طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی ریخته‌گری به روش لاست فوم(پلی استایرن)

نمونه طرح توجیهی ریخته گری به روش لاست فوم آمادۀ دانلود می‌باشد. ریخته‌گری به روش لاست فوم روشی جدید در تولید قطعات ریخته است که از سال 1960 در حال گسترش است. اگرچه استفاده از این روش در سایر بخش‌های ریخته گری به عنوان یک تکنولوژی کامل به یک رویا شبیه است اما از این روش در ریخته گری آلومنیومی آهن خاکستری و داکتیل استفاده می‌شود.
در ریخته گری به روش لاست فوم از مدل هایی که از پلی استایرین منبسط شده(فوم) ساخته می‌شود استفاده می‌گردد و در درون ماسه بدون چسب قرار داده می‌شود. از مزایای استفاده از مدل فومی این است که هم مراحل ریخته‌گری و هم قطعه ریخته را با حذف ماهیچه بهبود می‌سازد و همچنین میزان دقت را بالا می‌برد. چون فضای داخلی مدل فومی توسط ماسه بدون چسب پر می‌گردد و مدل فومی حفرات داخلی قطعه را خود ایجاد می‌کند نیازی به ماهیچه نیست.
درواقع، ریخته گری به روش فوم هدر رونده(Lost foam casting)، روشی جدید در شکل دادن فلزات و آلیاژهای مختلف با ریختن فلز مذاب در قالب فومی می‌باشد. برای تهیۀ این طرح با 09354300400 تماس بگیرید.

۹۷/۱۰/۲۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.