از خرماهای درجه دو وسه که کاربرد کمتری دارد تهیه می گردد، همچنین بالا بودن میزان ارزش افزوده پودر خرمای تولیدی و کاربرد آن به عنوان مواد خوراکی در دام و طیور، در صورت داشتن بسته بندی مناسب و مطابق با استانداردهای جهانی و رعایت کامل مسائل بهداشتی مربوط به آن می توان این محصول را با قیمت بسیار مناسبی به دلیل ارزان بودن مواد اولیه به صورت گسترده به کشورهای مختلف دنیا در سال‌های آینده صادر نمود. همچنین، تکنولوژی تولید پودر خرما، فرآیندی ساده و متداول می‌باشد که در آن از آسیاب جهت تولید پودر استفاده می‌شود.

برای سفارش خرید نمونه طرح‌های توجیهی آماده و یا سفارش نگارش و تدوین طرح‌های توجیهی تضمینی با مشخصات خود، با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی