طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی روش تولید الیاف بازالت از معادن موجود سنگ بازالت

نمونه طرح توجیهی کامل تولید الیاف بازالت از معادن موجود سنگ بازالت آمادۀ دریافت می‌باشد. الیاف بازالت را می‌توان جایگزین الیاف شیشه نوع E با خصوصیات مکانیکی، حرارتی و شیمیایی بسیار بهتر نسبت به آن عنوان نمود. به همین دلیل کاربردهای این الیاف تقریباً با یکدیگر مشابه می‌باشد. از الیاف بازالت به صورت رووینگ و نخ در ساخت پره توربین‌های بادی، مخازن تحت فشار و با استحکام بالا(صنایع نفت و گاز)، لوله‌های انتقال مواد شیمیایی و هم چنین مخازن نگهداری مواد شیمیایی، استفاده میگردد. از پارچه‌های با بافت‌های مختلف(ساده، ساتین و…) در تولید بدنه خودروها، قایق، کشتی و… نیز استفاده می‌شود. ریسمان و طنابهای بازالتی تهیه شده از نخهای بافته شده، از مقاومت حرارتی عالی و ضریب حرارتی کم و انعطاف پذیری بالا برخوردار بوده و به همین دلیل در پانل‌های بتونی و لوله نیروگاه‌ها و همچنین صنایع شیمیایی، هوایی و کشتی سازی بکار برده میشوند.
خصوصیات الیاف بازالت:
دسته‌بندی خصوصیات الیاف بازالت بسیار سخت و پیچیده می‌باشد و با توجه به محل تامین سنگ اولیه، خصوصیات این الیاف می‌تواند بسیار متنوع باشد و حتی در بعضی موارد معادن مختلف یک محل نیز سنگهایی با ترکیبات ساختاری متفاوت دارند. برای سفارش خرید این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۷/۱۱/۰۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی